Coś do Archlorda 2

Ktoś ma zamiar pograć? Możnaby coś złożyć, sam w jedynkę pograłem ładnych pare lat, więc dwójkę jak najbardziej "potestuje" ;)

Już wyszło? Jeżeli nie to czy są dostępne klucze gdzieś.

Sam czekam na Archlord2 razem z moja ekipa z różnych części Europy zapowiada się nieźle i nawet za Key'em nie musiałem latać wystarczył fb :D

Tutaj są jeszcze dostępne klucze ;)

Closed beta rusza 17, a klient będzie dostępny 10 ... jak uda mi się ściągnąc grę, to wtedy będę mógł też pograć

Chętnie zagram z Wami. Jak coś mam swój serwer TS3 więc mogę założyć jakiś pokój :).

Ja jako weteran 1 do 2 zawitam z pewnością. Jeśli całość będzie taka, jakie są moje oczekiwania to prawdopodobnie reaktywuję również Husarię ale tego pewny jeszcze nie jestem.

W takim razie Xaorus będziemy w kontakcie ;)

Nie ma sprawy. Dla mnie grzechem byłoby nie grać w lordzika ;)

powinien dziś klient być ..

Spokojnie, bez nerwów. Nikt nie powiedział że będzie od 7 czasu polskiego. Prawdopodobnie rzucą go po południu.

Maintenance trwa od 9, miał się skończyć o 12, przedłuży się do 12:30

[uPDATE]

przedłuży się do 13:00

[uPDATE 2]

Maintenance się skończyło, ale klienta nie da się pobrać.

Strona działa, ale ściągać nie można

Istnieje możliwość zdobycia jeszcze klucza?

To ja nie wiem co oni robili przez 5 godzin ...

http://giveaways.tentonhammer.com/giveaway/22

na tej stronie jeszcze można klucze zdobyć.

Webzen napisał o tym, że klienta nie ma jeszcze.

Obiecał, że będzie jutro.

Ja również z wami mogę zagrać. W pierwszą część trochę grałem to w dwójkę byłoby grzechem nie zagrać ; )

i ja też choć nigdy w to nie grałem

Jeśli coś z tego będzie to oczywiście,że się pisze,jestem dość ciekaw jak się gierka będzie prezentować,a tak się składa,że niemam w co ostatnio pogrywać.