Interaktywna gra przez YT

Witam. Jakiś czas temu cierpiałem na ustrojstwo, które zwie się takim czymś jak nadmiar wolnego czasu, zbyt duża ilość wolnego czasu lub też po prostu nuda (pewnie wielu chciałoby się znowu ponudzić, jak za starych lat) - bądź co bądź stary jakoś nie jestem, a korzystając (jeszcze) z dobrodziejstwa jakim jest wcześniej wspomniana nuda, chciałem ten mój wolny czas zagospodarować jakoś, by nie poszedł na marne. Z tego względu postanowiłem stworzyć taki mały pseudo-twór, który miał przyjąć chociaż w minimalnym stopniu cechy gry. Pseudo-gra, bądź też mini-gra, na którą to stworzenie przeznaczyłem wiele dni, w końcowym rezultacie jest stosunkowo szybką oraz prostą grą, bez jakichś rozbudowanych mechanik. Co jak co ale gry MMO w filmie video - stworzyć się na dzisiejszy dzień nie da. Bo zresztą - po co? Zakładając, że kiedyś by było to możliwe - tworzenie takiej gry zabiera kolosalne wręcz ilości wolnego czasu - tak duże, że szybko nadmiar ten przeistoczył się w jego deficyt. Ale najważniejsze - taka pseudo-gra która w rzeczywistości jest zwykłym filmikiem obdarzonym w dziesiątki adnotacji, grą nigdy nie będzie. Dlatego nie ma to większego sensu - no chyba, że ktoś serio nie ma co ze sobą zrobić i wpadnie na równie masochistyczną myśl podjęcia się stworzenia takiego czegoś. Żeby już Was nie przynudzać, po prostu mogę zaprosić do "zagrania" w moje wypociny. Pomimo masakry jakiej doznałem podczas tworzenia tej Interaktywnej Gry Video w popularnym serwisie YouTube, przyznam, iż tworzyło mi się to nadzwyczaj przyjemnie i nic nie robiłem na "odwal".

No, to tyle. Dla tych, którzy poświęcili się i przeczytali mój "wstęp" - dziękuję, a dla tych, którym czasu nie chciało się na to marnować - również dziękuję. Po prostu, zapraszam do gry oraz życzę najlepszych świąt :).

UWAGI (JAK GRAĆ):
Polecam grać na Fullscreenie, na 480p (mój laptop HD w 720p renderowałby chyba dniami) oraz najważniejsze - kwintesencja tej "innowacji" - WŁĄCZYĆ ADNOTACJE. Dziękuję.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=AAPrnqO6C20