Aion Gold Pack pytanie

Witam... jak w temacie mam pytanie dotyczące GP ... Wiem że GP można kupić np na allegro czy też w aion shopie ale czytałem gdzieś ze można kupić za kasę z gry i pytanie ... u kogo mogę to kupić ile to mniej więcej będzie kosztować i jak wygląda kupno GP bo jak od graczy to czytałem ze jeśli jeden gracz ma GP a drugi nie no to ten z GP może mi wysłać np przedmioty czy też kasę a ten co GP nie ma nic nie możę mu wysłać więc jak by miało to wyglądać?? i jeszcze jedno z GP mogę stworzyć więcej postaci a jak GP mi się skończy to będę mógł grać dalej tymi postaciami czy tylko wtedy jak GP znowu kupię ??

GP można kupić u brokera w grze, wystawiają tam swoje przedmioty inni gracze. Cena zależy od serwera, przedział wynosi od 30kk kinach do nawet 60-70kk kinach. Poprzez handel między dwoma graczami nie kupisz bo nie będziesz mógł drugiemu dać kinach ze względu na ograniczenie początkującego a nie sądzę aby ktoś dał CI GP w ciemno pod pretekstem oddania kinach jak odpalisz już GP. A co do tych postaci w większej liczbie to nie jestem pewien niech wypowie się ktoś kto to ogarnia bo ja zawsze miałem GP i nie mam pojęcia czy bez GP można grać wszystkimi 8 postaciami:)

yhym... no ale u brokera nie kupię ze względu na to że nie posiadam GP i bez GP nie moge tam tez nic kupić jak i wystawić ;/

Możesz u brokera kupić GP. Bo akurat na koncie "starter" kupno GP od brokera jest "odblokowane" i jest to jedyna rzecz, którą u brokera można kupić. Tylko trzeba mieć kinach ofc

Skoro na konto początkującego przypada możliwość wykreowania dwóch postaci, to jedną postać robisz na serwerze, na którym chcesz i będziesz grać, drugą na innym, a na allegro za 15zł/lub wymiana kinah w grze, kupujesz GP na starszych serwerach, odpalasz i masz na całym koncie, nie tylko na tym serwerze, na którym go kupiłeś :)

Dokładnie, goldpack działa na konto, nie na serwer.

W dodatku za odpalenie określonej ilości GP otrzymujesz skrzydła, tytuły itp. ;)

Witam... jak w temacie mam pytanie dotyczące GP ... Wiem że GP można kupić np na allegro czy też w aion shopie ale czytałem gdzieś ze można kupić za kasę z gry i pytanie ... u kogo mogę to kupić ile to mniej więcej będzie kosztować i jak wygląda kupno GP bo jak od graczy to czytałem ze jeśli jeden gracz ma GP a drugi nie no to ten z GP może mi wysłać np przedmioty czy też kasę a ten co GP nie ma nic nie możę mu wysłać więc jak by miało to wyglądać?? i jeszcze jedno z GP mogę stworzyć więcej postaci a jak GP mi się skończy to będę mógł grać dalej tymi postaciami czy tylko wtedy jak GP znowu kupię ??