Lost Saga EU - OBT startuje jutro o 12;00, gotowi? :C

Nareszscie powraca jedna z fajniejszych gier online bez IP blocka. Ktoś jeszcze wyczekuje lost sagi?

Można już pobrac klienta:

http://en.lostsaga.nexoneu.com/download

Lista herosow ktore beda dostepne w open becie

#1 Iron Knight#2 Buccaneer (Captain Hook)#3 Gunslinger (Cowboy)#4 Fire Mage#5 Cyber Medic#6 Savage Berserker#7 Robin Hood#8 Crazy Landminer (Crazy Sapper)#9 Ice Mage#10 Soldier (Infantryman)#11 Space Trooper#12 Shadow Assassin#13 Justice Defender#14 Guan Yu (Tao Warrior)#15 Boxing Champ#16 Viking#17 Kage Ninja#18 Musketeer#19 Taekwondo Master#20 Shaman (Dark Shaman)#21 Jester (Smile Joker)#22 Treasure Hunter#23 Reaper (Grim Reaper)#25 Mighty Paladin (Grand Templar)#26 Mobster (Mafia Boss)#27 Tiger#28 Saladin#29 Death Knight#33 Samurai#36 Zorro#40 Gladiator#51 Monkey King#55 Rockstar#63 Iljimae (reformed?) #66 V-Mechanic#67 King Arthur#68 Zhao Yun#72 D'Artagnan#73 Graffiti Artist#83 Desperado

oh dzięki za info

Już mam nawet zaktualizowanego clienta. Nic tylko czekać aż gra będzie otwarta. Nieco martwię się o graczy jakich spotkam w tej grze, sporo toksycznych ludzi było na cbt jak i na starych wersjach gry. (co było głównym powodem porzucenia przezemnie kiedyś owej gierki) Trzymam kciuki za nexon i mam nadzieję, że będą jakoś pilnować gry i trolle się ogarną. ^^

Client z CBT też działa czy nowy trzeba ściągnąć ?

Client z CBT też działa czy nowy trzeba ściągnąć ?

Tak, zadziała.

Btw. Na obt będzie faction battle?

Btw. Na obt będzie faction battle?
Game Modes
Crusade Mode 21st Floor
Monster Dungeon: Deep Forest
Boss Raid
3. Maps
Angkor Wat
Construction Site
4. Features
Guild Function
Crafting Function
So right at the start of the Open Beta, you will have access to 40 characters and over 10 Game Modes -including the all-time favourites such as Relic, Fishing and Prisoner Mode. Also, the battle can be fought on 14 different Maps.
But hey that’s not all, there will already be a major update next week, but more about that at the given time.
Have fun fighting, Heroes!
Regards,
NXFallen
Po rozpoczeciu open bety, bedziesz mial dostep do 40 postaci i ponad 10ciu trybow gry- wliczajac w to te najlpopularniejsze takie jak Relic, Fishing i Prisoner Mode. A także, walki moga odbywac sie na 14 roznych mapach.
Ale to nie wszystko, juz w nastepnym tygodniu otrzymacie jedna z wiekszszych aktualizacji, ale szczegoly na ten temat beda podane w pozniejszym terminie.
Czyli chyba raczej nie bedzie jeszcze faction mode, chociaz moge sie mylic.

Jak są gildie to fb też powinny być.

dobrze, ze samuraj wpada na OBT, akurat tej klasy mi brakowalo na CBT ;[

ej pobrałem ten NexonEU Installer i zainstalowałem i nwm co dalej ???

na kanale https://www.youtube.com/channel/UCACkcDzUkEWBwEJYsrJtFxw beda pojawialy sie poradniki jak grac kazda postacia i jakie robic comba

subskrybuj kanal

Dzięki za info, więcej postaci, więcej zabawy ^^

Jakas Gildia Powstanie ?

Czy gra nie jest p2w?

Można kupować postacie za kasę z gry?

Jakaś dobra dusza mogła by wrzucić gdzieś instalator? Bo mi coś nie działa

http://pl.lostsaga.nexoneu.com/download

Ściągacie stąd ten instalator akamai, instalujecie i po zakończeniu znowu wchodzicie na tą stronę i znów klikacie żeby ściągnąć i wam się zacznie ściągać instalator gry :)

Zainstalowałem i wyskakuje jakiś error code 20000 110051 i odrazu dałem sobie spokój bo na googlach nie ma nic o tym errorze. :-P

Cześć mam takie pytanko dotyczące gry z kąt wziąć item o nazwie "Dusza bohatera" ?

http://pl.lostsaga.nexoneu.com/downloadŚciągacie stąd ten instalator akamai, instalujecie i po zakończeniu znowu wchodzicie na tą stronę i znów klikacie żeby ściągnąć i wam się zacznie ściągać instalator gry

U mnie problem jest bardziej złożony. Gdy chcę pobrać wyświetla się oczekiwanie i chce uruchomić plik z innej gry(strona twierdzi, że się pobrało), z formatem .log. Moja skromna wiedza mówi mi, że powinien to być format .exe.

Chciałem zobaczyć, co jest w .log, ale jest za duży na notatnik, a inne programy przestają działać. Wirus to nie jest. Więc dalej proszę o wrzucenie tego na jakiś serwis.

Cześć mam takie pytanko dotyczące gry z kąt wziąć item o nazwie "Dusza bohatera" ?

Shop zakładka Special item Ingredient pouch