Problem z logowaniem

Mam problem nie grałem w gw ze 2 miechy wrocilem pogralem 3 dni i tydzien przerwy teraz odpalam haslo nie wchodzi resetuje loguje sie a on chce kod z autoryzacji telefonu stawiam ze ktos mnie okradł ale tu moje pytanie czy da sie to jakos ominac by odzyskac konto (mam pudelko z kodem) pomozcie :)

ogólnie tak kod i pudelku ci pomoże....zadzwoń do supportu zgłoś problem poproszą cie pewnie o weryfikacje danych jeśli będą inne powiedz im by sprawdzili logi i podaj dzień kiedy się logowałeś oraz później kiedy się nie mogłeś zalogować pewnie będę one z innego ip itp .jak juz potwierdzisz dane niech ci podadzą jaki numer telefonu tam jest jak będzie inny niż twój to powiedz im by go poprawili...myślę ze spokojnie to z suportem załatwisz ja tak odblokowywałem konto jak miałem włam..

Ile bede mniej wiecej czekal na odpowiedz?

to zależy jak support będzie chciał to załatwić ogólnie może być ze od reki ci to załatwią

Takie gowna wprowadzaja i trzeba sie meczyc kod gry powinien odblokowywac takie rzeczy sam a nie ze musze do nich pisac i laskawie czekac pare dni

Edit: Nie rozumiem tego ze jesli podam zly kod to moge recovery account mimo ze to nic nie da oprocz resetu hasla -_-

Edit2: Do zamkniecia

Mam problem nie grałem w gw ze 2 miechy wrocilem pogralem 3 dni i tydzien przerwy teraz odpalam haslo nie wchodzi resetuje loguje sie a on chce kod z autoryzacji telefonu stawiam ze ktos mnie okradł ale tu moje pytanie czy da sie to jakos ominac by odzyskac konto (mam pudelko z kodem) pomozcie :)