Szukam Ludzi Teamu 4FUN

Witam jak w temacie szukam chętnych ludzi aby pograć rankedy/normale 5v5/3v3 zależy ilu się znajdzie.

Ja gram na pozycji SoloTop/Adc gram jak silver/złoto (poprzedni sezon złoto ten silver ehh nie mogę wyjść przez dzieci) w sumie to nie zależy mi na Goldzie/Platynie/Diamencie gram 4Fun.

Możemy pograć też w inne gry jak ktoś chętny np. DayZsa/Arma3/Tera/Rift/TSW/PZ i wiele innych.

Gramy z TS-em bo wiadomo w kilka osób lepiej na ts-ie.

Proszę osoby z mutacją oraz poczuciem humoru :)

Pisać pw nicki z LoL-a/Steam

Gramy 4Fun bez spiny.

@Sorry za błąd w temacie powinno być Szukam Ludzi do Teamu 4FUN D: zapomniało mi się. ;c

Dalost :)

LaRoja8 ale jedynie możemy pograć w lola. Więcej info jak cię interesuje na pw lub w grze czekam na odpowiedz z twojej strony. Aktualnie dywizja s2 powoli rośnie, najchętniej gram support/top ale mogę się dostosować do teamu.

Nie polcam z nim grać dzieciak myśli że jest najlepszy i wszystkiego się czepia ...

Witam jak w temacie szukam chętnych ludzi aby pograć rankedy/normale 5v5/3v3 zależy ilu się znajdzie.

Ja gram na pozycji SoloTop/Adc gram jak silver/złoto (poprzedni sezon złoto ten silver ehh nie mogę wyjść przez dzieci) w sumie to nie zależy mi na Goldzie/Platynie/Diamencie gram 4Fun.

Możemy pograć też w inne gry jak ktoś chętny np. DayZsa/Arma3/Tera/Rift/TSW/PZ i wiele innych.

Gramy z TS-em bo wiadomo w kilka osób lepiej na ts-ie.

Proszę osoby z mutacją oraz poczuciem humoru :)

Pisać pw nicki z LoL-a/Steam

Gramy 4Fun bez spiny.

@Sorry za błąd w temacie powinno być Szukam Ludzi do Teamu 4FUN D: zapomniało mi się. ;c