Granie od 0. Jest sens?

Siemanko.

Chciałbym się zapytać czy jest sens zaczynania gry od 0? Nigdy wcześniej w ten tytuł nie grałem, a z filmików i ss'ów wygląda w miarę ciekawie.

Głównie chodzi mi aby ta gra nie znudziła mi się po 2 dniach, chciałbym w nią pograć trochę dłużej :)

Przede wszystkim , jak wygląda sprawa z populacją na serwerach?

Jest polski serwer? Jak jest to jaka na nim populacja? Gracze przybywają czy odchodzą?

lvl wbija sie szybko.. itemy troche dłużej ale myśle że jest sens.

Na spokojnie w 30 - 35 h wbijesz max lvl, zrobisz główny wątek. Później trochę porobisz raidów, różnych innych czynności i może się trochę znudzić ta monotonia. Spróbować możesz, z graczami nie jest źle. Podobno liczba graczy spada, ale serwery jakoś tragicznie nie świecą pustkami.

Sam gram z kumplem od 0, w 2 dni 23 wbiliśmy grając po 3,5h dziennie.

w 2 dni gre przejdziesz i wieje nuda nie warto grac.

Mój błąd. Przeczytałem: Dungeons & Dragons Online.

Jeśli chodzi o Neverwinter to tak:

W grze jest na prawdę bardzo wiele do roboty, Kampania PvP, Kampania Sharandar i Krąg Grązy + Nowa Kampania Icewind Dale.
Wiele dungeonów do zwiedzania i przedmiotów do zbierania i udoskonalania swojej postaci.
Ludzi jest na prawdę sporo i nie ma polskiego serwera ponieważ jest jeden wielki serwer + polski język.

Gildii także jest mnóstwo i polskich.

P2W tutaj tak na prawdę nie istnieje ponieważ wszystko można mieć z IS bo można wymienić Astralne Diamenty na Zen :)

Gra i sam sprawdź:)

To prawda. Za bardzo nie ma co robić. Niby są foundry ale to wciąż instancje i nic poza tym.

Każdy quest dzieli się na: solo(nie wszystkie), Normal, Hard, Elite i Epic.Solo w tę grę nie da się grać ze względu na bardzo zaawansowany nacisk na grę w drużynie.Każda postać po osiągnięciu 28lv może przejść reinkarnację czyli resetowania postaci do 0(zostają tylko itemy i co po niektóre umiejętności lecz zaczynasz z 32 pkt do rozdania w statach.Kiedy zrobisz reinkarnację i osiągniesz 28 level możesz znowu zrobić reinkarnację lecz tym razem Epiczą gdzie zaczynasz z 36 punktami do rozdania a potem jest znowu po 28 lv True Epic reinkarnacja i odblokowujesz postacie elitarne jak np Shadar-Kai itd.Do 16lv bez problemu dojdziesz lecz później zaczynają się schody dlaczego? wiele ważnych raidów jest płatne, ja polecam Tobie Vault of Night i Valut of Twilight I pamiętaj w tej grze PvP nie istnieje jedynie co to możesz się w karczmach po naparzać

Od kiedy są reinkarnacje? pvp w karczmie to pewnie też cos nowego? bo zawsze było na arenie pvp.

Edytowałem posta, pomyliły mi się po prostu gry:)

Mimo wszystko ludzie którzy się wyżej wypowiedzieli wprowadzili go w błąd.


A z drugiej strony tutaj muszą być instancje ponieważ to Dungeons & Dragons.

Są instancje ;) nawet sporo

Warto zagrać. Często są jakieś eventy, questów jest dużo i całkiem ciekawy pomysł z foundry, czyli z zadaniami robionymi przez graczy. Jak coś, to możemy pograć razem bo też zaczynam od nowa.

W sumie to racja NWO polega bardziej na instancjach niż na pvp. Co chwile w questach są jakieś dungeony które musisz zrobić.. w tej grze brakuje mi tylko jakiegoś mass pvp.

Jest Icewind Dale gdzie odbywają się nieoficjalne Wojny Gildii itd :)

Mam nadzieję że w module 4 pojawi się coś więcej na ten temat :)

Nabiłem 100 godzin i jakoś nadal nie mam lvl capa (nie, nie grinduje 26/8, a luzacko gram). Ogólnie jest co robić, questy do zrobienia znajdą się zawsze, długie dungi też wsiąkną sporo czasu, a potem kampanie i kupa eventów oraz PvP (chociaż akurat PvP najlepsze nie jest). Poza tym jest foundry - misje graczy, więc jeszcze więcej rzeczy do zrobienia.

Warto wypróbować, nic przecież nie tracisz. Sam wyrób sobie zdanie na temat tej gry. Gra ma + i - , ale co nie ma ?!? :) Gra nastawiona na casuali, a nie na hardorowych graczy...

Polecam gre szczególnie że wyszła nowa klasa więc mozęsz od początku a jeśli chodzi o populacje to jest naprawdę dobrze jest jakieś 100 chaneli max 15-20 na każdym sam gram to wiem :) sam teraz gram i chce od nowa zacząć podaj jakiegoś skype lub ts'a to pogramy :)

Hej jak byś cie grali od 0 to mogę się dołączyć.

Ja właśnie zaczałem chyba 7 lvl wiec podam ci moj skype i można grać skype: miriadel1

Ja też mogę pograć. Mój skype: santiiv13

Siemanko.

Chciałbym się zapytać czy jest sens zaczynania gry od 0? Nigdy wcześniej w ten tytuł nie grałem, a z filmików i ss'ów wygląda w miarę ciekawie.

Głównie chodzi mi aby ta gra nie znudziła mi się po 2 dniach, chciałbym w nią pograć trochę dłużej :)

Przede wszystkim , jak wygląda sprawa z populacją na serwerach?

Jest polski serwer? Jak jest to jaka na nim populacja? Gracze przybywają czy odchodzą?