Windows 7 64-bity czy da się zmienić

64-bity czy da się zmienić na 34-bity

a masz oryginalny? jeśli tak to support może ci wymienić, sam tak robiłem.

34-bity? A co to? Jakaś nowa ulepszona wersja?

Przecież wiadomo, że chodzi o 32.. będziesz się czepiał szczegółów jak każdy wie o co chodzi..

34-bity? A co to? Jakaś nowa ulepszona wersja?

warn_ico.png
Spam
~Leman

Dlaczego chcesz zejść z 64 na 32 bity? Pytam z czystej ciekawości.

@Sokoren

Będę, za złe wpisanie jednej cyferki w picie można beknąć. Uczę go już teraz, żeby przykładał się do tego co robi.

warn_ico.png
Offtop
~Leman

Jeśli chodzi ci o zmianę wersji bitowej ZAINSTALOWANEGO już windowsa, to tak się nie da :)

@Xaorus

sam nie wiem chyba to,że jestem przyzwyczajony .

Kolego tutaj nie chodzi o przyzwyczajenia tylko o specyfikacje Twojego komputera od której zależy czy będzie Ci się opłacało zmieniać system na 32bit. Napisz jaki masz komp.

Gdy sie ma 4GB pamieci i 2 rdzeniowy procesor to bez sensu jest zmieniac na 32-bity.

Jesli ma sie 2GB pamieci i 1 rdzeniowy procesor to lepiej miec wersje 32-bitowa.

Co do tematu nie da sie zmienic. Zostaje tylko format komputera i wgranie innej / nowej wersji systemu.

file:///C:/Users/VOBIS/Desktop/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png : link

Aż mi sie przypomniał jeden post pewnego użytkownika: Czy aby mieć wersję 64bit to muszę zainstalować razy wersję 32bit? Padłem po tym :D

Taki mały offtop, a co do tematu, jeśli nie masz takiej większej potrzeby to zostaw tą 64bitową wersję.

Mam pytanie odnośnie tych bitów. Co one dają oprócz ze są wymagane np. w grach?

Mam 4GB ram i 2 rdzeniowy procesor. Lepiej zmienić na 64 czy nie ma to dużego wpływu i zostawić 32?

64bit posiada większą moc obliczeniową. Szybciej Ci po prostu będzie chodzić system, pod warunkiem, że masz w miarę dobry sprzęt.

32bity nie obsluguja 4GB pamieci, dlatego zostaw ten system 64bitowy.

Na 32bitach obsluguje 3.5GB albo mniej, napewno cos kolo tego.

32bity nie obsluguja 4GB pamieci, dlatego zostaw ten system 64bitowy.Na 32bitach obsluguje 3.5GB albo mniej, napewno cos kolo tego.

Masz racje, właśnie patrzyłem i pisze mi że dostępna pamięć 3,37 -_- trzeba zmienić na 64

64-bity czy da się zmienić na 34-bity