Program do nagrywania filmów

Witam serdecznie. Mam dzisiaj do was pytanie czy znacie jakiś dobry program do nagrywania filmów z gier w którym rozmiar filmu trwającego 20min nie będzie zajmuje na dysku ok 30Gb przy czym nie stracę na jakości filmu?? Testowałem już programy takie jak DxTory(niestety nie wiem dlaczego ale w moich filmikach jest na samej górze reklama produktu i nie mogę tego usunąć),Action i Fraps(jeden i drugi zajmują bardzo duże rozmiary plików) oraz PlayCraw(ten program strasznie muli komputer gry chodzą 30%procesora gdy włączę program to ok 90% dziwny program). Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że pomożecie:) Wesołych Świąt i mokrego poniedziałku

Używaj Frapsa, po przepuszczeniu filmu przez jakiś programik do sklejania filmów będzie ważyć o wiele mniej. Chodzi o to że frapsem masz maksymalną jakość tego materiału.

OBSa probowales?

Jak sie wie co robic to ladnie idzie go skonfigurowac.

wiem że fraps jest najlepszy ale chciałbym aby plik już miał te 5-7Gb z 15-20 minutowego filmu a nie 40. Niestety dysk mam podzielony na 4 partycje każdy po 150Gb ale większość zajęte przez filmy,muzykę i przede wszystkim gry MMORPG która zajmują w ciul. Dxtory był dobrym programem ale niestety ta reklama na górze mnie strasznie męczy kiedyś takiego problemu nie było.

Action uwstawiasz na mp4 a nie avi i 15 min pliki maja okolo 2-3 gb. Kompresja odbywa sie w locie jak w dxtory.

Bandicam

Witam serdecznie. Mam dzisiaj do was pytanie czy znacie jakiś dobry program do nagrywania filmów z gier w którym rozmiar filmu trwającego 20min nie będzie zajmuje na dysku ok 30Gb przy czym nie stracę na jakości filmu?? Testowałem już programy takie jak DxTory(niestety nie wiem dlaczego ale w moich filmikach jest na samej górze reklama produktu i nie mogę tego usunąć),Action i Fraps(jeden i drugi zajmują bardzo duże rozmiary plików) oraz PlayCraw(ten program strasznie muli komputer gry chodzą 30%procesora gdy włączę program to ok 90% dziwny program). Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że pomożecie:) Wesołych Świąt i mokrego poniedziałku