Kilka pytań odnośnie Dayz Mod

Witam

1. Warto kupić Arme II żeby pograć w Dayz Mod? http://store.steampowered.com/app/33930/

2. Którą wersję Army muszę mieć żeby móc grać? (tzn jakie dodatki)

3. Dam radę pograć na:

Athlon 64 x2 6000+

Radeon 4850

4Gb ram

4. Grają w to ludzie?

5. Znalazłem jakieś mody do tego moda: Origins i Epoch. Który jest lepszy, i co tak wogóle dodają?

1.Jeśli DayZ ci nie podejdzie to zawsze Wasteland

2. Podstawka może być free ale dodatek operacja arrowhead

3.Ja grałem na low przy
intel i5 2x 2.53
3gb ram
Nividia 310m
To był laptop

4. Tak i to całkiem sporo
5. Najlepiej grać na czystym modzie dayz



Polecam ci kupić dayz standalone ale tak za ok 4-5mc jak będzie bardziej dopracowana.

Czyli wystarczy jak pobiorę Arme 2 free i kupię dodatek?

Tak

To nie prawda że najlepiej grać na zwykłym DayZ.

DayZ Mod ma to do siebie że jest okropnie pobugowane, dlatego ludzie postanowili coś z tym zrobić i wychodzą różne 'nowości' DayZ.

Myślę że najmniej zbugowanym modem z największą liczbą opcji jest DayZ Epoch.

Na Epochu masz dodatkowo:

- Budowanie własnej bazy (z kilkuset obiektów różnego rodzaju)

- Crafting - możesz ścinać drzewa, craftować jakieś przedmioty użytkowe, robić kłódki, sejfy i inne takie pierdoły

- SafeZony z traderami

- Więcej pojazdów

- Eventy (typu bandit campy, konwoje) - automatyczne, losowe

Jeżeli chcesz grać na modzie to epoch jest obecnie najlepszą opcją, gra tutaj bardzo dużo ludzi, jest bardzo dużo serwerów.

Grałem i na epochu i w standalone i z ręką na sercu mogę powiedzieć że lepiej wydać te 100zł i nie wściekać się 100 razy dziennie że umarło się przez buga (jest tego mnogość, łamanie nogi przez rower, zabójcze zwierzęta, wychodzenie z pojazdu i wystrzał w powietrze, zombie przez ściany, łamanie kości na różne sposoby).

Największą wadą DayZ jest to, że noc niby jest, trawa niby jest, ale w trawie się nie schowasz bo ktoś ustawi sobie low grafike i Cię widzi, a noc usunie sobie zwiększając jasność i gamme :)

Witam

1. Warto kupić Arme II żeby pograć w Dayz Mod? http://store.steampowered.com/app/33930/

2. Którą wersję Army muszę mieć żeby móc grać? (tzn jakie dodatki)

3. Dam radę pograć na:

Athlon 64 x2 6000+

Radeon 4850

4Gb ram

4. Grają w to ludzie?

5. Znalazłem jakieś mody do tego moda: Origins i Epoch. Który jest lepszy, i co tak wogóle dodają?