Skarga na NorthenStar

Witam.

Jak to jest że moderatorzy na tym forum sami nie znają regulaminu i nie wiedzą co to jest offtop?

"Nie rozumiem po co kupować lapka za 4k zamiast złożyć sobie kompa za tyle samo i będzie 4x lepszy. Lapek i tak im "lepszy" tym szybciej mu bateria pada. Więc jak już to lepiej mieć stacjonarnego w którym można zawsze sobie coś wymienić."

Napisałem tak w temacie o laptopie. Wypowiedziałem swoje zdanie jednocześnie zadając pytanie związane z tematem. W dodatku w regulaminie dokładnie stoi:

4.6. Na forum dopuszczalne jest nieznaczne odbieganie od głównego założenia tematu, jeżeli dyskusja nadal jest z nim powiązana. Należy jednak kierować się wyczuciem i jeżeli dyskusja za bardzo odbiegnie od tematu, zostanie wyszczególniona jako osobny wątek. Użytkownik nagminnie uprawiający offtopic będzie natomiast karany ostrzeżeniem.

Czyli nawet jak, jakimś cudem coś co jest związane z tematem zostało by uznane za offtop NIE powinienem dostać warna! Jedna wiadomość to nie jest "nagminnie uprawiający offtopic"

link do tematu: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/60297-laptop-do-gier-budzet-4000zl/#entry444632

Proszę o usunięcie tego niedouczonego moderatora, który jedynie wstawia warny za nic.

Założeniem tematu było odnalezienie laptopa do 4tyś zł. Ty poleciłeś mu nie kupować laptopa tylko komputer stacjonarny. Tak więc zrobiłeś offtop bo autor chciał znaleźć laptopa i jego decyzja wydaje się jednostronna. Tak to interpretuje.

Sam Cię zaraportowałem. Koleś szuka laptopa a Ty wylewasz mądrości na temat wydajności... Na co? Po co? Chce laptopa to niech kupi. Mogłeś chociaż podać jakiegoś konkretnego laptopa i pomóc koledze, natomiast Ty wybrałeś umoralnianie. Offtop, bo w żaden sposób nie odnosi się do prośby i pytania założyciela wątku.

@down właśnie o takie zachowanie chodzi -.-

it-crowd-popcorn-gif.gif

warn_ico.png
Spam ~ NS

Ogólnie nie odbiegł tak od tematu moim zdaniem.Po prostu wyraził opinie.

Moim zdaniem byłby off top gdyby zaczął pisać np. w jakie gry grać na tablecie :D

Moim zdaniem warn nie sprawiedliwy ale :

"Proszę o usunięcie tego niedouczonego moderatora, który jedynie wstawia warny za nic." to przesada.

Moze odbiegl lekko od tematu ale nie byl to troll czy spam. Chcial chlopak dobrze.

Przecież nie odbiegł od tematu laptop czy stacjonarny to nadal mowa o komputerach, podał mu jakie są plusy stacjonarnego :) , jak dla mnie mod z pupci ;) , pamiętam jak się burzył o zdjęcia z B&S gdzie postać miała widoczne lekko piersi :)

Maść na ból d*py dla tego osobnika:)

A jak dla mnie warn słuszny bo w prawie każdym temacie odnośnie laptopów musi wypowiedzieć się "znawca", który uświadamia wszystkich że laptop nie jest do gier... Tylko po co? Autor chce laptopa i najprawdopodobniej zdaje sobie z tego sprawę.

od mojej ukochanej NS prosze sie odczepić :D

warn_ico.png
Miłe, ale nie w temacie ~ NS

mod_ico.png
Cofam bo ten temat nie wymaga aż tak wielkiej powagi, radzę trochę wyluzować z tymi ostrzeżeniami. - crracked

Korendan kontaktowałeś się z NorthenStar? Jeśli nie to powinieneś najpierw wyjaśnić z modem a nie od razu zakładać temat i płakać że dostałeś warna. Nie tylko ty dostałeś bo jeszcze 2 inny użytkowników i nie narzekają.

Ziomek nie wiesz jak to modzi mają w głowie swój własny regulamin :P ?:

Pkt.1

Moderator ma zawsze racje.

Pkt.2

Jeśli uważasz inaczej patrz pkt.1

Taka sytuacja :D

A jak dla mnie warn słuszny bo w prawie każdym temacie odnośnie laptopów musi wypowiedzieć się "znawca", który uświadamia wszystkich że laptop nie jest do gier... Tylko po co? Autor chce laptopa i najprawdopodobniej zdaje sobie z tego sprawę.

Laptop dla tego jest gorszy od stacjonarnego kompa dla tego że ma mniejsze części w środku i mają mniejszą moc niż te w PC, dla tego lapki przeważnie nie nadają się do gier bo nawet nie można w nich wymieniać części i laptopy są 3 razy droższe od PC.

Jak koleś chcę laptopa Gamingowego do nowych gier to niech szykuje 15 tysiaków xD, bo to jest minimalna cena laptopa do gier ^^, a jak chcę zwykłego lapka kupić to niech liczy że nawet przy starych grach będzie miał pokaz slajdów xD i tyle z grania będzie na nim ^^, laptop jest to pozyskiwania informacji, słuchania muzyki i oglądania filmów, do grania raczej ciężko będzie jeśli ktoś chcę kupić lapka za 1500 zł lol

Co do tematu, jak dla mnie to nie był wcale offtop, może post odbiegał trochę od tematu ale żeby od razu dawać bana za to że ktoś napisał minusy i plusy między lapkiem a PC to trochę ograniczenie wolności słowa zaczyna na tym forum nabierać :P

Kolega chciał po prostu nawrócić go na dobrą drogę a tutaj od razu warn

Brawo Xaorus za brak znajomości regulaminu tak samo jak i moderator NorthenStar.
Według regulaminu wiadomości mogą lekko odchodzić od tematu. A co ja się będę masz jeszcze raz i czytaj.

4.6. Na forum dopuszczalne jest nieznaczne odbieganie od głównego założenia tematu, jeżeli dyskusja nadal jest z nim powiązana. Należy jednak kierować się wyczuciem i jeżeli dyskusja za bardzo odbiegnie od tematu, zostanie wyszczególniona jako osobny wątek. Użytkownik nagminnie uprawiający offtopic będzie natomiast karany ostrzeżeniem.

Potem przez takich ludzi jak ty muszę się użerać z nieogarniętymi modami.

OK dostanę warna ALE, to jest największa ciachająca mnie sytuacja w dziale hardware, my którzy dajemy porady odnośnie HARDWARE wychodzimy z założenia że klient już sobie ustalił czy chce lapka czy PC i nikt mu nie ma zamiaru zmieniać koncepcji, tylko mówimy co jest bardziej opłacalne, bardziej wydajne, ale zawsze znajdzie się ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o sprzęcie jako takim, ale swoje 3 grosze chce wsadzić i mówi "zamiast lapka PC", "zamiast PC lapka" i za to powinien być warn, brawo dla moderatorów.

admin_ico.png
Nie przeklinamy - Saluś

Według mnie powinno polecieć upomnienie w formie wiadomości. Coś to z tematem miało wspólnego, ale mało. Troszkę od tematu odbiegł, ale jeśli to był jego 1 raz, to powinno być to wzięte pod uwagę.

Jeśli tak się mają sprawy to od dzisiaj będę zgłaszał każdą osobę która w MINIMALNYM stopniu naruszyła regulamin (ale i tak w tym przypadku nie powinno być offtopu, bo znacznie nie odbiegł od tematu).To forum podupada i to strasznie, czemu Flashgordon nie dostał warna, skoro w regulaminie wyraźnie jest napisane, że przekleństwa są niedopuszczalne? Warn dla niego i 1000 pkt karnych, to samo darkllord i bolvaerk, nic nie wnieśli do tematu.Chcecie dykatutre na tym forum? Pomogę wam ją zbudować ;)

@NoPainNoGain - temat bądź co bądź jest o NS, więc na dobrą sprawę bolvaerk nie potrzebuje warna. Natomiast "wypowiedź" Darkllorda jak najbardziej na niego zasługuje.

Poza tym, nie wiem czy jestem ślepy, czy coś, ale w regulaminie jedyny podpunkt dot. przekleństw odwołuje się do SB ale jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

@temat

Warn jak najbardziej słuszny. Koledze chodziło o laptopa, kolega numer dwa wyjeżdża z PC, jak najbardziej offtopic.

Jeśli tak się mają sprawy to od dzisiaj będę zgłaszał każdą osobę która w MINIMALNYM stopniu naruszyła regulamin (ale i tak w tym przypadku nie powinno być offtopu, bo znacznie nie odbiegł od tematu).To forum podupada i to strasznie, czemu Flashgordon nie dostał warna, skoro w regulaminie wyraźnie jest napisane, że przekleństwa są niedopuszczalne? Warn dla niego i 1000 pkt karnych, to samo darkllord i bolvaerk, nic nie wnieśli do tematu.Chcecie dykatutre na tym forum? Pomogę wam ją zbudować

ok stary ale patrząc na temat i sytuacje związaną z tematem nie mam choć trochę racji, jeśli ktoś odbiega od tematu ? Sam widzisz jak jest czasami, radzisz zgodnie ze swoja wiedzą w temacie wydajności/ceny/jakości i raptem BUM, ktoś wpada z radami które odbiegają od głównego nurtu. Co jest troszkę nie halo.

Proszę was. Od dawna wiadomo że to forum jest jednym z najgorszych polskich forów.

Jedyny plus tego forum to że są to ludzie o różnych zainteresowaniach i tak naprawdę na większość dziwnych tematów ktoś ma jakieś pojęcie.

Moderatorzy na tym portalu to żart. Gorszych widziałem tylko na jednym z forów androida. Choćby w tym temacie powinien polecieć warn dla Darkllorda i bolvaerka. Jeśli im nie dacie warnów, to tylko podkreśli waszą nieudolnosc, glupote i nieznajomosc wlasnego regulaminu.

Ale czego od bandy dzieciaków można się spodziewać.

Co do tematu to offtop raczej to nie był.

Druga rzecz że jego post to czysta głupota i nieznajomość tematu.

Za 4k można wyhapać laptopa na którym wszystko zrobisz.

Jedynym minusem są karty graficzne w wersji M (mobile) czyli mniej wydajne a zarazem drogie. I to że zawsze musisz kupić obudowe + ekran.