Nowe słuchawki

Wrzucam tutaj, bo nie wiem za bardzo gdzie pytać o sprzęt XD Witam. Jak w temacie, mam zamiar kupić nowe słuchawki w zakresie cenowym do ~350 zł. Słuchawki mam zamiar używać zarówno do gier jak i słuchania muzyki na mieście. Jeśli chodzi o gry to nie chodzi tu o poziom niewiadomo jaki, ale chciałbym w CS'ie słyszeć gdzie jest ofiara Muzyka ma byś ważniejsza, dlatego odpadaja słuchafony z mikrofonem, ew możebyć chowany (mam mikrofon odzielnie), słucham każdego rodzaju muzyki od elektroniki po cięzkiego rocka. Mam telefon SE Live with Walkmen i to na nim poza komputerem będą eksploatowane słuchawki. Słuchawki zdecydowanie zamknięte odpadają dokanałowe, mam jakieś dziwne uszy i po prostu nie mogą się utrzymać. Chciałbym również, z racji używania ich poza domem, zeby wyglądały nietuzinkowo To chyba wszystko jeśli chodzi o moje wymagania, nie są one sztywne i nie do zmiany, chciałbym propozycje, jeśli mozna to od razu sklep, gdzie mogę je kupić za najprzystępniejszą cenę. Z góry DZIĘKI :3

Może Steelseries Siberia v2 Frost Blue? Ładne wizualnie, bardzo dobry dźwięk No i cena trafia idealnie w twoje fundusze.

Aurvana Live! lub AKG K450. Nie bierz sup3r g3jming0w3go shitu, który poleca kolega wyżej.

Ode mnie http://allegro.pl/tt-esports-sluchawki-dla-graczy-chao-dracco-i4099642321.html. Zestaw growo/muzyczny. Jeśli chcesz coś bardziej pod to drugie polecam: http://allegro.pl/sluchawki-v-moda-crossfade-lp-dj-czarne-i4080335570.html

No tak tak, ale chyba nie opłaca się wydawać tyle hajsu na słuchawki jeżeli nie bierzesz pod uwagę zakup karty dźwiękowej :P, polecę Ci model którego ja używam i jestem z nich zadowolony AKG K-514. Jest jeden minus mianowicie jeżeli chodzisz w włosach na żel (?) mogą Ci trochę popsuć fryzurę :D.

Ode mnie http://allegro.pl/tt-esports-sluchawki-dla-graczy-chao-dracco-i4099642321.html. Zestaw growo/muzyczny. Jeśli chcesz coś bardziej pod to drugie polecam: http://allegro.pl/sluchawki-v-moda-crossfade-lp-dj-czarne-i4080335570.html

dobrze sie czujesz? :mellow:

w tej cenie AKG 451 , Q460 oraz wymionione wyzej aurvana live bedą ok. w lepsze nie ma sensu sie ladowac bez DACa i dedykowanej karty

Szuka słuchawek przede wszystkim do muzyki. Nawet na integrze oddadzą one jako taką przestrzeń, a pod telefon muzyczny będą idealna. Z resztą jeśli ceni sobie wygodę to podane AKG odpadają bo jak wszystkie inne nauszne a nie wokoło uszne wywierają nacisk na małżowiny i długie sesje w takich to męka. Za dużo słuchawek przewija mi się ostatnimi czasy przez ręce, żeby takiej opinii podać do jego wiadomości. Wokołouszne>nauszne.

sam preferuje sluchawki wokółuszne najlepiej typu open air ale nie nadaja sie one na miasto itd stad takie propozycje

V-Moda nie będzie od niego wymagała żadnej karty dźwiękowej. Thermaltake nie wykorzysta potencjału ale V-moda to słuchawki stosowane raczej przez muzyków, dlatego też przestrzeń odegrają bez specjalnych bajerów. Zauważ jednak, że nie podał czy posiada czy też nie posiada karty muzycznej.

btw vmoda na allegro to marne podróbki z azji. oryginalne to koszt ponad 500zl

Krakeny w wersji pro. Mam je od dłuższego czasu i spisują się zwyczajnie znakomicie. Świetny dźwięk, dobrze spasowany i na głowie ich nie czuć. Tylko gdy idziesz ulicą i masz małą głowę możesz w nich dość komicznie wyglądać.

Na amazonie cena również nie przekracza 360 zł podobnie na ebayu. Model LP nie jest najnowszy. Ceny m-100 wahają się w kwotach, o których mówisz natomiast jeśli chodzi o LP to tylko w edycjach specjalnych, gdzie dodano bajery w postaci wężowej skóry czy limitowanych kolorów.

Czemu na tym forum nie ma banów za polecanie Steelseries, Razer i wszystko pod szyldem "for gamers"?

Czas na zmiany w regulaminie :D

Ale czemu nie polecać? Akurat znajdzie się pod jednym modelu zarówno z Steelseries jak i Razer, które warto kupić ;)

Wrzucam tutaj, bo nie wiem za bardzo gdzie pytać o sprzęt XD Witam. Jak w temacie, mam zamiar kupić nowe słuchawki w zakresie cenowym do ~350 zł. Słuchawki mam zamiar używać zarówno do gier jak i słuchania muzyki na mieście. Jeśli chodzi o gry to nie chodzi tu o poziom niewiadomo jaki, ale chciałbym w CS'ie słyszeć gdzie jest ofiara Muzyka ma byś ważniejsza, dlatego odpadaja słuchafony z mikrofonem, ew możebyć chowany (mam mikrofon odzielnie), słucham każdego rodzaju muzyki od elektroniki po cięzkiego rocka. Mam telefon SE Live with Walkmen i to na nim poza komputerem będą eksploatowane słuchawki. Słuchawki zdecydowanie zamknięte odpadają dokanałowe, mam jakieś dziwne uszy i po prostu nie mogą się utrzymać. Chciałbym również, z racji używania ich poza domem, zeby wyglądały nietuzinkowo To chyba wszystko jeśli chodzi o moje wymagania, nie są one sztywne i nie do zmiany, chciałbym propozycje, jeśli mozna to od razu sklep, gdzie mogę je kupić za najprzystępniejszą cenę. Z góry DZIĘKI :3