Dofus Poszukiwania

Witam wszystkich chce was zapytać czy ktoś wgl jeszcze gra w Dofusa przegrałem w tą gre bardzo dlugi okres czasu i dobrze go wspominam i chciałbym wrócic. Jakie 2 czy 3 postacie na 100+ lvl'u mam na serwerze Zatoishwan. A przechodząc do sedna szukam kogos kto w Dofusie troche siedzial i moze mi pomoc wrocic do gry tzn powie troche co wprowadzili w ostatnich patcach jak wygladają populacje na serwerach itd. Z góry dzieki za pomoc.

Przykro mi to pisać, ale po "ostatnich" patchach zostali tylko weterani. Jeżeli chcesz się jakoś rozkręcić szukaj kogoś z portfelem pełnym Kamasów. P2P kosztuje ponad 1mk za tydzień, co dla osoby, która trochę nie grała i nie ma rozwiniętych profek jest koszmarem.

Przedstawię Ci moją sytuacje sprzed mojego odejścia:
-Farmienie profek przez kilka dni, trybem 2-3h gry dziennie, żeby spokojnie w następnym tygodniu kupić P2P. Grałem jedną postacią, bo na dwie nie mogłem sobie pozwolić

-Latanie codziennie Doppli. Zależnie od postaci - mi zajmowało to godzinę Crą na inta.
-Potem zostaje kilka dni ostrego grindu, co pozwala nieźle wbić lvl i kupienie EQ, co równa się kolejnym kilkunastu milionom kamasów.
Huh, napisz gdzieś jeszcze, bo na tym forum w Dofa gra/grało kilka osób, a nie wiem czy one jeszcze tutaj uczęszczają.

Oczywiście wszystko się zmienia, jak jesteś w stanie wyciągnąć trochę pieniążków z własnego portfela, ale w tym przypadku pełnym złotówek ;)

Mimo wszystko - powodzenia! Dofus piękna gra.

Witam wszystkich chce was zapytać czy ktoś wgl jeszcze gra w Dofusa przegrałem w tą gre bardzo dlugi okres czasu i dobrze go wspominam i chciałbym wrócic. Jakie 2 czy 3 postacie na 100+ lvl'u mam na serwerze Zatoishwan. A przechodząc do sedna szukam kogos kto w Dofusie troche siedzial i moze mi pomoc wrocic do gry tzn powie troche co wprowadzili w ostatnich patcach jak wygladają populacje na serwerach itd. Z góry dzieki za pomoc.