Diablo 3 z Empiku (brak klucza)

Witam

Mam taki oto problem. w zeszłym tygodniu kupiłem sobie diablo 3 razem z RoS w Empiku, wracam sobie do domku zadowolony że sobie pogram a tu w podstawce nie ma klucza. Podstawka była normalnie zaklejona a w środku jakby ktoś bezczelnie odkleił kod. Złożyłem reklamację w sklepie ale codziennie mnie zbywają tym że nie dostali jeszcze odpowiedźi co z tym zrobić. Może ktoś z was miał podobną sytuację i jakoś ją rozwiązał?? Nie stać mnie na bycie 240 zł w plecy.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

w zeszylm tyg zlozyles -poczekaj przynajmniej do konca miesiaca...przeciez oni w sklepie tego nie reklamuja tylko zapewne odsylaja do bllizarda lub glownej centrali empika. Skoro byla folia na pudelku to jak ktos mogl wziac kod ??

Nie wiem jak ktoś wziął kod. Wiem tylko że otworzyłem i w miejscu na kod jest sam klej bez naklejki z kodem. W RoS kod mam ale na co mi on kiedy nie mam póki co podstawki

prawdopodobnie blad maszyny pakujacej widocznie nie tylko ludzie sa nie omylni

I dlatego zawsze jak się kupuje grę z kluczem w pudełku należy otworzyć ją przy sprzedawcy tak aby widział, że nie oszukujesz czy coś. Dwa razy już tak miałem i za każdy razem dostawałem od razu nowe pudełko.

I jak się sprawą skończyła?

Witam

Mam taki oto problem. w zeszłym tygodniu kupiłem sobie diablo 3 razem z RoS w Empiku, wracam sobie do domku zadowolony że sobie pogram a tu w podstawce nie ma klucza. Podstawka była normalnie zaklejona a w środku jakby ktoś bezczelnie odkleił kod. Złożyłem reklamację w sklepie ale codziennie mnie zbywają tym że nie dostali jeszcze odpowiedźi co z tym zrobić. Może ktoś z was miał podobną sytuację i jakoś ją rozwiązał?? Nie stać mnie na bycie 240 zł w plecy.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.