[Wildstar - Hazak (PvP) - Exiles] Raiders of Apocalypse

kopia z https://forums.wildstar-online.com/forums/index.php?/topic/50288-polish-pve-exile-raiders-of-apocalypse/

Nazwa Gildii: Raiders of Apocalypse

Forum Gildii: http://www.roawow.glt.pl (rejestracja opcjonalna. wszystko dzieje sie na TS.)

Server / Frakcja: Hazak (PvP) / Exiles

Typ Gry: PvE (+PvP), semi-hardcore, w wyscigu progresowym nie gramy na sprint tylko na maraton. Pchamy do przodu i jak najdalej. W dni nierajdowe gramy PvP z chetnymi.

Godziny Rajdòw: GMT +1 (polska). 20:00 - 23:00, Wto, Czw, Niedz.

Kontakt: PM tu lub na forum oficjalnym lub w grze z oficerami (Empi, Haribel, Robkoo).

TeamSpeak: roa.net-speak.pl:6320 - pass: reksio (Server prywatny, 75 slotòw).

Raiders of Apocalypse to jedna z najstarszych aktywnych gildii. Stworzona zostala 27 maja 2006 roku w World of Warcraft na serverze Chromaggus. Przez ten okres większość członków gildii zdążyła się poznać nawet poza światem WoWa poprzez coroczne zjazdy. Przez gildie przewinelo się już bardzo wielu polskich graczy, mniej lub bardziej obeznanych w grze. Jedni znajdują tu dobre miejsce do nauki gry, inni cisną z wielkim oddaniem w stronę nowych wyzwań, a wszystkich łaczy chęc czerpania przyjemnosci ze wspólnych osiągnięć i idea wspólnoty.

20 Maja 2013 - gildia przeniosła sie na Burning Legion w poszukiwaniu zieleńszych pól.

1 Czerwiec 2014 - przerwa od WoW. Poskaczemy sobie w Wildstarra.

Aby miec szansę na wstąpienie do RoA, musisz spełnić następujące warunki:

- Znajomość języka polskiego w mowie i pismie.

- Możnosc raidowania przynajmniej 3 do 4 razy w tygodniu w godzinach 20-24 czasu serwerowego.

- Musisz mieć co najmniej 18 lat i wykazac sie dojrzaloscia.

- Dobry mikrofon i TS. (server prywatny, 75 slotow).

Do sociala przygarniamy wszystkich chcacych grac w polskim gronie lecz do pelnego czlonkostwa (Rangi Raider [PvE] lub Reaper [PvP]) wymagamy 50 level, Attunement na poziomie 5/13 (dungeony) dla Raiderow oraz obecnosc na TS podczas gry wszystkich Raiderow oraz Reaperow.

Zapraszamy w nasze szeregi - jeśli okażesz się tym którego szukamy zagościsz u nas na stałe.

Pozdrawiamy,

Oficerka RoA.

WSHolomark_234x320_Glow.png

daily bump.

Zbieramy.
Aktualnie mamy:

  • Warrior - 3
  • Stalker - 4
  • Spellslinger - 8
  • Medic - 3
  • Esper - 5
  • Engineer - 4

Oczywiscie niewliczajac altow i ludzi nieaktywnych od paru dni.

czytaj pm

Aktualnie mamy:

  • Warrior - 3
  • Stalker - 6
  • Spellslinger - 10
  • Medic - 4
  • Esper - 5
  • Engineer - 4

Aktualnie mamy (nieliczac altòw i nieaktywnych):

  • Warrior - 5
  • Stalker - 6
  • Spellslinger - 10
  • Medic - 4
  • Esper - 7
  • Engineer - 5

Zapraszamy guestòw na nasz TS.
TeamSpeak: ts40.net-speak.pl:6320 - pass: reksio (Server prywatny, 75 slotòw).

Kolejek na hazaku juz niema.

Cześć,

mam parę pytań.

1. Ilu osobowe są raidy?

2. Czy zabawa i trudność jest porównywalna z tą na wowie?

3. Jak wygląda end game pve?

4. Planujecie zostać na dłużej?

Także jestem weteranem wowa, dlatego też porównanie z wowem.

Pozdrawiam

Cześć,mam parę pytań.1. Ilu osobowe są raidy?2. Czy zabawa i trudność jest porównywalna z tą na wowie?3. Jak wygląda end game pve?4. Planujecie zostać na dłużej?Także jestem weteranem wowa, dlatego też porównanie z wowem.Pozdrawiam

1. rajdy 20 i 40 osobowe.

bedziemy raczej robic 20 bo kompy niektorych na 40tkach nieogarna.

2. zabawa jest przednia, dynamiczna i o wiele trudniejsza. Trzeba miec oczy na otoczeniu a nie na panelach/ timerach.

3. tego jeszcze niewidzielismy osobiscie bo attunement jest dosc dlugi. Ale po filmikach hardkorowych gildi widac ze bedzie masakra xd

4. Tak, Czesc ludzi na pewno wroci do WoWa na dodatek ale grupa na 20 przezyje. Aktualnie mamy ponad 40 memberow i nowi ludzie codziennie wbijaja wiec jestem dobrek mysli.

Dzięki za odpowiedź. Można do was dołączyć na low lvl?

Dzięki za odpowiedź. Można do was dołączyć na low lvl?

ofcourse. jako jedyna gildia po stronie exile na servie przygarniamy wszystkich. z systemem guild perkow nawet nieoplaca sie robic wielu mniejszych gildii.

To dzisiaj około 22 założę konto i postać. Do kogo można pisać? Kogo najbardziej byście potrzebowali, jaką klasę?

Aktualnie mamy (nieliczac altòw i nieaktywnych):

DPS / Tank

  • Warrior - 4
  • Stalker - 7
  • Engineer - 5
DPS / Heal
  • Spellslinger - 11
  • Medic - 4
  • Esper - 9
Wiec naciskalbym na Medikòw, Warrioròw lub engineerow.

Ok, warriorow tankow czy dps?

Ok, warriorow tankow czy dps?
na 50 lvl mozna miec 3 sety talentow i skilli. wiec DPS, Support (tank lub heal), PvP.

Leveluj w dps a na max lvl decydujesz w jaki spec zbierac gear.

chociaz w pvp tez sie szybko leveluje.

Ok, chyba zrobię healera. Tylko medic może nim być?

Ok, chyba zrobię healera. Tylko medic może nim być?
no tak. tak jak podzielilem w poscie wczesniejszym.

Zrobiłem Medica, nick Rolfeusz, lvl 5.

Rekrutacja wciaz otwarta dla wszystkich.
Aktualnie mamy (nieliczac altòw i nieaktywnych):

  • Warrior - 8
  • Stalker - 8
  • Spellslinger - 13
  • Medic - 7
  • Esper - 10
  • Engineer - 4

Chciałbym zgłosić moją nieobecność do następnej niedzieli (31.06). Jestem na urlopie w polsce.