Wildstar - poszukuję Guest pass

Witam, poszukuję Guest pass do wyżej wymienionej gry. Grałem w Betę lecz chciałbym przetestować grę ponownie przez te 7 darmowych dni.

Bierzcie i grajcie w to wszyscy

B0AWGMEGKWMZNETTG4RH BTYDZ7SQ9K4DFM77FILD U5K333GYE0E1EYTYJRI7

Dziękuje z całego serca , 3 kod aktywowany ! :wub:

Ja jak zwykle się nie załapałem :( ma ktoś może jeszcze jakiś wolny kod bo nie miałem okazji nawet zagrać w bete a chętnie bym zobaczył czy mi ta gra podpasuje Jeśli znajdzie się jakaś dobra dusza która zechce użyczyć mi kodu to proszę PM :)

A mógłby ktoś wysłać mi na PW, ponieważ mój refleks z łapaniem kodów jest dość kiepski i nie siedzę cały czas na tym forum :C

przyłączam się do prośby : )

Jakby ktoś mógłby podesłać kod na pw byłbym mega wdzięczny :) Chciałbym sprawdzić grę przed zakupem i nie dać się nabrać tak jak w przypadku ESO :<

Dołączam się, również jestem zainteresowany Guest pass :D

Również piszę z prośbą o GP :) Trochę czasu będę miał, więc chciałem przetestować gierkę ;) z góry dzięki

Ja również poproszę o GP bo waham się czy kupić czy nie :)

tez 1 poprosze jesli ktos ma.

UP-na priv poprosze jesli ktos by mial.

Wątpie żeby się udało ale ja tez prosze o guest pass'a na PW.
Pozdrawiam dobroczyńce i z góry dziękuję !

Pozdrawiam dobroczyńce i z góry dziękuję !

a tymczasem złoczyńcy:

W sumie to kupię, długo sie zastanawiałem czy zacząć grać i 12 zl za pogranie 7 dni nie jest aż tak źle. :D Dziena, nie pomyślałem aby poszukać czegoś takiego !

Siema! ma moze ktos do oddania guest keya ? zastanawiam sie nad kupnem ale zagral bym zeby wiedziec z czym to sie je :P w razie kupna oddam kluczyk a reszte oddam na tym forum :P z gory dzieki.

Witam,

Szukam quest keya do wildstara, czy ktoś ma na zbyciu jeden kluczyk ?

na allegro są guest passy po 12 zł, jeśli ktoś nadal zainteresowany

Witam, poszukuję Guest pass do wyżej wymienionej gry. Grałem w Betę lecz chciałbym przetestować grę ponownie przez te 7 darmowych dni.