Age of Conan, warto?

Witam, czy warto zacząć grać na nowo w Age of Conan?? Co nieco czytałem na necie, że gra umiera, coraz mniej ludzi i wgl, ale te posty nie były takie świeże(koniec 2013, początek 2014),chciał bym się dowiedzieć czy warto ściągnąć bo chętnie bym pograł, a jak warto to skąd? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Jeżeli szukasz chwilowej rozrywki - tak, warto.

Jeżeli szukasz czegoś na dłuższą metę - odpuść. Graczy tyle co nic, wszyscy w setach end-game (pomijam fakt, że aby mieć dostęp do całości end-game musisz kupić dodatek i płacić abonament) i grają w to z sentymentu i PvP.

nie warto, zeby pograc na full klania sie abonament (gralem jak byl platny i niestety funcom dal ciala na calej linii i zmarnowal potencjal tego tytulu - olal totalnie)

No właśnie;/ grę kupiłem jak byłą jeszcze p2p i była super, potem odpuściłem trochę i zacząłem czytać, że coraz gorzej... no szkoda, że spierdo**li taką dobrą grę, a grać tak o sobie to tez odpada bo chętnie bym pochodził na jakieś dungeony czy coś w tym stylu...

PvE ujdzie, ale o poważnym PvP zapomnij. Odkąd przenieśli wszystko do NA, to nie da się zagrać poważnego PvP.

A jest jeszcze jakiś serwer gdzie gra "trochę więcej" ludzi niż same hlvl?? Chodzi mi o to czy da się znaleźć czasami jakieś party, albo wgl zobaczyć jakiegoś gracza.Czy jednak na wszystkich serwerach zostały same koksy i się sami bawią?

Dzisiaj ściągnąłem AoC przez steam i powiem tak, jeżeli ktoś się wahał nad powrotem do tej gry to bez obaw można wracać, prawdę mówiąc myślałem, że będzie gorzej ale nie jest źle. Gra na prawdę sporo ludzi, na początku gry jak i w dalszej części(gram na Crom PvE), teraz jestem w polskiej gildii w której było online ponad 20 osób, więc nie jest jeszcze tak źle.

bez premium nie ma sensu

Bo to takie pieprzenie, że jest mało osób itp. Gra nie umiera i ma się dobrze - regularnie zaglądam na forum gry i codziennie jest mnóstwo nowych postów oraz graczy w AoC. Nie rozumiem czemu ma służyć wypowiedź o rzekomej "śmierci" jedynego MMO, opartego na prozie (swoją drogą słabej) Howarda.

To samo nie rozumiem odnośnie premium, ograniczenia kont F2P zostały obluzowane przez Funcom i można spokojnie grać do 80 lvla :P Jeśli ma się ogarniętą gildię to bez problemu ogarniesz również 30 dni premium.

Dokładnie, do 80lvl bez premki można grać.

Dobrze, że powiedzieliście kilka dobrych słówek, bo od dawna przymierzałem się do tego tytuły. Co z tego, że matura, czas zacząć testować gry :D!

Witam, czy warto zacząć grać na nowo w Age of Conan?? Co nieco czytałem na necie, że gra umiera, coraz mniej ludzi i wgl, ale te posty nie były takie świeże(koniec 2013, początek 2014),chciał bym się dowiedzieć czy warto ściągnąć bo chętnie bym pograł, a jak warto to skąd? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)