[Guild Wars 2] Osoba/y do ponownego startu

Chciałem jeszcze raz zacząć z GW2, bo wcześniej jakoś mnie nie przekonało. Nie grałem już na tyle długo, że warto by było jeśli zgłosiłby się ktoś doświadczony. Mam tylko jeden wymóg, mikrofon. Acha i gramy na serwerze Blacktide. Kontakt przez pw i skype- beniaminma.

mod_ico.png
Przenoszę tutaj i zmieniam lekko tytuł ~ NS

Polecam granie w MMO z gildią :)

Jak coś to sprawdź naszą: Aiwe.eu

Gramy RolePlay (gra fabularna), PvE, jak i PvP, a rekrutacje prowadzimy na stronie pod zakładką /forum/

Jak coś to pytaj.

Fabuły to znam tyle co wcale, jeśli gildia ma ts'a i ktoś z niego korzysta to ok, zwyczajnie nie trawię pisania na chacie gdy wiem, iż mogę zwyczajnie z kimś pogadać. BTW Mam prywatny kanał na stałym serwerze.

Oooooo! Z wielką przyjemnością poodkrywam dzikie lądy Tyrii!!

Może jestem osobnikiem spokojnych.. pfeh wręcz nieśmiałym.. to mam nadzieję że dobrze byśmy się bawili i razem zwiedzali, podziwiali piękne okolice Tyrii!

PS: Jeżeli masz ochotę przeżyć ze mną jakieś przygody w świecie Guild Wars 2. Zapraszam na PW. [Tam popiszemy co i jak] Niech Dwayna czuwa nad nami!

Pozdrawiam,

Hesner

Chciałem jeszcze raz zacząć z GW2, bo wcześniej jakoś mnie nie przekonało. Nie grałem już na tyle długo, że warto by było jeśli zgłosiłby się ktoś doświadczony. Mam tylko jeden wymóg, mikrofon. Acha i gramy na serwerze Blacktide. Kontakt przez pw i skype- beniaminma.

mod_ico.png
Przenoszę tutaj i zmieniam lekko tytuł ~ NS