Word 2007

Siema wiem, że to forum o grach ale myślę że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Robię sprawozdanie z fizyki, i obliczenia robię w excelu, a potrzebuje skopiować te dane do tabeli w wordzie tylko tak aby te dane nie były w jednym wierszu tylko automatycznie przechodziły do innego wiersza ( ciężko mi to wytłumaczyć, ale jeśli to nie będzie jasne to postaram się bardziej to wytłumaczyć). Z góry dzięki za pomoc :)

Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz, żeby tabelka z excel'a znalazła się w dokumencie word'a?

Nic prostszego... musisz odnaleźć kafelek z "Wstaw tabelę" i gdzieś w tamtych okolicach powinna być również opcja dotycząca arkusza kalkulacyjnego.

Później tylko kopiujesz cały swój arkusz obliczeń z excel'a do tej tabelka i voila.

Zrobione.

Nie wiem czy ta opcja istnieje w wydaniu z 2007 roku, bo cały czas używam 2010, ale mam nadzieję, że pomoże.

Powodzenia! ;)

Problem rozwiązany, po prostu nie pomyślałem żeby zaznaczyć więcej niż jeden wiersz do którego chcę skopiować. Nie dokładnie o to mi chodziło, ale dzięki za pomoc :)

Problem rozwiązany, więc zamykam.

Siema wiem, że to forum o grach ale myślę że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Robię sprawozdanie z fizyki, i obliczenia robię w excelu, a potrzebuje skopiować te dane do tabeli w wordzie tylko tak aby te dane nie były w jednym wierszu tylko automatycznie przechodziły do innego wiersza ( ciężko mi to wytłumaczyć, ale jeśli to nie będzie jasne to postaram się bardziej to wytłumaczyć). Z góry dzięki za pomoc :)