Problem z multiplayerem w grze unturned

Otóż wbijam na serwer, gram sobie z 5min i łapie mnie "internetowy lag" coś jakby milion pingu, i muszę robić reloga.I tak w kółko, 5min gry, milion pingu, relog, 5min gry, milion pingu, relog, 5min gry, milion pingu, relog , 5min gry, milion pingu, relog itd.Wszystko w miejscu staje, nie mogę podnosić itemków, pisać na czacie itp.Dodam że mój rekord gry do tego laga to jakieś 30minut.Pomocy :(

radze zrobić takie coś:

W steam kliknąć biblioteka gier (tam gdzie masz gry :P)

Kliknąć prawym na unturned

Zakładka właściwości i pliki lokalne

Kliknij sprawdzanie plików lokalnych

powinno pomóc :)

radze zrobić takie coś:W steam kliknąć biblioteka gier (tam gdzie masz gry )Kliknąć prawym na unturnedZakładka właściwości i pliki lokalneKliknij sprawdzanie plików lokalnychpowinno pomóc

oki, coś tam się pobrało, czekam aż się zwolni slot na serwie : D

@edit eh wyszukało mi plik który nie jest spójny, pobrało działający.Niestety nie wiele to dało, gram dłużej ale kiedy mnie złapie ultra milionowy ping to plik pojawia się znowu, pobiera się działający i znowu gram dłużej, epic ping, znowu sprawdzanie spójności, granie dłużej i itd. ;d

Pomocy ;(

A podasz chociaż prędkość swojego internetu ? Niektórzy dostawcy przekłamują w transferze i jeżeli grasz na serwach za granicą to czasem może cię odciąć a gra najprawdopodobniej reaguje próbą relogu .

A podasz chociaż prędkość swojego internetu ? Niektórzy dostawcy przekłamują w transferze i jeżeli grasz na serwach za granicą to czasem może cię odciąć a gra najprawdopodobniej reaguje próbą relogu .

Gram na jedynym polskim serwerze, mój internet jest chyba najwolniejszy w polsce.

Jeśli masz windows 8 możesz spróbować uruchomić ze zgodnością z XP/7, w innych grach miałem podobnie jeśli chodzi o niespójność plików.

Jeśli masz windows 8 możesz spróbować uruchomić ze zgodnością z XP/7, w innych grach miałem podobnie jeśli chodzi o niespójność plików.

Win 7 ;)

Czyli o graniu na multi mogę zapomnieć?:C

Reinstall gry warto spróbować.

@up myślę, że w ciągu 10 dni pomyślał o reinstalu.

Reinstall gry warto spróbować.

Reinstalowałem 4 razy.

Skoro masz najwolniejszy internet w Polsce to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego tak jest i jedyne co możesz zrobić to kupić szybszy.

http://steamcommunity.com/games/304930/announcements/detail/260399029389397724

Tutaj masz parę słów o multi.

Problem po czasie naprawił się sam. Temat do zamknięcia.

Otóż wbijam na serwer, gram sobie z 5min i łapie mnie "internetowy lag" coś jakby milion pingu, i muszę robić reloga.I tak w kółko, 5min gry, milion pingu, relog, 5min gry, milion pingu, relog, 5min gry, milion pingu, relog , 5min gry, milion pingu, relog itd.Wszystko w miejscu staje, nie mogę podnosić itemków, pisać na czacie itp.Dodam że mój rekord gry do tego laga to jakieś 30minut.Pomocy :(