Zarabianie w poe realnej kasy?

robil moze ktos z was ze sprzedawal orby na allegro?

ziomek fajnie tu pokazuje:

https://www.youtube.com/watch?v=Oiug32d1XFg

ale exalten orba znalesc to trzeba miec farta

co sadzicie o takim sposobie dorabiania sobie?

ja grajac ponad 50 godzin jeszcze nie trafilem na exa ale chyba na wyzszych lvl i na wysokich mapach sie da wydropic i dosc szybko z trego co mowia u mnie w klanie

Exalted Orby nie zdobywa się jedynie poprzez dropienie. Wystarczy mieć głowę do wszystkich ratio orbów. Sprzedając rare itemy z dobrymi statami (tri res + hp / tri res + ES / dual res + hp / 250+ dps 2h weapon) można dorobić się exalted orba w parę itemków. Farmiąc chociaż po 3h dziennie w tydzień zazwyczaj uda się zdobyć po 3-4 exalted orby. Nie liczymy oczywiście unikalnego dropu takiego jak Kaom's Heart czy Bringer of Rain (30 exalted na spokojnie za Heart). PoE to nie jest taka bezmyślna gra jak Diablo 3 (to nie hejt, gram w D3 cały czas :) ), wymaga więc więcej rozumu niż się wydaje. Grając z klanem nauczyłem się paru rzeczy, którymi się nie będę chwalił. Mogę jeszcze jedynie powiedzieć, że ludzie wyciągają nie raz po 100-200ex w tygodniu, czasami 2-5ex. To wszystko też zależy od tzw. RNGeesus.

Tak, sprzedawałem orby na allegro, ale za znacznie niższą cenę, by narobić szybko hajsu na klawiaturę (300zł piechotą nie chodzi). Osobiście uważam, że lepszym sposobem jest wejść na hardcore i tam zacząć grać z głową i dropić exalted orby (15$ USD za jeden exalted orb).

ogolnie widze ze dosc oplacalny interes tylko na tym hardkorze tez nie jest tak latwo sie dorobic :P a liga jeszcze 2 miesiace z tego co wiem ma trwac wiec mozna dropic :D

BobiQ mozesz podac jakas recepte na exa ?

a co do diablo to nie porownuje dla mnie to zupelnie 2 inne gry bazujace na innej mechanice

ja w diablo gram nadal po wyjsciu dodatku gra sie swietnie, a co do poe nie traktuje go jako zarobek aczkolwiek gdy nadazy sie okazja moze zaraz rozbije bank i w godzine 20 exaltow xd

warn_ico.png
Multiacc ~ NS

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Filmik jak filmik, co zebrałeś wrzuć na alledrogo.

wydaje mi się...czy tomaler8 zrobił 2 nowe konta po tym dostał bana i gada sam ze sobą?:o

Na exa nie ma receptury, tzn jest ale nie jest znana. Jest kilka receptur w PoE które nie są jeszcze odkryte m.in zagadka z rhoa father itp. Zarobić można sporo ale nie na allegro, tylko na ebay'u lub na stronach które sprzedają orby, takie strony skupują też orby, oczywiście robią wszystko żeby Was oskubać. Ludzie robią jeszcze coś takiego że sprzedają paczki unique itemów, oczywiście jakieś śmieci i ludzie to kupują bo fajnie wygląda. No i zarobić można oczywiście na handlu, jeżeli zna się ceny orbów i ceny przedmiotów to raz dwa. Kiedyś udało mi się kupić Tabula Rasę za 1,5 ex'a po czym sprzedałem ją za 3ex'y. Czyli tak, da się zarobić na PoE, to teraz jedno z najpopularniejszych mmo. Co do poradnika to strasznie chaotycznie i nieaktualny ceny orbów, kto sprzedaje Mirror of Kaladara za 20 zł? To jest warte około 150 exów. Te ceny to chyba z kosmosu xD

robil moze ktos z was ze sprzedawal orby na allegro?

ziomek fajnie tu pokazuje:

https://www.youtube.com/watch?v=Oiug32d1XFg

ale exalten orba znalesc to trzeba miec farta

co sadzicie o takim sposobie dorabiania sobie?