Szukam ludzi do Age of Conan

Szukam ludzi do zaczecia od poczatku jak cos pw lub w temacie .

Server pewnie Crom ale mozna sie dogadac na jakim zaczac

Ja bym mógł pograć ale dopiero od poniedziałku bo teraz przerwa "świąteczna" w domu i net mój nie daje rady. Grę ściągniętą mam więc od poniedziałku mogę grać. Tylko czy ktoś w tą produkcje jeszcze gra ? :) Co do mojej osoby to nie powinno być problemów. 22 lata student w sumie wieczory wolne mikro jak coś mam.

Ktos tam gra . Mam 21 lat jakiegos tsa czy cos sie ogarnie moze bd wiecej chetnych

Witam ja mogę tez grać. Jestem po długiej przerwie a samemu mi sie nie chce grać. Mam 21 lat.

kocham AoC. chętnie zagram z wami na jakimś serwerze pvp. Już zasysam gierkę :)

Jest może jakaś stronka gdzie jest pokazana populacja na serwerach? (Coś jak w aionie było) Mam ochotę pograć w AoC od dłuższego czasu ale słyszałem, że straszne pustki są.

jutro już będę miał gierkę. ściągam ze steama więc to będzie dobra wersja ? dalej są jacyś chętni do gry ?

Ściągam właśnie, jakby co to napisz jak się skontaktujemy itp.

lucznik albo leczaj sie przyda ?

Jak cos sciaga mi sie gra. 33lata ts jest

To trzeba ustalić grupowego tsa :)

To ja tez z wami pogram.

Także chętny , tylko powiedzcie jak z popularnością na serwerach ? :D

A nie bardziej sie oplaca pograc na wersji od aeria games? Chyba troche wecej ludzi tam jest.

może lepiej, ktoś ma więcej informacji ? dla mnie osobiście ssie to że aeria nie ma serwera pvp. otwarte pvp to kwintesencja conana

i ja sie podczepiam (matura za tydzien) 20 lat, micro jest, tylko steam czy aeria?

a ja mam pytanie

1. jakie to ma qr....... wymagania ? Gra mi tnie o,O a to mój sprzęt

AMD FX 4100 Quad-Core 3.60Ghz
12gb ramu DDR3
GF GTX 650
win7 ultimate 64bit

jakieś pomysły co nie tak

Więc tak, dajcie informacje, jaki serwer oraz namiary na ts.

Gra jest F2P ?

@edit. Bardzo ogranicza darmowy system gry ?

Przez duza czesc gry f2p nic nie ogranicza,dopiero jak osiagniesz max lvl i porobisz wszystko i chcesz nowe lokacje insty to potrzebujesz premium i dodatek.A odnosnie tematu to niech ktos napisze czy gramy na cromie czy fury.Bo jesli chodzi o servery to na cromie wiecej ludzi gra,ale tam pozostaja tylko areny jesli chodzi o pvp.