Moje graficzne wypociny : )

Witajcie.
Chciałbym podzielić się z wami moimi graficznymi wypocinami.
W grafice komputerowej siedzę od 4 lat. Zajmuję się tworzeniem fotomanipulacji, retuszem zdjęć i od niedawna rozpocząłem swoją przygodę z Web-designem.

Prace które wam teraz wrzucę są umieszczane od najstarszej do najnowszej.
By uniknąć pytań to:
-Pracuję w gimpie do którego zainstalowane mam 3 mln pędzli itd. (wyolbrzymiając oczywiście)
-Czas wykonania jednej pracy to tydzien szukania weny, 10h szukania odpowiednich stocków i około 4-5 godzin pracy w programie ;)
-Stocki które używam znajduję na stronie http://www.deviantart.com
-Zabraniam udostępniania poszczególnych zdjęć *Chyba że na tym forum* Wszystkie osoby które będą chciały wykorzystać zdjęcie są proszone o napisanie do mnie na PW :)
-Nie udostępniam profili użytkowników z dev u których znajduję stocki (bo najczęściej nie posiadam ich profili)

Dobra to zaczynamy
1. Najstarsza praca



2.


3.


4.


5.

Woow no no kolego kawał dobrej roboty bo prace nr 1 i nr 3 miażdzą dupe

Rysowałeś wszystko sam od zera, czy to posklejane rendery z efektami?

NoSuporto, umiesz czytać? Prace są za***iste :)

Chciałbym umieć tak samo.

A ja nie sądziłem, że GIMP jest do czegoś takiego zdolny. Od 3 lat z niego korzystam i jedyne co potrafię w nim zrobić to proste sygnaturki i avatary xD

Gimp jest nazywany darmową wersją ps'a , więc coś w tym musi być...

Spodziewałem się jakichś nędznych avatarów i sygnaturek, a tutaj wypas... Szczególnie prace od 1 do 3 za***iste, 4 też bardzo fajna :D

omg za*****tości to 1,3,4 i 5 :P

Dzięki wszystkim za miłe słowa.
Daliście ogromną motywację by w przyszłości wrzucić jeszcze jakieś prace na forum.
Co do "gimpa" owszem jest nazwany darmową wersją PS i jest w tym ogrom prawdy.
Większość poradników do PS można wykorzystać w Gimpie bo posiada on bardzo zbliżone narzędzia do sławnego Photoshopa tylko, że na tej platformie po prostu inaczej się nazywają. :)
Wystarczy znać program i wiedzieć co do czego służy.

Jeszcze raz dzięki i jak uda mi się coś wyskrobać to wrzucę do oceny :)

@NoSuporto
Do przeróbek używam stocków ;)

Wow.

Tak jak ktoś wspomniał, ja też spodziewałem się jakichś nędznych avatarów/sygnatur, a tu prosze, coś takiego.
Szacun, prace epic.

Każda z tych prac jest przezajebista, może czwórka odstaje od reszty.
:):D

Bierz się za PS`a a Gimpa zostaw. PS wygodniejszy i zdecydowanie bardziej intuicyjny. Mówię z doświadczenia.

A pracę na bardzo wysokim poziomie. Podobają mi się i widać , że lubisz to co robisz.

Bardzo dobre prace. Oby tak dalej, masz do tego dryg.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za miłe słowa.
Nie spodziewałem się, że temat będzie cieszył się tak dużą popularnością.

Tak jak wyżej pisałem postaram się jeszcze na wakacjach wrzucić jakieś prace :)


Pozdrawiam ;)

Tak jak wyżej pisałem że coś jeszcze dodam na wakacjach to wrzucam najnowszą pracę "Disable"








Podrzucę jeszcze wersję bez kabla która dla mnie jest nawet lepsza :)

Twoje prace są niesamowite. Wszystkie mają coś szczególnego w sobie. Najlepsza 3,4 i aktualna

Chciałbym umieć tak samo.

Ja bym chciał choć ułamek jego umiejętności.

Witajcie.
Chciałbym podzielić się z wami moimi graficznymi wypocinami.
W grafice komputerowej siedzę od 4 lat. Zajmuję się tworzeniem fotomanipulacji, retuszem zdjęć i od niedawna rozpocząłem swoją przygodę z Web-designem.

Prace które wam teraz wrzucę są umieszczane od najstarszej do najnowszej.
By uniknąć pytań to:
-Pracuję w gimpie do którego zainstalowane mam 3 mln pędzli itd. (wyolbrzymiając oczywiście)
-Czas wykonania jednej pracy to tydzien szukania weny, 10h szukania odpowiednich stocków i około 4-5 godzin pracy w programie ;)
-Stocki które używam znajduję na stronie http://www.deviantart.com
-Zabraniam udostępniania poszczególnych zdjęć *Chyba że na tym forum* Wszystkie osoby które będą chciały wykorzystać zdjęcie są proszone o napisanie do mnie na PW :)
-Nie udostępniam profili użytkowników z dev u których znajduję stocki (bo najczęściej nie posiadam ich profili)

Dobra to zaczynamy
1. Najstarsza praca



2.


3.


4.


5.