Słuchawki

Otoz mam zamiar w najblizszym czasie kupic oto takie słuchawki :

http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-v2-mikrofon-zielone-i4134754095.html

Czy aukcja ta nie jest "chinszczyzna"? Nie zniszcza sie po 2 dniach :D? Jesli lepiej nie ufac. Z jakiego portalu najlepiej kupic te sluchawki?(oczywiscie w miare przyzwoitych cenach). Co sadzicie o samych sluchawkach(chociaz watpie bym zmienil zdanie o ich zakupie z pewnych powodow :P)

Po pierwsze, nie kupuj żadnych szitseries, najważniejsza porada :)

W tej cenie znajdziesz o wiele lepsze słuchawy na których i muzyki posłuchasz. Nie dawaj się uwieść podpisom typu "for gamers" bo to totalny bullshit.

Jeśli chodzi o wiarygodność moich słów to uwierz mi, miałem sporo słuchawek na głowie (nawet i wysokobudżetowe SteelSeries) i radzę Ci, wybierz coś na prawdę dobrego a nie drogi sprzęt dla naiwnych.

Oczywiście jakość dźwięku zależy od tego do czego je podepniesz.

Jeśli chodzi o sklep X-KOM to tak, mogę polecić w 100%

Również nie polecam jakichkolwiek słuchawek "Dla graczy" gdyż to zwykły chwyt marketingowy, wszystko słabej jakości:głosniczki koszmarne czyli minimalny bass mógłbym powiedzieć jego brak a mikrofon jak zalman mic1 za 16zł.

Czyli za 200zł otrzymujesz słuchawki z jakością dzwięku jak za 30zł ps. nawet panasonici sph 2500 graja lepiej i mikron za 20zł a 150zł to cała reklama

Dokładnie, przed zakupem sprzętu AUDIO posiedź trochę w tym temacie, w końcu 200+ zł na drzewie nie rośnie.

EDIT: Wszystko zależy od budżetu i wymagań.

Hmm te słuchawki nie są gówniane najlepiej

sprecyzuj pytanie.Do czego będziesz ich używał od siebie polecam

superlux hd688 i do tego mikrofon.Creative Aruvana i koss porta pro ;]

Nie kupuj w x komie tylko bierz ceneo i najtańszą cenę albo sklep morele.

ja tam polecam Plantronics Gamecom 780 są duże i wygodne bardzo dobrze się na nich pracuje wiem bo mam i używam ich cena koło 170 zł

oczywiście polecam oddzielnie mikrofon i słuchawki ale jak chcesz pakiecik to te są według mnie bardzo dobre.

http://allegro.pl/sluchawki-plantronics-gamecom-780-dolby-7-1-k-ce-i4141423813.html

Jeśli chodzi o przedział cenowy "do 200zł" to mogę śmiało polecić Superlux HD681 EVO. Słuchawy brzmią ciepło, mają mocny bass i nie potrzebują bardzo wygórowanego źródła.
Autor musiałby sprecyzować budżet, wtedy można coś wybrać. W internecie pełno jest testów HD681 do których lektury zapraszam. Pozycja jak najbardziej godna uwagi jeśli chodzi o stosunek jakość dźwięku/cena.

Panowie jak napisalem. Z pewnych powodow. otoz sluchawki maja sluzyc nie tylko do gry. Ale np do telefonu(wiem zabawne, ale wygodne gdy ma sie kilka urzadzen do ktorych trzeba podlaczyc sluchawki). Jesli macie jakies idee co do sluchawek z mikrofonem ale na kablu/odlaczanym/chowanym. Piszcie.

A i co do przedzialu cenowego. Mozna powiedziec kolo 200+. (poprostu zarobie wiecej jak bedzie trzeba :D)

I kolejna sprawa. Fajnie jak dzwiek bedzie spoko ale dla mnie najwazniejsze zeby POZYLY! Czyli kabel sie nie "polamal" ani same sluchawki. Poprostu wytrzymalosc. No i wygodne (wielogodzinne siedzenie ze sluchawkami)

Chociaz moze pomysl sluchawki i dokupienie mikro nie jest taka zla idea XD. Boze jaki ze mnie idiota... Wsumie to nawet lepsze wyjscie XD.

Dobra to niech bedzie tak:

-Wytrzymale!

-Wygodne

-Niech nie beda "bog wie jak duze" (zeby sie pod kapturem mi zmiescily XD.

-Nie jestem znawca "muzyki" wiec jakosc dzwieku nie musi byc bog wie jak dobra bo i tak pewnie nie wyczuje roznicy.

-Beda uzywane do komputera jak i telefonu.

Budzet powiedzmy 250 max.

Jak masz zamiar kiedykolwiek puścić na słuchawkach muzykę to broń boże nie bierz Steelseries.

Powyżej 200 to mógłbyś się skusić na Superlux HD330, tyle że są one dość duże. Takie pod kaptur to może Brainwavz HM3, lecz nigdy ich nie dotykałem nawet.

Apropos dość mobilnych słuchawek:

Superlux HD661
AKG K 518
AKG K 450
Sony MDR-V55

Jak masz zamiar kiedykolwiek puścić na słuchawkach muzykę to broń boże nie bierz Steelseries.Powyżej 200 to mógłbyś się skusić na Superlux HD330

Martwi mnie ten "kabelek" przy nausznikach. Mozna go latwo urwac.

Szanuje swoje rzeczy i sprzet. Ale jestem STRASZNIE KALECZNY...

Mówisz o HD330? Jeśli tak to czy ja wiem, posiadam oryginalną wersje tych słuchaw: Beyerdynamic DT770 PRO i jakoś nigdy o nic nie zahaczyłem.

Musisz pamiętać że słuchawki dzielą się na otwarte, półotwarte i zamknięte. Radzę poczytać i dostosować wybór pod siebie.

Panowie mają jakieś głupie, bezpodstawne uprzedzenie do steelseries bóg wie dlaczego. Patrząc na testy, recenzje i moje doświadczenie (mam je własnie na głowie) mogę stwierdzić że są bardzo dobre: wygląd, wykonanie, dźwięk na wysokim poziomie. Jednak po paru godzinach mogą rozboleć uszy z powodu dość cienkiej warstwy pianki. Cena także nie powala.

Mviiz, jak ubierzesz słuchawki z prawdziwego zdarzenia to Steelszitów nigdy nie ruszysz :D (biorąc dość wysoki przedział cenowy jak na SteelSeries przystało)

Nie osądzaj tego że moje zastrzeżenia do tej (i innych gejmingowych marek typu "Srazer for gejmerz") są bezpodstawne bo tego akurat wiedzieć nie możesz. Może i są ładne, lub nie - to jest kwestia gustu.

W grach może i wysokobudżetowe SteelSeries dają jakoś radę, ale jak się zapoda dobrą muzykę to niestety jest ból :(


Temat słuchawek vs gamingowy szit był przerabiany 134242524677362452 razy na wszystkich forach i osąd jest zawsze ten sam (chyba że hucznie wypowiada się ktoś kto w życiu miał jedne słuchawy)

Wredny, Razer akurat to dobra marka. Używam Krakenów już od półtora roku i nie są niewygodne, mają dobry bass, dobrą jakość dźwięku oraz oczywiście są ładnie wykonane. Jedyne na co mogę lekko narzekać, to na długi kabel, lecz to na dłuższą metę również nie przeszkadza!

Jeśli chodzi o muzykę to fakt, trochę kiszka ale da się przyzwyczaić. Głównie chodzi mi tu o trwałość i wygląd często też ktoś się pluje że gram z wallhackiem :] Ogólnie jeśli chodzi o gry to nic innego bym nie kupił. Drapon co do wychodzenia na miasto z jakimikolwiek słuchawkami nausznymi dla mnie wygląda to trochę śmiesznie. Według mnie lepiej kupić osobne - dokanałowe.

Ja polecam słuchawki Gamecom. Solidne wykonanie, dobra jakość dźwięku i dobrej jakości mikrofon. Sam od bardzo długiego czasu używam Gamecom 367 i jestem bardzo zadowolony. Są wygodne i nawet przy długotrwałym użytkowaniu nie męczą uszu i głowy :) Np. http://www.morele.net/sluchawki-plantronics-gamecom-780-86051-05-458807/

Również poleciłbym Gamecomy bo posiadam i jestem bardzo zadowolony, ale kolega chyba chciał słuchawki z którymi będzie śmigał na świeżym powietrzu.

Myślę, że kolega nie będzie chciał latać z wielkim mikrofonem koło głowy. ^^

Do 200zł creative tactic 3d alpha dostajesz fajną kartę dźwiękową na usb do nich.Do 300zł Razer Kraken (nic ich nie pobije dźwięk krystaliczny a jak chcesz mikrofon to wersje Pro lub 7.1) 7.1 kosztują 400zł a Pro 300 mikrofon jest chowany w jednej z muszli.

Po prostu niech autor uda się do jakiegoś sklepu audio i przetestuje chociaż chwile kilka par SŁUCHAWEK, a nie pseudo gejmingowego sprzętu. Wtedy decyzja będzie jednogłośna.

Apropo spisu słuchawek to polecam to forum:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne/

Ponadto dobry opis jest.

Święta zasada: jeśli ktoś poleca sprzęt "for gamers", to tak na prawdę nigdy nie miał nic porządnego na uszach. 100% skuteczności :)

Nie mam zamiaru nikogo urazić lecz nie polecajcie komuś czegoś co po prostu WAM się podoba, dla porównania takich Razerów można zapodać jakieś Superluxy, gdzie te drugie zżerają Razerki na śniadanie. Jeszcze jakby zapodać to pod dobre źródło a nie integre to kompletnie nie ma dyskusji.

Autorowi radzę po prostu spytać na forum bardziej sprecyzowanym pod to, lecz odpowiedź będzie podobna co do mojej.


PAMIĘTAJCIE: Nie ma czegoś takiego jak słuchawki DO GIER. Każde słuchawki dobrze grające muzykę poradzą sobie świetnie w grach (lepiej).

Preferuję akg ghs-1 które posiadam, jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku są idealne bo w tej cenie nie znajdziesz lepszego, ale są nauszne przez co wygoda bardzo cierpi. Jeżeli szukasz wygodnych słuchawek nie kupuj ich, w tej cenie są jeszcze creative tactic sigma czy też sennki 6xx