Jakie obecnie jest sytuacja w RQ?

Cześć.
Tak jak w temacie, jaka jest teraz sytuacja w Royal Quest ?

Dużo gra graczy? IS dalej daje sporą przewagę, aktualizacje co ile ? Eventy ?

Polecacie grać jeszcze w RQ ?


Dzięki za odpowiedzi. :)

Sytuacja na PL'u jest slaba. Mam tu na mysli glownie populacje. Ludzi gra malo, wiekszosc czeka na wersje angielsko jezyczna. Dodatkowo administracja jest totalnie do bani i sobie nie radzi. Od wyjscia OBT'y nie bylo ZADNEJ aktualizacji, a eventy no nie oszukujmy sie moze byl 1 dobry.. Royal Quest jest gra ogolnie za***ista, ale nie na PL'u. Item shop daje przewage, ale na end game kluczowy jest skill oraz najwazniejsze - swiadomosc do czego sluzy moja klasa w grupie :)
Poza tym zapraszam gildii Sunny Tomatoes, jestesmy zgrana grupa, ktora zamierza teraz wystartowac na angielskiej wersji - https://www.facebook.com/groups/399146580224434/

Pozdr.

Tak jak mówi Alven, warto czekać na angielską wersję językową :)

Haha balansu jak brakowało tak brakuje, krzyżowiec to kupa szajsu. Nie opłaca się grać tankami. Ludzie to widzą i odchodzą.

Haha balansu jak brakowało tak brakuje, krzyżowiec to kupa szajsu. Nie opłaca się grać tankami. Ludzie to widzą i odchodzą.

Wbilem 60tke jako pierwsza klasa melee wlasnie krzyzowcem, nie uwazam ze krzyzowiec to kupa szajsu. Krzyzowcem po prostu malo kto umie grac. Polacy w tej grze skupiaja sie na jak najwiekszym DPS/DMG, zapominajac do czego dana klasa sluzy. Krzyzowiec nie ma duzego DPS/DMG, jego celem jest tankowanie oraz leczenie (TAK! Leczenie - krzyzowiec ma jeden, jak nie najlepszy heal ze wszystkich klas). Poza tym krzyzowiec jest SWIETNYM supportem co nie znaczy, ze jest taki beznadziejny jak go opisuja. Krzyzowcem mozesz snare'owac praktycznie bezprzerwy, dzieki odpowiednim talentom potrafi miec 12 sekundowa niesmiertelnosc podczas ktorej moze uzywac skille leczace oraz nakladajace negatywne efekty na wrogow, a jego bardzo wysokie survi jest dodatkowym atutem.

Jak chcesz wydawać realne pieniądze, to możesz pograć.

Alven haha i wszystko jasne, ile tym razem kasy na is dostałeś, czy ty widziałeś kiedyś w mmorpg tanka który nie tankuje bosa bo musi przed nim uciekać.

Krzyżowiec to klops w porównaniu z tankami z innych mmorpg, to jest pseudo namiastka tanka. Zresztą co tu pisać o człowieku który zmuszał swoich przydupasów żeby znim latali i expili, tak samo jak bawiłeś się w dosyć nie legalny sposób w nagrody za ranking pvp https://www.youtube.com/watch?v=spcX7VRKWwQ . Bez wydania złotówki to ty sobie możesz tankować. Tutaj masz prawdziwego tanka w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=SV94F3B6PRU

Tak wbijalem sobie PvP rank jak jeszcze byl oplacalny, jak kazdy zreszta. :D Tak wiec powiedz co w tym zlego? Krzyzowiec to klops? Wskaz mi bossa, ktorego mam wytankowac, a go wytankuje. Oczywiscie nie sam, z pomoca teamu. Wystarczy, ze beda wiedziec co zrobic. Za pewne wskazesz Drzewca z Katalani, przeciez on ma kazdego na hita. Coz mylisz sie, z odpowiednim defem Drzewiec nie jest straszny + z teamem dmg redukowany jest do okolo 2-3k per hit. Natomiast przy aktywnej kurarze drzewiec atakuje strasznie powoli. 'Zresztą co tu pisać o człowieku który zmuszał swoich przydupasów żeby znim latali i expili'
Czlowieku co Ty za bzdury wypisujesz? w grupie expilem tak do 53lvl nastepnie do 60 expilem CALKOWICIE solo, wiec prosze przestac wymyslac o mnie bajki, albo powtarzac to co sie gdzies tam uslyszalo ;)

Czekacie na angielską wersje i łudzicie się, że będzie co innego? Żałosne...

Czekacie na angielską wersje i łudzicie się, że będzie co innego? Żałosne...

Zalosne jest to gdy jakis laik Twojego pokroju doda swoje 5 groszy ;)

1. Administracja angielskiej wersji = administracja rosyjskiej wersji.

2. Wzgledem punktu 1, patch bedzie na 99% na tym samym poziomie co orginalna - ruska wersja.

3. Gra wychodzi na Steam zapewni dosc duze zainteresowanie przez co bedzie naprawde sporo graczy.

4. Na start rusza kilka serwerow.

5. Pod koniec czerwca gra wychodzi z fazy OBT.

Podsumowujac - jakosc rozgrywki na angielskiej wersji bedzie duzo lepsza, ale nie. Nic sie nie zmieni... ;)

Po waszych postach, aż sam się zachęciłem grą, spróbuje :D

Czyli jest jak muwiłem gra zedchła po puł roku od obt mówie o polskiej.

mówiłem * pół * ;__;


Polska wersja upadła już na CBT po wybrykach administracji wtedy straciła kilkuset wspaniałych graczy ( jak nie więcej ).

Gra jako gra nie jest zła choć Is mogli by troszeczkę zmienić i dodać więcej kostiumów do gry.

Na wersji EU będzie kilka Polskich gildii i mam nadzieje, że spotkamy się na jednym serwerze Alven ^^

mówiłem * pół * ;__; Polska wersja upadła już na CBT po wybrykach administracji wtedy straciła kilkuset wspaniałych graczy ( jak nie więcej ).Gra jako gra nie jest zła choć Is mogli by troszeczkę zmienić i dodać więcej kostiumów do gry.Na wersji EU będzie kilka Polskich gildii i mam nadzieje, że spotkamy się na jednym serwerze Alven ^^

Tez z checia zobacze ta Twoja "100 osobowa ekipe" oraz jej koordynacje ^^

Polski serwer powoli umiera , spodziewajta się śmierci za kilka tygodni /miechów , to przesądzone ludzie uciekają i do tego próbują sprzedawać postaci myśląc ,że ktoś się nabierze :)

miałem nic nie pisać, ale drogi alvenku nie ośmieszaj się już i poćwicz czytanie ze zrozumieniem, bo to co teraz napisałeś to ani śmieszne, ani już głupie tylko straszne ... wszędzie wszystkich pouczasz, pokazujesz jaki z ciebie "ktoś" i z jakimi "ktosiami" jesteście tacy "super", czemu ciągle chcesz pisać na siłę tutaj, oraz na polskim forum RQ "coś" ? co 2 post jest twój który ma udowodnić coś komuś o tym że tylko ty masz racje i prawo ostatniego zdania, a jedyne co udowadniasz to tylko to że jesteś narcyzem a fakt że własnie o kimś tak napisałeś [ że jest narcyzem ] tak mnie rozbawił że przepona boli mnie do dzisiaj.

A co do ogółu tematu PL umarł już dawno przez administracje pierwsza ekipa RAGE [ CBT ] to zobaczyła i uciekła [ tak jak i 2 inne gildie ] teraz RAGE to zlepek nicków nie ma tam teraz nikogo kto zakładał i rozwijał tą gildie przez całą CBT a fakt że nienawidzicie ich tak samo jak stara ekipe RAGE z CBT jest dla mnie co najmniej śmieszne bo to tak jak nienawidzić sąsiadów co dopiero się wprowadzili tylko dla tego że mieszkają w domu tych "złych" sąsiadów co nam uprzykrzali przez cały czas życie. PLa zamkną na 100% gdy wyjdzie Angielski lecz pytanie czy Angielski będzie na tyle rozreklamowany by nie stało się tak jak z PLem

Nie spodziewaj się Alvenku odpowiedzi mimo iż ty ją na pewno napiszesz i umieścisz tam jakieś pytanie do mnie po prostu nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji która według ciebie jest pokazaniem że tylko ty masz racje.

miałem nic nie pisać, ale drogi alvenku nie ośmieszaj się już i poćwicz czytanie ze zrozumieniem, bo to co teraz napisałeś to ani śmieszne, ani już głupie tylko straszne ... wszędzie wszystkich pouczasz, pokazujesz jaki z ciebie "ktoś" i z jakimi "ktosiami" jesteście tacy "super", czemu ciągle chcesz pisać na siłę tutaj, oraz na polskim forum RQ "coś" ? co 2 post jest twój który ma udowodnić coś komuś o tym że tylko ty masz racje i prawo ostatniego zdania, a jedyne co udowadniasz to tylko to że jesteś narcyzem a fakt że własnie o kimś tak napisałeś [ że jest narcyzem ] tak mnie rozbawił że przepona boli mnie do dzisiaj. A co do ogółu tematu PL umarł już dawno przez administracje pierwsza ekipa RAGE [ CBT ] to zobaczyła i uciekła [ tak jak i 2 inne gildie ] teraz RAGE to zlepek nicków nie ma tam teraz nikogo kto zakładał i rozwijał tą gildie przez całą CBT a fakt że nienawidzicie ich tak samo jak stara ekipe RAGE z CBT jest dla mnie co najmniej śmieszne bo to tak jak nienawidzić sąsiadów co dopiero się wprowadzili tylko dla tego że mieszkają w domu tych "złych" sąsiadów co nam uprzykrzali przez cały czas życie. PLa zamkną na 100% gdy wyjdzie Angielski lecz pytanie czy Angielski będzie na tyle rozreklamowany by nie stało się tak jak z PLemNie spodziewaj się Alvenku odpowiedzi mimo iż ty ją na pewno napiszesz i umieścisz tam jakieś pytanie do mnie po prostu nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji która według ciebie jest pokazaniem że tylko ty masz racje.

Kolega chyba z bolem d*py od wlasnie Rage przyszedl. :D

Co Cie tak zabolalo w mojej wypowiedzi? "100 osobowa ekipa"? Jesli tak to moze tez wypadaloby dolac oliwy do ognia i napisac, ze lecieliscie, lecicie i bedziecie leciec na hackach? :lol:

Wiadomo, ze nie odpowiesz, przeciez nie masz jakich kolwiek argumentow, wiec jak moglbys odpowiadac jednak, aby moje slowa nie byly rzucane bez zadnej podstawy, rzuc prosze okiem na to.. ;)

292v586.jpgbfjsd2.jpg

POZDRO! :)

Wszyscy się tu ośmieszają. Właśnie przez takie osoby PL jest jaki jest. Niech tylko dodadzą możliwość zmiany języka na polski i rosyjski w wersji angielskiej, a pewnie tak będzie to i ona upadnie dość prędko..

Widzisz Alven to jest to o czym mówiłem czytanie ze zrozumieniem, czytanie ze zrozumieniem i jeszcze raz czytanie ze zrozumieniem .... A co do twojej wypowiedzi masz racje nie skomentuje bo to gra nie warta świeczki w twoim przypadku ...

Jak nauczysz sie czytać ze zrozumieniem to może twoje wypowiedzi będą na tyle sensowne że da się normalnie na to odpowiedzieć na tą chwile przekręcasz wszystko pod swoje widzimi się i wychodzi to coś, co piszesz w co 2 poscie na wszystkich forach. A to czy ktoś tam będzie latać na czitach to mnie to lotto bo tak jak powiedziałem RAGE to nie RAGE tylko zlepek jakiś osób co przejęli tą gildie bo pierwsi osadnicy przestali grać [ w tym i ja dla tego radze ci na prawdę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem].

A co do wypowiedzi pana UPa nie będzie zmiany języka a to czy serwer upadnie czy nie, nie przesądzi o tym jedna ekipa która zachowuje się tak jak by pozjadała wszystkie rozumy bo na tym serwie zostaną przykryci falą ludzi i nie będzie ich widać tak jak to jest na rosyjskim, osobiście nie sądze by na angielskim bylo więcej ludzi niż jest na ruskim lecz i tak powinno być sporo przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące.

Widzisz Alven to jest to o czym mówiłem czytanie ze zrozumieniem, czytanie ze zrozumieniem i jeszcze raz czytanie ze zrozumieniem .... A co do twojej wypowiedzi masz racje nie skomentuje bo to gra nie warta świeczki w twoim przypadku ... Jak nauczysz sie czytać ze zrozumieniem to może twoje wypowiedzi będą na tyle sensowne że da się normalnie na to odpowiedzieć na tą chwile przekręcasz wszystko pod swoje widzimi się i wychodzi to coś, co piszesz w co 2 poscie na wszystkich forach. A to czy ktoś tam będzie latać na czitach to mnie to lotto bo tak jak powiedziałem RAGE to nie RAGE tylko zlepek jakiś osób co przejęli tą gildie bo pierwsi osadnicy przestali grać [ w tym i ja dla tego radze ci na prawdę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem].A co do wypowiedzi pana UPa nie będzie zmiany języka a to czy serwer upadnie czy nie, nie przesądzi o tym jedna ekipa która zachowuje się tak jak by pozjadała wszystkie rozumy bo na tym serwie zostaną przykryci falą ludzi i nie będzie ich widać tak jak to jest na rosyjskim, osobiście nie sądze by na angielskim bylo więcej ludzi niż jest na ruskim lecz i tak powinno być sporo przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące.

Widze kolego masz bardzo male pojecie o tym jak w ogole bedzie wygladala OBT/realease angielskiej wersji... <_<

Po pierwsze Polska wersja gry upadla poniewaz byla prowadzona przez firme zajmujaca sie SPRZEDAWANIEM gier komputerowych, nie mieli oni doswiadczonej ekipy GM'ow/administracji. Ekipa wersji angielskiej jest ta sama ekipa co na rosyjskich serwerach, natomiast oni maja juz ponad 2 lata doswiadczenia prowadzenia RQ.

Ponad to gra wychodzac bedzie miala kilka serwerow, a poniewaz gra bedzie w jezyku angielskim tam nie bedzie 1 kraj, tam beda ludzie z wielu krajow! Kto wie moze i z calego swiata, a wszystko dlatego, ze gra wychodzi na Steam, co daje duzego boosta do populacji. Ale nie, jakis randomowy laik, ze "starego" Rage wie lepiej.

Jezeli juz sie wypowiadasz o moim czytaniu ze zrozumieniem, przeczytaj 2 razy swoja wypowiedz zanim ja dodasz - gubisz sie strasznie. ;)

Rage = Rage, co z tego, ze z nowymi ludzmi? To nie ma absolutnie zadnego znaczenia. Foxss oddal lidera randomowej osobie, ktora byla online dobrowolnie, poniewaz skonczyl z gra, a Kebibi rozkrecal dalej Rage, ekipa ciagle sie zmieniala, ale to wciaz ta sama gildia, wiec wiesz... Twoje tlumaczenie, ze "Rage to nie rage bo inna ekipa" totalnie po mnie splywa. ;)