Dead island epidemic Unbind xp z broni

Pytanie

Jak zdjąć broń, która została przypisana, kiedy ją ulepszałem? Nie mogę jej zdjąć, ani sprzedać, trzeba posiadać albo cash, albo nieprzypisane doświadczenie (bo to nim się ulepsza bronie, jak i postać/konto). Posiadam ponad 2k doświadczenia i za nic nie mogę zdjąć ulepszonej na 3 poziom broni na 1 lvl...

ps. mam do oddania 6 giftów pozwalających na granie! Steam: Besiek

Problem rozwiązany

Zostały 4 kody :)

Skoro sam rozwiązałeś to proszę Cię abyś napisał jak to rozwiązałeś , może komuś innemu się przyda. Możliwe , że nie tylko ty miałeś z tym problem.Pozdrawiam.

Fakt :)

Otóż... cały problem polegał na tym, że próbowałem zmienić eq poprzez zakładkę Inventory. Wystarczy po prostu wejść w lobby i w okienku w którym ukazują się nasze postacie i eq zmienić broń. Myślałem, że bronie, które się ulepsza zostają przypisane do konta, ale chyba tak nie jest, nie wiem nie rozkminiam tego jeszcze do końca.

Moge prosic Gifta? :) Poszło zaproszenie :D

Ja też bym prosiła <3 zapro

Ja posiadam jeden klucz, jak ktoś chce to na pw pisać.

Napisałam, ale nie wiem czy jesteś ^^"

Ma ktoś jeszcze kluczyk do tej gry? Chętnie bym to przetestował i z Wami pograł.

Ja mam 6 kluczy, chyba bo coś mam x6 z tego ^^" Nie ogarniam lekko Steam ...

Ostatni kod!

Kto pierwszy napisze na pw ten dostanie.

Temat do zamknięcia, w sumie niezły offtop się zrobił.

@Ciasteczkowa

Tak, masz 6 kodów, możesz zaprosić znajomych bądź kogo tam chcesz.

Wchodzisz w Bibliotekę, wybierasz Dead Island epidemic i w prawym menu będziesz miał/a Wyślij klucz tymczasowy, dalej sobie chyba poradzisz.

Ok ^^ dziękuję za odpowiedź ;)

Zamykam na prośbę autora.

Jednocześnie przypominam, że double posty przed upływem 72h są karalne warnem. Następnym razem użyj opcji 'edytuj post'.

Pytanie

Jak zdjąć broń, która została przypisana, kiedy ją ulepszałem? Nie mogę jej zdjąć, ani sprzedać, trzeba posiadać albo cash, albo nieprzypisane doświadczenie (bo to nim się ulepsza bronie, jak i postać/konto). Posiadam ponad 2k doświadczenia i za nic nie mogę zdjąć ulepszonej na 3 poziom broni na 1 lvl...

ps. mam do oddania 6 giftów pozwalających na granie! Steam: Besiek