Skarga na Leman'a

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/60290-windows-7-64-bity-czy-da-sie-zmienic

Skarga tyczy się tego tematu i wielmożnego Leman'a, który w moim mniemaniu nie powinien być (TFU) moderatorem.
Mając nie równo pod sufitem nie można sprawować władzy więcej niż zwykły użytkownik.

Chciałbym zaznaczyć i zapytać.

OD KIEDY DO CHOLERY POPRAWIENIE TAK ZNACZĄCEGO BŁĘDU STAŁO SIĘ OFF-TOPEM i SPAMEM?

Na forum jestem już długo. Nigdy problemów nie sprawiałem. Ale wychodzę z własnej skóry jak widzę tą nową śmietankę moderatorską.

Proszę o zdjęcie warnów, a tego, pożal się Boże, moderatora o zdegradowanie - najlepiej do ZBANOWANY.

Pozdrawiam

PANIE MODERATORZE, POLECAM PRZECZYTAĆ:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Off-topic

Odrzucone.

Zamykam.

warn_ico.png
Warn za spam. - Might

No off-topic to na pewno był, ponieważ rozmowa była o windowsie a ty o jakiś pitach.

Kontynuowany wątek o błędzie bitowym. Nie sądzę, żeby był to off-top.

Sam zgłosiłem Twój post, dlatego wytłumaczę z mojego punktu widzenia. Nic nie wniosłeś do dyskusji, każdy wiedział o co chodzi, a wytykanie każdemu każdej pomyłki niczego nie zmienia. nawet jeśli twierdzisz że jest to wątek o błędzie bitowym to dalej twój post nie jest na temat autora tematu. to tyle z mojej strony odnośnie spamu i offtopu jaki zrobiłeś.

Kiedyś za takie coś się by nie dostawało warna, a wiem co mówię, bo nieraz jest tak, że wejdzie do tematu administrator i zauważy, że jakaś osoba w lekki sposób przekroczyła regulamin to taki administrator, czy starszy moderator upomni tylko słownie, a warna nie wlepi, zaś teraz warny za jakieś drobiazgi są wlepiane strasznie często, zwłaszcza przez lemana i osobę która podpisuje się MT.
Na chama idzie to uznać to za off-top ponieważ wiadomo o co chodzi w tym temacie, a to, że próbujesz komuś pokazać błąd i chcesz go poprawić niestety na tym forum jest traktowane często jako obraza, a zawsze jako off-top.

nie którzy nie umieją wytłumaczyć Ty koleś to nie tak tutaj i tam masz błąd bo to i to ech po ch... ja mam męczyć się warna wlepie i po sprawie i tak koledzy mnie obronną jak coś...-.- Polaczki i tyle :) zaraz mnie zbanują albo napiszą że obrażam kogoś

forum jest biedne w obecnej formie i to starsznie , kazdy to widzi jak i portal-gdzie niechciane komentarze sa usuwane , administarcja wprowadzila cenzure jak za komuny....bo spada im pewnie %%% wejscia ale ,przy takiej polityce co sie dziwic ;) pomijajac , ze 80% portalu i forum to dzieci 12-18 , ktore tylko wytykaja kazdemu jak cos zle robi i leca do adminow z raportami :) Wiec to forum to zwykly plac zabaw i posmianie sie z nieudolnosci wiekszosci uzytkownikow i ich niewiedzy .

tutaj nie można uczyć ludzi poprawnej polszczyzny bo admini od razu daja warny i bany na forum bo stwierdzaja ze nic nie wnosisz do tematu to zaslugujesz na to ostatnio za to mialem tydzien bana na forum

warn_ico.png
Przypominam o istnieniu przecinków ~ NS

K, teraz już wiem co stali bywalcy mieli na myśli, gdy pisali o poziomie forum.
Moim zdaniem autor powinien tak profilaktycznie dostać tygodniowego bana za głupotę. Łamiesz regulamin, i spinasz się o to, że dostałeś warna? Czyzas...

Pomijajac , ze na Lemana Cracckeda i reszte "modow" z wyboru bylo juz setki skarg

warn_ico.png
Multiacc ~ NS

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Jak widzę niektórym udało się mniej więcej wyjaśnić przyczynę ostrzeżenia. Ostrzeżenie jest słuszne, nie zapominajcie także, że od niedawna mamy zaostrzenie kar, o które się domagaliście. Jeden punkt ostrzeżenia to jeszcze nie tragedia przy dzisiejszym punktowaniu za wywinięcia. Zawsze można to w jakiś sposób odrobić jakimś tekstem, poradnikiem itp.

forum jest biedne w obecnej formie i to starsznie , kazdy to widzi jak i portal-gdzie niechciane komentarze sa usuwane , administarcja wprowadzila cenzure jak za komuny....bo spada im pewnie %%% wejscia ale ,przy takiej polityce co sie dziwic pomijajac , ze 80% portalu i forum to dzieci 12-18 , ktore tylko wytykaja kazdemu jak cos zle robi i leca do adminow z raportami Wiec to forum to zwykly plac zabaw i posmianie sie z nieudolnosci wiekszosci uzytkownikow i ich niewiedzy .

Kocham "spacja, przecinek, spacja", abo jeszcze lepiej 2 spacje. Tak samo "z" zamiast "ż", "a" zamiast "ą" itd. itp. 0 znaków interpunkcyjnych. To nawet tragicznie wygląda, dla estetyki chociaż byś poprawnie pisał. To nie jest jak na lekcji j. polskiego gdzie musisz (powinno) się ładnie, czytelnie pisać. Tutaj nie ma się co męczyć to tylko jeden dodatkowy klawisz... nawet więcej klawiszy używasz pisząc "spacja, przecinek, spacja" od "przecinek, spacja'.

Mi właśnie wyglądasz jak z jeden z tych nieudolnych użytkowników. Najpierw zobacz jak piszesz a potem wyzywaj.

@zaraz warna za offtopic dostane.

Nie będę nic odrabiał. Jestem dla was tylko cyferką w statystykach tak jak i każdy inny użytkownik. Z nikim się nie liczycie, a jedyną słuszną rację macie WY.

Ręce opadają co tu się dzieje.
Kiedyś forum i uczyło i bawiło i niosło odpowiedź na dręczące pytania użytkowników.
Dziś jeśli nie odpowiesz zgodnie ze schematem i w 100% na pytanie zadane w temacie, to leci warn. I za takie błahostki potem lecą bany dla normalnych użytkowników, a Kolesiostwo się szerzy dalej.

Pozdrawiam wielmożnych, nieomylnych.

Jeśli nie potrafisz nadal pojąć, że Twoja wypowiedź nie jest wg. Wikipedii do, której się odnosisz "zgodna z narzuconym uprzednio tematem rozmowy" to zapraszam tylko i wyłącznie do "Hydeparku". Jeśli za taką lub inną błahostkę ktoś nie dostanie ostrzeżenia to inni są oburzeni wobec niekaranej osoby. A żadnego przejawu tz. "kolesiostwa" tutaj nie zauważyłem więc nie rozumiem podtekstu. Prosiliście o zaostrzenie kar, więc teraz mamy wrócić do poprzednich metod? Absurd.

"Kiedyś forum i uczyło i bawiło i niosło odpowiedź na dręczące pytania użytkowników."

Mówi to osoba która napisała post w temacie TYLKO PO TO, by wytknąć komuś błąd.
Ohh hipokryzjo...
Może w punktach:
1. Złamałeś regulamin
2. Dostałeś warna
Czego nie rozumiesz?

Słowo "uczyło".

Do crackeda.
Ci co biorą łapówki, też nie widzą tego procederu...

Chcę zobaczyć, kiedy to forum upadnie.

Cały czas płaczecie, że moderacja kara za byle co ale taka prawda, że niektórzy nie potrafią napisać czegoś pożytecznego a jedynie pomyślą sobie "Ale głupi błąd zrobił, walnę posta by mu dopiec" (To nie akurat do ciebie Samuraj). Cieszcie się, że na tym forum jeszcze są jakiekolwiek "luzy". Na niektórych forach każdy temat, ba są fora na których KAŻDY post musi zostać zaakceptowany przez moderatora. (Np. Takie jedno forum zagraniczne o e-fajkach tak robi). Inny przykład, forum gram.pl gdzie za samo wspomnienie o piractwie jesteś skazany na banicję a tu jedynie dostajesz punkt gdzie dopiero od 10-11 masz perma. Cały czas wam źle i niedobrze. Raz, że kary są za słabe i trzeba być bardziej stanowczym a po 2-3 miesiącach płacz, że kary są za srogie i moderacja ma wszystkich w d*pie bo oni wiedzą najlepiej. Ludzie ogarnijcie się.

ktokolwiek by nie modował i tak bedzie źle :) szkoda mi tylko ze Alfa za którą nie przepadałem uległa presji takiego zjebanego społeczeństwa. I gratuluje tym którzy mają na nie wyjebane :D dziekuje za warna, a macie, miejce coś do roboty, warn mi wygasł jedyny co miałem i głupio mi bez

btw. niech tylko nie wkleja mi go blaumro bo od niego juz mialem.

warn_ico.png
Wedle życzenia. Wulgaryzmy ~ NS

Kpiłeś z użytkownika który miał problem, a po pytaniu ewidentnie widać było, że nie ma pojęcia o czym pisze, więc nie można go winić o taki błąd i jeszcze się wykłócasz - to Ty powinieneś dostać bana.

Leman jest dobrym moderatorem z resztą z doświadczenia wiem, że zawsze Ci którzy pilnują porządku mają przerąbane, bo każda ukarana osoba ma za złe, jakoby to ten moderator/gm/supporter itp. itd. był winny ich zachowania ;)

Poza tym, skoro się tak czepiasz o czyjś rzekomo rażący błąd, to ja wytknę Ci twój

http://cichyfragles.pl/2012/03/07/jak-uzywac-apostrof-u/

pisze się Lemana, nie Leman'a, biedny człowieczku z dyscośtam.