Blade & Soul RU (Zangielszczenie) Szukamy Graczy Do Guild

Witam Poszukujemy Z Kumplami Osob Do Gry Na Ruskim B&S Posiadamy Zangielszczenie Gry Wiec Nie Ma Zadnych Problemow Pm Do Rivox , NoxCiacho , Albo Cholew

Oraz Twich Dla Ciekawskich :) "http://www.twitch.tv/maciejkleibor"

Siemka :) także szukam chętnych do gry gram od kilku dni na RU przeniosłem się z CN z powodu pingu ;P jak co mój nick Tytanjia aktualnie 39lvl BladeMaster

Dołączę chętnie do zabawy :)

Zapraszamy Ponownie Temat Otwarty :) Again :)

Witam Poszukujemy Z Kumplami Osob Do Gry Na Ruskim B&S Posiadamy Zangielszczenie Gry Wiec Nie Ma Zadnych Problemow Pm Do NoxCiacho , MrsCipeczka Albo CholewOraz Twich Dla Ciekawskich "http://www.twitch.tv/maciejkleibor"

Jak już tak każde słowo piszesz z wielkiej litery to może od razu wszystko capslockiem napisz ? co się będziesz rozdrabniał

Jak już tak każde słowo piszesz z wielkiej litery to może od razu wszystko capslockiem napisz ? co się będziesz rozdrabniał

NIE MA SPRAWY A CO ZAINTERESOWANY JESTES ??

Wyślij linki na pw. Zagram z wami :D

Ja tak samo bym z checia pogral, prosze o linki i najlepiej po krótce wyjasnic co i jak ;)

Ja też poproszę o namiar xd

Zapraszam Na Ts " 31.6.70.185:5000 " Haslo tropico Pokoj Blade & Soul

Polecam ekipe ! Krejzole w uj :) Tez wystartowalem z gra, na razie lvl 7 Sword'sMaster. Nik StiloOneSixV

Również jestem chętny :) już pobieram .

;) Witam All i przejdę od razu do konkretów , zapraszamy do naszej guild albo do wspólnego grania w Blade and Soul i zapoznawanie się z grą bo może już niedługo wystartuje europejska wersja ,a na prawdę warto mamy już niezłego patcha w wersji angielskiej serwer co prawda priv ale [0 lag i 0 ścin], typowy non target ! PVE i PVP naprawde na wysokim poziomie gra typowo z otwartym światem ,bossy ,dungi do wyboru mamy 2 frakcje ok nie będę się rozpisywał .Chętnych Zapraszam na Team Speak /3/ 31.6.70.185:5000 kanał Blade and Soul nick ciacho .

Również jestem chętny już pobieram .

31.6.70.185:5000 zapraszam na ts3

Zapraszam Na Ts " 31.6.70.185:5000 " Haslo tropico Pokoj Blade & Soul

bez hasła chyba już teraz

warn_ico.png
Nie wiem, jak karać za triple post, więc dostaniesz tylko za dwa. - Might

chętnie zagram nick Pyza :P

Jak ktoś chętny to niech wbija do nas na ts,chyba tylko 1 osoba przyszła narazie.

Witam All i przejdę od razu do konkretów , zapraszamy do naszej guild albo do wspólnego grania w Blade and Soul i zapoznawanie się z grą bo może już niedługo wystartuje europejska wersja ,a na prawdę warto mamy już niezłego patcha w wersji angielskiej serwer co prawda priv ale [0 lag i 0 ścin], typowy non target ! PVE i PVP naprawde na wysokim poziomie gra typowo z otwartym światem ,bossy ,dungi do wyboru mamy 2 frakcje ok nie będę się rozpisywał .Chętnych Zapraszam na Team Speak /3/ 31.6.70.185:5000 kanał Blade and Soul nick ciacho .31.6.70.185:5000 zapraszam na ts3 bez hasła chyba już teraz
Nie wiem, jak karać za triple post, więc dostaniesz tylko za dwa. - Might
            ^Buahahahah Pierwszy Post A Tu Juz Triple xD Ciacho Twoje Posty Licza Sie Potrojnie xD Buahahah GZ Admin Mam Pytanie Czy Ten Admin Co To Pisal Jest Debilem ??</blockquote>

Ekipa ladnie ogarnieta. Daja duzo wskazowek nowicjuszom. Pomagaja z eq i expem. Lepszego poczatku z nimi nie moglem sobie wyobrazic. Oczywiscie przyjecia do gildii od 20lvl+ po wyborze frakcji.

poda ktoś namiar na link do klienta + tego angielskiego patcha? na TSa moge wbic dopiero jutro a dzis juz bym pobrał klienta.

qDZMWcs.png4tsmn2o7.png

Ekipa ladnie ogarnieta. Daja duzo wskazowek nowicjuszom. Pomagaja z eq i expem. Lepszego poczatku z nimi nie moglem sobie wyobrazic. Oczywiscie przyjecia do gildii od 20lvl+ po wyborze frakcji.

Zapomniales Dodac Ze Frakcjia To " RED "