Na jaką gre obecnie czekacie?

Witam!,

mam dylemat jak pewnie dużo ludzi na forum - nie ma w co grać, tytuły F2P są obecnie strasznie P2W w europejskich wersjach, a nie ma żadnej dobrze zapowiadjącej się gry B2P albo P2P ( GW2 się przejadło, Wildstar - nie ten klimat i już serwery są na "LOW" ). ArcheAge w wersji Eu co chwile zmienia datę premiery i żeby wystartować w dobrym czasie trzeba kupic headstart do gry F2P... .Tak więc pytanie do Was : Na jaką grę obecnie wyczekujecie najbardziej ? Wszystko jedno czy to będzie gra B2P, P2P czy F2P. Na stronie głównej jest dział " Zapowiedzi MMO " ale jest on trochę do tyłu ( jest w nim np. TESO, WS ). Czekam na ciekawe tytuły o ile takie są : )

Na nic, jest pełno gier w które warto zagrać. A większość nowych to przereklamowany crap ;)

Tylko Archeage Ogólnie gram tylko w Cs ,ponieważ nie ma

ciekawych gier na rynku.

Niezmiennie EverQuest Next i ArcheAge.

mam w co grać ale jeśli chodzi o gry na które czekam przynajmniej z tych które wyjdą w 2014/2015 i nie koniecznie są to mmo to (kolejność przypadkowa):

warlords of draenor, sc2: lotv, risen3, wiesiek3, dragon age3, h1z1, eq: next, hots, naruto: unsr - może jeszcze cyberpunk ale nie wiadomo czy premiery nie przesuną ;) // na resztę gier mam wylane

Archeage oczywiście, niesamowita gra na którą czekam :)

Tylko Archeage Ogólnie gram tylko w Cs ,ponieważ nie maciekawych gier na rynku.

no to masz szanse sie rozczarowac. gralem w Archeage u ruskich na serwerze, jest dosc nudne i monotonne.. ale nie mialem premium, ktore umozliwia budowanie domow, hodowle zwierzat itd. wiec nie wiem, jesli wersja EU bedzie miala to w ramach wersji f2p, to moze Archeage EU bedzie lepsze

EverQuest Next

Monster Hunter Online

Dragon Quest X

Skoro mowimy o grach MMORPG, ja czekam na Shroud of the Avatar. Produkcja od lorda britisha, wiec licze na cos wielkiego.

Niezmiennie EverQuest Next i ArcheAge.

Co wy się tak napaliliście na tego everquesta ? przecież nic jeszcze o nim nie wiadomo a czekacie jak na grę nowej generacji...

Co wy się tak napaliliście na tego everquesta ? przecież nic jeszcze o nim nie wiadomo a czekacie jak na grę nowej generacji...

Wbrew pozorom to bardzo proste. EQ1 jest genialną grą. EQ2 tak samo. To już jest marka, niemal legenda, więc tego nie zmarnują. Landmark dostarcza masy dobrych wrażeń, zwłaszcza dzięki ostatnio dodanemu lootowi i oceanowi.

Nie chcę, aby to był Next-Gen czy cokolwiek. Liczę na dobry tytuł i jak na razie mam przeczucie, że się nie zawiodę.

Niestety na rynku lipa, a jak już coś dojdzie w końcu po wielu latach do Europy, to przestaje być takie "piękne" i "next-gen" jak się wydawało przy oglądaniu trailerów.

Ja pewnie pogram w AA jak wyjdzie u nas, ale możliwe, że odrzuci mnie ilość botów i cheaterów.

A tak to czekam na Skyforge i Black Desert.

No a czym dla was jest ten caly next-gen? Bo ja go jeszcze nie widzialem, przynajmniej nie na filmikach, ktorymi zasypuje nas guru, dodajac do tytulow newsa to magiczne sformulowanie "next-gen". A dopisuje to zawsze wtedy, kiedy gra ma niezla grafike (i tak slaba wzgledme produkcji sp), a postacie machaja mieczami, jakby to byly drewniane atrapy.

Wydaje mi się, że Moonlight Blade może okazać się dosyć ciekawym MMORPG'iem.

Tree of Saviour, pierwsza gra od paru już lat(nie licząc FFXIV) na której hype train wskoczyłem.

No i może jeszcze EQ NEXT, ale póki co za mało o nim wiadomo.

Ja czekam na Conflict Desert Storm, bo mi się ściąga, coś wolno.... ale czekam.

Gta V na pc

Z MMO czekałem na World of Darkness, ale jak wiadomo to nie wypali, więc już na nic nie czekam.

Z "normalnych" gier to oczywiście Wiesiek 3, GTA V i Cywilizacja Beyond Earth.

Na co czekam?

-Konkretny dodatek do GW2 (Living story mi nie odpowiada - 1 dzien robienia / 2 tyg - 2 miesiace czekania, WvW się przejadlo - po wbiciu rangi 1300 zupelnie odechcialo mi sie w gw2 grac)

-nowy everquest : raczej z sentymentu do 1

-czekałem na Archlorda 2 ale jakis taki....nijaki

-Blade & Soul

-Black Desert

to chyba na dzisiaj tyle.

Ja czekam tylko i wyłącznie na Wiedźmina 3 ;p nawet do roboty poszedłem żeby kase na kompa nowego odłożyć.