Dawngate

Ma ktoś ochote pograć w Dawngate? Jutro wieczorem, bez spin (chociaż czasami dobrze sobie pokrzyczeć XD ) a może w przyszłości będzie coś więcej z tego ^_^

mój nick: sOphist1cated

Jestem Chętny , szukam teamu do gry w Dg.

Tak zeby nie zakladac nowego tematu, jak z pingiem w dawngate?

par00vka, dnia 30 Cze 2014 - 18:43, napisał:Tak zeby nie zakladac nowego tematu, jak z pingiem w dawngate?

Tak samo... ciągle za duuuży :(

Odświeżam :P

za niedługo pojawi się serwer EU( w końcu), a same pingi są na poziomie 130 i jakoś to nie przeszkadza w grze ;_:(aż tak bardzo, ale przy postaciach skupiających się na skillshotach czasami idzie odczuć)

nick ten sam

miłoby było zrobić jakiś polski team, więc celuje w oporowych graczy -> gram głównie magami glad/tact dostosuje się ;P

teamspeak mam więc jakby ktoś chciał to mogę podać ;)

Jeśli ktoś gra to niech doda mnie w grze nick: OpaOpaRafex

Do tego potrzebny kulczyk? Jeśli tak podeślijcie PW to z chęcią zagram.
Ściągam


Jest tu coś takiego jak draft pick?
Nie lubie grać mirrorami :/

mod_ico.png
Używamy opcji edytuj, używamy... ~n4z

Jest ktoś chetny?

A co do draftpicku to na razie nie widzialem

Muszę przyznać, że na początku jakoś nie ciągnęło mnie aby w to zagrać. Na szczęście się przekonałem i spróbowałem.

Gra jest bardzo przyjemna, fajne postacie, skille i ogólnie otoczka graficzna przyjemna dla oka ;) Polecam spróbować, niby taka kolejna zwyła MOBA ale gra się jakoś inaczej:)

Mój nick w grze: Voyczi

Odkopie. Ktoś do gry?

Abrozyae

Ma ktoś ochote pograć w Dawngate? Jutro wieczorem, bez spin (chociaż czasami dobrze sobie pokrzyczeć XD ) a może w przyszłości będzie coś więcej z tego ^_^

mój nick: sOphist1cated