Słuchawki do 200 złotych

Witam wszystkich, otóż szukam słuchawek do 200 złotych. Oczekuje od nich:

-Dobrego dźwięku w muzyce jak i w grach

-Możliwość słuchania muzyki na telefonie

-Wykonane z dobrego materiału

-Cenię jakość nad wygląd.

- Przewodowe lub bezprzewodowe (pod warunkiem że podłącze je do telefonu)

- do 200 złotych ani grosza więcej

- mogą być z mikrofonem ale nie będę wybrzydzał jak będą bez mikrofonu.

To chyba na tyle, Od teraz polegam na was. Z góy Dzięki.

słuchawki Superluxy + mikrofon zalman?

Od siebie mogę polecić Sennheiser HD 202 +ZALMAN zM-MIC1.

steelseries sibera v2


jak na moj gust warto zapłacić pare złotych ponad 200 na cenowo wisziałem że można je nabyć za 220zł moim zdaniem warto ;)


Powiem tak, jakby miałyby być słuchawki z mikrofonem to raczej wbudowane, jeżeli miałbym dokupować to taka transakcja mi się nie podoba, także najlepiej same słuchawki lub z wbudowanym mikro.

Żadne steelseries, razer etc "for gamers"

Bierz jakieś Superluxy, może HD681 EVO albo HD330. Mikrofon sobie doczepisz, jakość dźwięku 3x lepsza niż na steelszitach.

Bitfenix Flo.

Zawsze mozna pomyslec nad Superluxami HMC-631 jakosc dzwieku jest GIT (jak reszta superluxow) a posiadaja mikrofon.

Ale jak sam mikrofon sie sprawuje to juz inna historia.

P.S. Najlepsza jakosc osiagniesz biorac sluchawki i mikrofon osobno.

Asus Cerberus. Tutaj rezenzja http://pclab.pl/art57261.html

W tym dziale powinien być chyba zakaz wspominania o "gejmingowych" słuchawkach, bo w kółko ten sam problem. Żadnych gejmingowych słuchawek

Zgadzam się z przedmówcą.

Powinien być ogólny zakaz zakładania kolejnych tematów o słuchawkach do 200zł. W zeszłym tygodniu z miliard ich było i w każdym jest to samo. Od siebie (po raz kolejny) polecę Creative Aurvana Live! lub AKG K518 DJ, których sam jestem zadowolonym posiadaczem.

Te słuchawki nie muszą być stricte gamingowe, mogą być do muzyki.

Gleist chodzi o to, że paru oszołomów poleca ci słuchawki typu Asus Cerberus, Steelseries, kiedy piszesz o dobrym dźwięku.

Ode mnie rada, Superluxy, albo jak Chrum wyżej, Creative Aurvana Live!/AKG K518 DJ, w przeciwieństwie do niego mam CAL! + mikrofon zalmana.

Do 200 zł nic lepszego raczej nie znajdziesz, ewentualnie możesz się pokusić o Creative Aurvana Live!, albo odłożyć kasy na coś ciekawszego.

Nie istnieje coś takiego jak słuchawki, które są super w grach, jeśli coś jest super to znaczy, że ma dobre przetworniki i budowę cupów, a sama budowa słuchawek (zamknięte, otwarte, półotwarte) pozwala na odwzorowanie przestrzeni. Jak coś pod tymi względami jest dobre, to będzie dobre i w muzyce i grach. Jak kupujesz coś sygnowane "gejmingiem" to znaczy, że możesz kupić coś 3 razy lepszego za 50% mniej

@up, ostatnio całkiem niezłe są też takstary(nieźle namieszały w kwestii audio), ale wtedy też potrzebny jest mic-1 albo jakiś inny mikrofon

Gleist chodzi o to, że paru oszołomów poleca ci słuchawki typu Asus Cerberus, Steelseries, kiedy piszesz o dobrym dźwięku. Ode mnie rada, Superluxy, albo jak Chrum wyżej, Creative Aurvana Live!/AKG K518 DJ, w przeciwieństwie do niego mam CAL! + mikrofon zalmana. Do 200 zł nic lepszego raczej nie znajdziesz, ewentualnie możesz się pokusić o Creative Aurvana Live!, albo odłożyć kasy na coś ciekawszego.

Sam jesteś oszołom. Te słuchawki Asusa brzmią równie dobrze co CALe czy Superluxy 668b, do tego mają odpinany mikrofon... Nie wiesz? Nie pisz.

ja od siebie mogę polecić Sound Blaster Tactic 3D alpha http://pl.creative.com/p/headphones-headsets/sound-blaster-tactic3d-alpha w tym przedziale cenowym sa naprawde dobre - micro jesli nie potrzebne mozna odczepic, oprogramowanie daje duzo mozliwosci aby skonfigurowac profile pod gry badz do muzyki a najlepsza zaleta to jest dolaczona zewnetrzna karta dzwiekowa - to jest moja propozycja iz sam juz od 1.5 roku jestem posiadaczem.

Sam jesteś oszołom. Te słuchawki Asusa brzmią równie dobrze co CALe czy Superluxy 668b, do tego mają odpinany mikrofon... Nie wiesz? Nie pisz.

Daje sobie jądra uciąć że nigdy nie miałeś żadnych Superluxów na głowie ;)

Jeśli nie masz porównania nie mów że są dobre.

Noys podobnie, czemu to samo trzeba pisać pod każdym kolejnym tematem?

Daje sobie jądra uciąć że nigdy nie miałeś żadnych Superluxów na głowie Jeśli nie masz porównania nie mów że są dobre.

Mam Superluxy HD660, ale leża w szafie na rzecz Sennheiserów 595, tak więc kolego, szykuj jądra :P

jeśli Superlux = "Asus gaming" to ja więcej się nie udzielam.