Szukam osób do gry na otsie [Tibia] 7.4

Jacyś chętni? :)

8 lat nie grania w tibię, a nagle zachciało mi się przywrócić wspomnienia i zagrać... 7.4 - 7.6.

Wybór:

http://tibianic.org/library/begin/

http://classicus.org/

Coś o otsach:

Tibianic - trudny ots, prawie jak real tibia, tyle że exp większy. Aktualnie jego ceny na allegro za doba materialne są większe niż na rl tibii. Graczy jest bardzo dużo, ponadto autorzy posiadają skrypt na wyszukiwanie multiclientów, dzięki czemu graczy z MC jest bardzo mało. Macro to jedyny działający program pozwalający na botowanie. Dlatego też botów również brak. Za random pk jest ban, chyba że ktoś ma powód. Moim zdaniem najlepszy wybór, lecz osobiście mam mało czasu dlatego tego serwera nie preferuję do gry ze mną. Pracuję, gram najczęściej w godzinach po 22. Uroki starych klientów tibii - skillujesz godzinami na 1 poziom skilla, a paść możesz w kilka sekund i tracisz 1,5 skilla.

Classicus - zezwolenie jest na posiadanie max. 3 klientów MC. Botów również brak. Exp jest większy jak na tibianicu. Speary są skonstruowane jak na rl tibii w najnowszych klientach, czyli nie trzeba ich podnosić. Ogólnie prostsza gra i można tutaj pograć jak ktoś nie ma czasu zbytnio na dłuższą grę.

//edit:

tibianic - mana hp regen 1/1

classicus - mana hp regen 3/3

z promocją szybciej.

Moze troche wiecej informacji na temat servera?

Moze troche wiecej informacji na temat servera?

prosze. :)

Tibianic jest straaaaasznie nudny i jeśli ktoś liczy na szybką zabawę to może pomarzyć.

Classicus to strasznie ch*jowy serwer, runy nie mają wartości, same PK, GM pojebany, niezbalansowane profesje.

Grałem na obu i nie polecam. Gramy z ziomkami na classictibia.com.br i karamy brazoli. Tibia 7.6 - są wandy, botów brak, wieczorem 100+ osób.

Tibianic jest straaaaasznie nudny i jeśli ktoś liczy na szybką zabawę to może pomarzyć.Classicus to strasznie ch*jowy serwer, runy nie mają wartości, same PK, GM pojebany, niezbalansowane profesje.Grałem na obu i nie polecam. Gramy z ziomkami na classictibia.com.br i karamy brazoli. Tibia 7.6 - są wandy, botów brak, wieczorem 100+ osób.

Coś więcej o tym serwerze mógłbyś powiedzieć? :) jako że tyle lat nie grałem chętnie bym sobie nieco przypomniał :)

Witam jeżeli chcesz pograć w tibie zapraszam na shadowcores priv jeżeli będziesz zainteresowany

Witam jeżeli chcesz pograć w tibie zapraszam na shadowcores priv jeżeli będziesz zainteresowany

ale to jest nowa tibia, nie lubię tych klimatów ;x

Coś więcej o tym serwerze mógłbyś powiedzieć? jako że tyle lat nie grałem chętnie bym sobie nieco przypomniał

No zwykłe 7.6, real mapa, exp jest x1, ale zmodyfikowany jest exp potrzebny na dany level, dlatego na poczatku leci szybko, a potem coraz wolniej. Wszystkie raty masz na stronce. Nie trzeba robic questów na djinny, rashida, więc jest luz ze sprzedawaniem loota, runy robi sie x2, czyli np. sd ma 2 uzycia, a gfb 4.

Jacyś chętni? :)

8 lat nie grania w tibię, a nagle zachciało mi się przywrócić wspomnienia i zagrać... 7.4 - 7.6.

Wybór:

http://tibianic.org/library/begin/

http://classicus.org/

Coś o otsach:

Tibianic - trudny ots, prawie jak real tibia, tyle że exp większy. Aktualnie jego ceny na allegro za doba materialne są większe niż na rl tibii. Graczy jest bardzo dużo, ponadto autorzy posiadają skrypt na wyszukiwanie multiclientów, dzięki czemu graczy z MC jest bardzo mało. Macro to jedyny działający program pozwalający na botowanie. Dlatego też botów również brak. Za random pk jest ban, chyba że ktoś ma powód. Moim zdaniem najlepszy wybór, lecz osobiście mam mało czasu dlatego tego serwera nie preferuję do gry ze mną. Pracuję, gram najczęściej w godzinach po 22. Uroki starych klientów tibii - skillujesz godzinami na 1 poziom skilla, a paść możesz w kilka sekund i tracisz 1,5 skilla.

Classicus - zezwolenie jest na posiadanie max. 3 klientów MC. Botów również brak. Exp jest większy jak na tibianicu. Speary są skonstruowane jak na rl tibii w najnowszych klientach, czyli nie trzeba ich podnosić. Ogólnie prostsza gra i można tutaj pograć jak ktoś nie ma czasu zbytnio na dłuższą grę.

//edit:

tibianic - mana hp regen 1/1

classicus - mana hp regen 3/3

z promocją szybciej.