Magar Szuka

WITAM !!!
Zakładam ten temat w celu pozyskania nowych dusz !
Naszą grupe charakteryzuje spora "wolność" bo nie mamy określonych gier, w które wszyscy gramy.
Spotykamy sie na Tsie, głównie gadając wyzywając sie i smiejąc z nieludzkich rzeczy ;p

Grupa została założona z 9 lat temu i zajmowaliśmy sie rozgrywkami w FPSy... Zajmowaliśmy wiele miejsc w BF i CODy
Potem rozpadliśmy sie i z najbardziej lojalnych powstało "to coś" ;p Co jakis czas wpadaja nowe osoby część odpada po tyg część zostaje na lata

OBECNIE !!! po paru latach skład uległ zmianie i ciągle szukam nowych ^^ Zawsze co najmniej 1x w roku jest meeting ;p gdzieś sie zjeżdżamy itp (niekonieczny rzecz jasna ;p)
Od siebie oferujemy hmmm co my możemy ;p No na pewno nietypowe więzi ;D

Temat jest odświeżany często, bo ciężko o kogoś kto sie wpasuje w takie grono. Nie jesteśmy zamknięci.. ale no ;p Czarny humor i specyficzna "miłość" ;p czasami odstraszają ;pp
Grupe tworzy teraz z 12 os (sa inne ale sporadycznie wchodzą)


EDIT
Obecnie mamy TSa dołączyli do nas ludzie do CSa i Lola
Sam gram poki co w 4-6 w SMITE i mysle nad jakims mmo


Tylko pytanie w co, o której, i w jakim czasie to miało być. Bo z mmo wszystko to chodząca - kupa, Jak już fps, moba, fifa online ;)

W co chcesz i kiedy chcesz. My siedzimy praktycznie tak, wpadasz na PC wlaczasz TSa i grasz ;p W co grasz ? W co chcesz przymusu nie ma.
Ja myślę nad paroma grami, pod jakies klanówki bo pamietam kiedys super sie grało clan moda w BF2142

EDIT Nie mówie, że szukam tutaj PRO playerów. Szukam ludzi do gry i gadania na TSie żeby nie było nudno. A czy ktos zechce zagrać w to co my gramy, to już jego interes;p

Może pomyślę, głównie chodzi mi o jakiś team w moba. Nie ważna gra, a by poprostu coś ugrać. To może pomyślę :)

Proponuje w diablo III o ile posiadasz :) ew. uzgodni sie w przyszlosci jakies konkretne tytuly.

Glownie interesuja mnie gry h'n's, jrpg, mmorpg, mmo pilkarskie. Glownie gry w klimacie sredniowiecznym fantasy, steampunkiem tez nie pogardze.

Fakt ciezko ostatnio cos znalezc... a stala grupa to cud na wisla.... Przez rok czasu mialem stala ekipe 6 osob ale z czasem kazdy zaczal wyjedzac na studia lub znalazl dziewczyne itp ( ehh pantoflarze ^^ moja mi pozwala giercowac ^^ ) i w efekcie zostal mi jedyny kumpel ktorego poznalem w becie tery online EU czyli ponad rok temu. Jak wiadomo dwoje do grania to za malo, po za tym mamy inne upodobania. Ja wyzej swoje opisalem zas kumpel lubi surviwale, oraz strategie kosmiczne i ogolnie gry poswiecone exploracji kosmosu itp np eve online. Jak cos jestem chetny, a kolega tez sie przylaczy jak cos.

Glownie gram od pon do czwartku od 16-17 godz. i weekendy ( piatek tez ) randomowo.

Magar zyje <3

Słuchajcie... Widze niektórzy nie czają bazy xD. Szukam ludzi do gry, a nie PRO do teamów. Chcecie można team założyć, ale głównie chodzi o grupe w której raźniej się gra (zawsze można sie pośmiać pogadać podczas grania dla zabicia nudy). A JAK JUŻ SIE JAKOŚ Z KIMŚ DOGADAMY wtedy można myśleć o teamach ;p Mamy Grupe na FB i właśnie losuje ankiete ;p
Smite
Ghost Recon
Americas army PG
(jeszcze ludzie dodają swoje)
Chciał bym jakiegoś mmo ten swordsman ma fajne areny mozna poprubowac jak wyjdzie


ALE POKI CO ! To chodzi o zapoznanie sie jakies tam gadki szmatki dla zabicia nudy podczas grania ;p

A ma ktoś BF BC2?

Kiedys graliśmy ESL ale z BFami juz skończyliśmy

Jak byś w Garrys Moda czasem chciał popykać, to możesz się odezwać, głównie po nocach lamie.

Daj linka do fb.

W sumie wakacje teraz, a z grupka ludzi zawsze gra sie lepiej. Nawet jezeli nie w ta sama gre, zawsze milej pogadac niz zamulac samemu. Pisalbym sie do tej grupki osob.

Magar chcę po prostu stworzyć społeczność graczy na TS.

Jeżeli ktoś będzie chciał pograć w konkretny tytuł to wystarczy rzucić hasło na TSie i pewnie kilka osób zawsze się znajdzie.

Ja jutro wpadnę i chętnie się zapoznam z ludźmi. Obecnie pykam w FF XIV ale mogę od czasu do czasu pograć w jakaś mobe, chociaż oprócz lola(którego nie gram od 2 lat) nie mam doświadczenia

Piszę się. Ja gram całymi nocami i nudno samemu przeważnie gram w gry offline ale zawsze miło z kimś pogadać/posłuchać. Podeślij ts na pw.

Wczoraj rozesłałem, jak i dziś namiar na TSa. Wbiły 2 ciekawe osoby :) Mam nadzieje że zbierze sie nas więcej.

Ja dostaĹem fb tylko. SÄ juz jakieĹ plany?

ja posiadam 30 stabilnych graczy w Black Gold jak coś zapraszam :) ogólnie posiadamy 100 graczy w różnych porach dnia

warn_ico.png
Warn za offtop. - Might

Fuji raport za off top nie używaj tego tematu do swoich reklam!

Maciek póki co myślałem nad smite i ghost reconem. Ale serio najpierw ludzie, potem plany.... Nie chce sie przejechac jak zwykle.

"To w co gramy" "jakie plany"

Ja zakładam team, ludzie graja 2 dni i ni widu ni słychu po ludziach... -.- . Wiec najpierw stała ekipa mozemy grac w byle co. A jak ludzie zostaną (polowa pewnie odpadnie jak zwykle bo przestana wchodzic na tsa) to bedziemy razem myśleć co i jak.

Ja jestem zainteresowany bardzo ;) jeśli byś mógł wyślij mi ts pozdrawiam.

Jak smite to ja się piszę w sumie AA:PG też mogę popykać, od siebie zachęcam do CS:GO i Doty... :) ale najpierw poproszę namiary na ts'a na pw :)