The Lord of the Rings Online

W skrocie :



Szukam casulowych graczy do pogrania w ten zapewne zacny tytul. Mile widziani ludzie lubiacy grac wiecej niz w jedna gre, lecz dalej casulowo.



Wymagam :



- wiek : 18lat.


- mikrofon + komunikator ts3.


- czas na popoludniowa gre bez cisnienia.


- kreatywnosc, elastycznosc ( nie zawsze mamy ochote grac ciagle w jeden i ten sam tytul, ale zawsze wracamy do pierwotnego wyboru ).



Oferuje :



- Prywatny serwer ts3.


- Mila atmosfere w przyjacielskim gronie.


- Wsparcie w miare mozliwosci.



Zaintereswoana/y? Pisz w temacie lub gadu gadu.


Macie zamiar grać od 0? Jeżeli tak to chętnie zagrał bym z Wami lecz niestety nie spełniam jednego wymogu, a mianowicie mam rocznikowo 17 (ukończe 15 czerwca).

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli casual-owo to długo w lotro nie pociśniecie, w końcu brak wykupionych dodatków da się we znaki ;)

@Simeonus

E tam gadasz ... Z kumplem milo spedzamy czas na craftingu i farmie matsow :) A jak sie wkrecimy to przeciez dodatki grosze kosztuja.

@Verixon

Nom od zera :) Od razu z gory odradzam guardiana, postac wybitnie nudna ^^ Mozna przymknac oko na twoj wiek bo poniekad cie znam.

Aktualnie ja gram hunterem / trapperem kolega tez huntem ale zastanawia sie nad subklasa, zas kolejny kolega lore masterem.

W skrocie :



Szukam casulowych graczy do pogrania w ten zapewne zacny tytul. Mile widziani ludzie lubiacy grac wiecej niz w jedna gre, lecz dalej casulowo.



Wymagam :



- wiek : 18lat.


- mikrofon + komunikator ts3.


- czas na popoludniowa gre bez cisnienia.


- kreatywnosc, elastycznosc ( nie zawsze mamy ochote grac ciagle w jeden i ten sam tytul, ale zawsze wracamy do pierwotnego wyboru ).



Oferuje :



- Prywatny serwer ts3.


- Mila atmosfere w przyjacielskim gronie.


- Wsparcie w miare mozliwosci.



Zaintereswoana/y? Pisz w temacie lub gadu gadu.