Kilka osób do wspólnej rozrywki

Witam! Poszukuje kilku osób do wspólnej rozrywki na Tera US i/lub Eu.

Posiadam parę postaci lv. 60 na serwerze KIlian (eu) i jedną 60 na Ascension valley (Na) ale jakby ktoś chciał pograć zawsze można zacząć od nowa ^^

Jedyne czego wymagam to TeamSpeak lub mumble i mikrofon, wiek nie ma znaczenia (jeśli dla kogoś ma to 18 z tej strony)

TS dla zainteresowanych mogę podać na PW

Nikt? ;x

warn_ico.png
Warn za double post. - Might

Ja zacząłem na Killanie, mam Sorka 8 lvl.

ja mogl bym z wami pograc tylko haczyk jest taki ze jestem newbie w tej grze mam ogolnie duzo czasu na gre

To ze newbie to żaden problem. Jeśli gra ci się podoba i chcesz grać to nauczyć się jej wcale nie jest trudno.

mam 94 % pobranej gry xD No to chlopaki jak nie przeszkadza wam to ze jestem newbie to moge z wami pograc nauczycie mnie troszke tego co potrzebne i bedzie git

Jak by ktoś chciał wspólnie expić zappraszam aktualnie 24 Breserker , lvl się bardzo szybko :)

Nick Perwol , plan mój jest taki by do poniedziałku wbić 40+. Sever: Killian PvP(chyba dobrze napisałem jak nie proszę poprawić)

chlopaki podeslijcie na priv namiary na ts i kogo mam zrobic kto bedzie potzrebny do party !!! gramy na killanie tak??

Witam! Poszukuje kilku osób do wspólnej rozrywki na Tera US i/lub Eu.

Posiadam parę postaci lv. 60 na serwerze KIlian (eu) i jedną 60 na Ascension valley (Na) ale jakby ktoś chciał pograć zawsze można zacząć od nowa ^^

Jedyne czego wymagam to TeamSpeak lub mumble i mikrofon, wiek nie ma znaczenia (jeśli dla kogoś ma to 18 z tej strony)

TS dla zainteresowanych mogę podać na PW