Ktory Serwer Wybrac

Witam

Chcialbym zaczac od nowa w aiona na EU lecz nie za bardzo orientuje sie o stan serwerow.

Nie chce grac na serwie PL (gralem do 5 lvla i sobie darowalem) wolalbym ktorys z serwerow UK tylko nie wiem na ktorym oplaca sie zaczynac.

z góry THX

bez znaczenia, bo masz i tak Fast-Track serwer, który jest tak jakby "dla wszystkich" i mozna sie przełączać w kazdym momencie.

Jeżeli jednak Cie to nie zadowala to sam sie pokieruj ilością postów na ich forum dotyczącymi danego serwera : http://forums.na.aiononline.com/na/forumdisplay.php?f=15

@edit nie doczytałem ze mimo wszystko chcesz grać na EU, tylko że nie na polskim :) przepraszam za wypowiedź nie w temacie.

Aion jak przechodził na f2p to masa ludzi grała na Nexusie, nie wiem jak teraz jest z populacją :P

zastanawiam sie miedzu nexusem annhurt i telemachus i nie wiem ktory wybrac:(

bolvaerk napisal zebym sprawdzil pod wzgledem postow na forum i wygrywa anhurt potem nexus ( anhurt ma ponad 7,5k postow a nexus 1,5k) ale nie wiem czy powinienem sie tym sugerowac

wiecie moze ktory z serwerow uk jest najmlodszy?

Czemu sobie darowałeś na 5 lv z serwa Barus ???

Tam jest prawię najwięcej osób i to pl

Ja ci polecam Barusa

A jeżeli już nie to Nexsus

bo barus to serwer PL a PL oznacza casuali i gimbaze oraz nisko poziom kultury na kanalach serwerowych nie chce mi sie tego czytac nawet;p

wole ludzi z zagranicy bo polacy potrafia tylko narzekac;p

Ja nie narzekam i po pierwsze na 65 lv nie ma dzieci a chat nie jest spamiony ze względu na gold packa którego trzeba kupić a gimby nie kują i kończą grę

Nexus ogólnie umiera, więc odradzam. Wybierz coś innego, jeżeli Barus Ci nie pasuje. Ponoć Spatalos jest okej.

Oczywiscie , ze Barus...Nexus to umierajacy server i prawie nikt tam garc nie zaczyna.

mowie ze nie chce serwera PL...

Już dostałeś sugestię, więc chyba nie warto drążyć tematu dalej ?

Gdybym miał wybierać oprócz Barusa, to Spatalos lub Thor.

http://aioninfo.com/dpsmeter.html

Masz tu linka wiem że tym można zobaczyć populację grającą w tej chwili chyba.

Barus,Thor to są jedne z największych serwerów ,i jeszcze dużo osób gra na Urtem

moglbys wytlumaczyc jak to dziala? wlaczam i nic tam nie ma;p

Ten sposób już nie działa, został zablokowany przez wydawców Aiona.
Co do serwera juras1223 polecam:
-UK - Spatalos

-DE - Thor

jednak wybralem nexusa;p

co chwila kogos spotykam a mam dopiero 10 lvl zreszta na UK forum polecili;p

bo barus to serwer PL a PL oznacza casuali i gimbaze oraz nisko poziom kultury na kanalach serwerowych nie chce mi sie tego czytac nawet;pwole ludzi z zagranicy bo polacy potrafia tylko narzekac;p

Barus ftw. enough said...

Na Nexusie od zbuja arabusów gra, którzy mają kasy jak lodu. Już nie raz było to poruszane na forum aiona naszym. :)

Witam

Chcialbym zaczac od nowa w aiona na EU lecz nie za bardzo orientuje sie o stan serwerow.

Nie chce grac na serwie PL (gralem do 5 lvla i sobie darowalem) wolalbym ktorys z serwerow UK tylko nie wiem na ktorym oplaca sie zaczynac.

z góry THX