Rozdzielczość problemy / windows 7

Hej mam problem z rozdzielczością mam ustawioną na 1280x960 a jak gramy w gry typu lol,nfs world i jak kończę grac w grę to automatycznie zmienia mi się na 1920x1080 (mam monitor Acer A221HQL).Co z tym mam robić ???

ps. w grach mam inne rozdzielczości .

Ustaw rozdzielczość ekranu w Windowsie na 1920x1080.

Natywna rozdzielczość tego monitora to FullHD (1920 x 1080) więc proponował bym prace na takiej.

P.S. Jak można pracować na innej jak natywna (mówa o niższych) toć to okropnie wygląda.

natywna to 1920x1080 reszta jest interpolowana przewaznie i powinienes siedziec na takiej jak napisalem i w windowsach i w grach

Tak ale mi fps spadają i przyzwyczaiłem się do 1280x960

No to ustawiaj rozdzielczość preferowana w grach a podczas użytkowania full hd. Najprostsze rozwiązanie. Dostosuj gry do monitora a nie monitor do gier :)

Nie rozumiem :huh:

monitor w windows ustawiasz na natywna rozdzielczosc, a kazda gre ustawiasz w jakiej chesz grac i tak zostawiasz

ale rozdzielczość pulpit się zmienia jak wychodzę z gry |nfs world|

Skoro ci się automatycznie zmienia na 1920x1080 to nic nie zmieniaj i bedzie ok.

Natywna w GUI windowsowym (pulpicie), w grach ustaw taką, jakiej potrzebujesz. Będziesz miał przeskok tak czy siak, ale z wyższej na niższą.

Hej mam problem z rozdzielczością mam ustawioną na 1280x960 a jak gramy w gry typu lol,nfs world i jak kończę grac w grę to automatycznie zmienia mi się na 1920x1080 (mam monitor Acer A221HQL).Co z tym mam robić ???

ps. w grach mam inne rozdzielczości .