Pokemony na Androida

Witajcie!

Otóż jak w temacie poszukuję gier w stylu "pokemonowym" na androida, grałem już w pokemony na androida za pomocą emulatora (tak te stare pokemonki 2d), niestety jak to bywa chciałbym spróbować czegoś nowego i innego.

Najlepszym wyjściem była by typowa gra pokemon z pikachu i paczką ale w innej oprawie, z inna grafiką itd itp... Jednak zadowoli mnie gra na bazie pokemonów, czyli mamy stworka, ataki, poziomy, walki, żywioły, ewolucje. możemy łapać inne stworzonka itd.

Przyjmę i sprawdzę, każdą propozycję.

Pozdrawiam!! ;)

Sprzęt: LG L7 2giej generacji.

Nie znajdziesz takiej gry, jakiej prawdopodobnie szukasz :) Tyko gry online, które polegają na przeklikaniu wszystkiego są bazowane na pokemonach, masz ten sam telefon co ja, tak więc polecę Ci: Monster Warlords, dobra gierka przy której spędziłem bardzo dużo czasu, jednak później trochę nudzi :P

Nie znajdziesz takiej gry, jakiej prawdopodobnie szukasz Tyko gry online, które polegają na przeklikaniu wszystkiego są bazowane na pokemonach, masz ten sam telefon co ja, tak więc polecę Ci: Monster Warlords, dobra gierka przy której spędziłem bardzo dużo czasu, jednak później trochę nudzi

No nie... tego się obawiałem, kurde, aż się łezka w oku kręci jak pomyślę o tych potworkach, heh dzieciństwo.

Dzięki wielkie za propozycję :)

Gierka wydaje się ciekawa i bardzo podobna do pokemoników ;)

Nvm. pomyłka

Ja ostatnio na Androidzie pykam w Pokemon Fire Red. Bardzo fajnie się gra :D

Emulator i Fire Red PL rom. Tylko tyle jest. Jesli szukasz czegos najnowszego to nie ma.

Witajcie!

Otóż jak w temacie poszukuję gier w stylu "pokemonowym" na androida, grałem już w pokemony na androida za pomocą emulatora (tak te stare pokemonki 2d), niestety jak to bywa chciałbym spróbować czegoś nowego i innego.

Najlepszym wyjściem była by typowa gra pokemon z pikachu i paczką ale w innej oprawie, z inna grafiką itd itp... Jednak zadowoli mnie gra na bazie pokemonów, czyli mamy stworka, ataki, poziomy, walki, żywioły, ewolucje. możemy łapać inne stworzonka itd.

Przyjmę i sprawdzę, każdą propozycję.

Pozdrawiam!! ;)

Sprzęt: LG L7 2giej generacji.