Skyrim Dawnguard Lord Wampirów

Witam, mam pewien dylemat otóż w skyrim stoje przed wyborem czy chce zostać lordem wampirów, ale męczy mnie to czy będę jako lord tak samo atakowany jak bym był zwykłym wampirem bo na 4 poziomie wampiryzmu ludzie atakują nas jak leci i niewiem czy gdy stane się lordem nie będzie tak samo.

Licze na to że jedna dobra duszyczka rozwiąże mój problem.

Lord vampirów to forma przemiany (coś jak wilkołak), więc dopóki się w niego nie zmienisz to będziesz powiedzmy że bezpieczny.

Jeśli hołota będzie widzieć jak zamieniasz w Lorda, to będą Cię tłukli na obydwu formach - ale jeśli nie widzieli twojej zamiany/odmiany, będą Cię napieprzać tylko na formie Lorda.

To samo z wilkołakiem zresztą.

Dobrze, ale jak jestem lordem to są te tak zwane poziomy wampiryzmu? I czy gdy będę człowiekiem będzie pomnie widać że jestem wampirem?

Tak są poziomy , jedyne co masz dodatkowe to przemianę . Więc albo pijesz krew albo uleczasz chorobę :)

Czyli jeżeli będę miał ten 4 poziom jako lord to ludzie mnie będą atakować?

I czy długo trwa wbijanie tego 4 poziomu?

Tak na 4 atakują a szybkość zależy od tego jak często pijesz krew lub jak długo biegasz po słońcu .

Rozumiem temat do zamknięcia a wszyscy którzy pomogli dostają lajka.

a skoro jeszcze ktoś siedzi przy temacie to chciałbym się zapytać czy angielskie dlc zadziala do polskiej wersji gry? i jakie dlc jest najlepsze (tak zeby nie zakladac nowego tematu)

Witam, mam pewien dylemat otóż w skyrim stoje przed wyborem czy chce zostać lordem wampirów, ale męczy mnie to czy będę jako lord tak samo atakowany jak bym był zwykłym wampirem bo na 4 poziomie wampiryzmu ludzie atakują nas jak leci i niewiem czy gdy stane się lordem nie będzie tak samo.

Licze na to że jedna dobra duszyczka rozwiąże mój problem.