Skarga na NorthenStar

Nie wiem kto tutaj odpowiada za przyjmowanie nowych moderatorów, ale powinien być zwolniony. Była skarga na Lemana - zero odpowiedzi. Do tego wszystkiego, wspomniana w tytule NorthenStar uznała temat za wyczerpany i go zamknęła.

Gdy prosiłem o otwarcie tematu, nie chciałą tego zrobić odsyłając mnie do "góry".
Czysta samowolka, brak odpowiedzialności za własne czyny i stanie ponad prawem, bo do jasnej cholery, kto decyduje o tym czy temat został wyczerpany? Autor tematu czy pożal się Boże kolejny z moderatoruff?

Poniżej wklejam screeny z rozmowy prywatnej:

Proszę o usunięcie tego oto "osobnika" z pozycji moderatora, bo zwyczajnie się do tego nie nadaje.
Pozdrawiam po raz kolejny.

Po prostu się poniżasz nic więcej. Albo masz cel zbawienie świata. wybierz jedno z dwóch. Skarga, za co? za to, że Pan Samuraj musiałby napisać wiadomość do innej osoby? Moim zdaniem te forum nie jest dla Ciebie, kompletnie Ci się pomieszało parę rzeczy. To może rozwiń co takiego chciałeś dodać do tamtego tematu, co było tak nie wiarygodnie ważne, że nie mógłbyś bez tego żyć. Powoli mam dość twojego zachowania.

Jej zdaniem temat nic nie wnosił, po kolei każda osoba, albo się zgadzała z tobą i mówiła jak tu jest źle, albo się nie zgadzała i Cię krytykowała, więc co takiego w tamtym temacie miałoby zmienione? A jeśli "góra" będzie chciała się udzielić w twoim temacie to mogą to zrobić nawet jak ten temat byłby zamknięty i 10 razy.

@Down czyli np. do wykładowcy też mówisz, że wlepienie ci 2 odbije się mu czkawką i to twoim zdaniem jest kulturalne zachowanie?

Hah... śmieszą mnie takie osoby co się mówi i piszę do nich kulturalnie to jeszcze odpowiadają żeby grzeczniej się do nich zwracać lol a gdzie tu było nie uprzejma wiadomość do Ciebie NorthenStar ups Sorry Pani NorthenStar bo zaraz i za to dostanę Ja bana że napisałem do niej na Ty lol xD, ona jest chora moim zdaniem..., nienawidzę takich osób co dostały status zarządzania i z góry traktuje innych jak kogoś gorszego...

Też się zgadzam by ta osoba NorthenStar była usunięta z bycia moderatorem tego forum

@Sokoren
"Rejestracja: 06 sty 2014"

Więc proszę Cię, nie mów mi, czy to forum jest dla mnie czy nie bo jestem tu 3 lata dłużej. Wiem jak było i wiem jak jest teraz. Ty porównania nie masz, ale chcę zobaczyć jak będzie jakaś sytuacja dotyczyła Ciebie. A nie przepraszam, Ciebie nigdy to nie dotknie, bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko mówisz to co administracja chce zobaczyć.

Pozdrawiam

jezu odpierd**lcie sie od niej...

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

Ależ NS wyraźnie napisała, czemu temat zamyka: "Myślę, że temat został już wyczerpany, bo zaczynacie przepychanki i offtop. Zamykam". Miała całkowitą rację pisząc to, wyraziłem swoje zdanie w tamtym poście i tutaj to powtórzę, zachowujesz się żałośnie, ot co. :) Napisałeś, że żałosne są osoby jak ja, które nie mają nic własnego do napisania, tylko powtarzają po innych, ależ to było moje własne zdanie, to że zgadzało się z wieloma innymi (Co powinno uświadomić Cię o Twoim żałosnym zachowaniu), to już co innego. :) Ty na mnie wjechałeś >bez powodu/emoticons/nowe_tongue.png" alt=":P" srcset="/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Moim zdaniem bardzo dobrze, że zamknęła tamten temat, w tych wiadomościach odnosiłeś się najzwyczajniej w świecie chamsko, moim zdaniem powinni Cię w ogóle wydalić z tego forum. :)

@Samuraj13

spiderman%20charts.jpg

Czekam na warna.

warn_ico.png
Spam ~ blaumro

@Bolvaerk internetowa miłość?. Jak ma problem niech pisze głupsze tematy tutaj występowały już.Jak dla mnie ten mod też jest do bani , więc powinni coś z tym zrobić :)

to że jest offtop i spam nie znaczy że temat się wyczerpał.. to wina noobków którzy zawsze się znajdą. Jeszcze bardziej smieszne są prowokację użytkowników w tematach o skargach i nie tylko.

coraz wiecej skarg na tego moda kazdego juz ona wkurza bo do wszystkiego sie czepia i daje warny widac kobiecie sie nudzi bo nie ma faceta. Te forum ostatnio schodzi na psy juz nikt nie ma przyjemnosci z odwiedzania tego forum

Eh ludzie... Zachowujecie się tak jakby na tym forum było nie wiadomo jak źle, jakby panowała nie wiadomo jaka tyrania. Za każdym razem jak widzę temat w skargach, to jestem przygotowany na ujrzenie tam bezsensownego hejtu na danego moda, przykład: ".Jak dla mnie ten mod też jest do bani , więc powinni coś z tym zrobić "- jakichkolwiek argumentów tutaj nie widzę. Co do samego tematu i skargi: Nie zagłębiałem się, nie czytałem owego tematu, ale skoro NS kazała ci Samuraju napisać "do góry" to czemu po prostu tego nie zrobiłeś ? Po co ta cała farsa? Według mnie odnosiła się do ciebie kulturalnie, powiedziała co i jak, uzasadniła to co zrobiła. Dla mnie spoko. Osobiście z NorthernStar, nie mam żadnych nieprzyjemnych doświadczeń, jak dla mnie to miły i sprawiedliwy mod. Tak więc chłopcy zostawcie ją w spokoju i nie róbcie niepotrzebnego zamieszania.

Kto chciał zaostrzenia kar? Noo kto? Od kiedy kary zaostrzono pojawiają się skargi. Powód prostu ludzie boją sie o swoją dupe żeby ban nie wpadł. Northen samurajku odpowiedziała Ci tak jak odpowiedzieć powinna bo aktualnie jest układ piramidalnyi musisz to uzgodnić z wyższą instancją. Tak ciężko przełknąć warna? Zawsze można go przecież odpracować.

coraz wiecej skarg na tego moda kazdego juz ona wkurza bo do wszystkiego sie czepia i daje warny widac kobiecie sie nudzi bo nie ma faceta. Te forum ostatnio schodzi na psy juz nikt nie ma przyjemnosci z odwiedzania tego forum

Naginasz rzeczywistość (każdego nie wkurza raczej) i mieszasz życie prywatne z forum (mówiąc coś tam o facecie), traktując przy okazji dziewczynę z góry, nie za fajnie kolego.

Co do skargi która została zamknięta, mnie dziwi dlaczego mod na którego jest skarga, ma w głębokim poważaniu taki temat, można mieć wrażenie że i użytkowników, którzy notabene tworzą te forum i nawet nie raczy się wypowiedzieć w temacie, a ten zostaje zamknięty.

Przy okazji co ma zaostrzenie regulaminu do niesłusznych warnów, przecież to argument wysrany wiadomo skąd, zaostrzenie kar swoją drogą jak ktoś już popełni błąd, ale jak został niesłusznie ukarany to co to ma w ogóle do tematu ?

Jak samuraj napisze do gory to go oleją całkiem taka jest prawda nie liczycie się z forumowiczami wcale.

Jak samuraj napisze do gory to go oleją całkiem taka jest prawda nie liczycie się z forumowiczami wcale.

Gdyby już został olany powinien 2 rozmowy "ujawnić" z NS i z "górą" że mają go w głębokim poważaniu, a teraz nie wiemy czy posłuchał się NS i napisał do Cracckeda, czy miał w głębokim poważaniu jej instrukcje i od razu aferę kręci.

Jak to nie wiemy co zrobił. Skoro pisze skargę związaną z tym w jaki sposób Northen się do niego zwróciła to aferę rozkręcił. Mógł napisać do Crrackeda wcześniej, przed tą skargą a nie teraz się opamiętać. Myślę jednak, że tego nie zrobił. Zauważ swoją drogą Flash, że gdy tego działu na forum nie było, to osobnik dostający warna pisał i wyjaśniał sprawę prywatnie z modem. Teraz ludzie w 90% stosują zasadę typu "oplujemy a dopiero później napiszmy". Jak czuje się moderator, który po przeczytaniu jaki to jest niekompetentny i zidiociały nagle widzi od użytkownika wiadomość. Jako, że ja jestem osobą nerwową to raczej miły bym nie był a oni widząc taki temat i tak powstrzymują emocje. Dlatego uważam, że ostatnimi czasy ten dział traci swoją pierwotną konwencję, bo stał się miejscem gdzie użytkownik czując się panem sytuacji jedzie równo po wszystkich jak chce a później liczy na odpuszczenie grzechów. Nieporozumienie... Najpierw rozmowa, konsultacje a później jeżeli nie idzie dojść do porozumienia to skarga. Póki co przez ten dział stworzyły się dwa obozy. Jedni to Ci, którym moderacja pasuje, a drudzy to tacy, którzy mają osobisty problem i podburzają resztę. Magar dostał bana i co? Napisał priva jednego, drugiego.... ósmego ... do moderacji do administracji ale jakoś skarg skierowanych przez niego nie widzę. Dlaczego? Bo wie jak ma się zachować i jaka jest kolej rzeczy. Szczerze to mnie gówno obchodzi kto ma problem z warnami a kto nie, a tutaj jest jedna wielka parada pokrzywdzonych, którzy chcą się pochwalić jak to źle się stało. Jestem za prywatnym rozwiązywaniem tego typu problemów. Bo ani nie chce mi się czytać jak użytkownicy na kolegów z pracy jadą ani stawiać opór względem użytkowników bo po prostu czasami przesadzają. Dział zamknąć i zmusić userów do odrobiny samozaparcia aby wysłali PW, bo kilka skarg tygodniowo to przesada. Kiedyś był spam w Szukam MMO, teraz jest spam w skargach. I nie, nie jest to z winy moderatorów, bo oni popełniają błędy lecz z winy użytkowników, którym nie chce się wyjaśnić sprawy z dosłownie 3 osobami czyli: junior mod, mod a w ostateczności admin. Skończyłem.

Tutaj panuje zasada mod broni moda dlatego forumowicze sa zawsze przegrani ze skargami. Przyjmujecie osoby niekompetentne na takie stanowisko a potem sie robi bajzel ostatnio ciagle sa skargi na Northenstar wiec widocznie cos z ta kobietą musi byc nie tak. takie jest moje zdanie.

Ja tam nie wiem. Jak mi zamknięto temat od ArcheAge to wystarczyło pogadać i przedstawić argumenty. Otworzony został po kilku godzinach. Zero cynizmu tylko spokojna rozmowa.

I dobrze, że tak robi, bo z niektórymi trzeba krótko..

jestem ciekaw kiedy góra weźmie się za modów bo to co tu się dzieje to już przesada.