Ostatnie podejście do doty 2

Do trzech razy sztuka, szukam ludzi z małym mmr, albo co dopiero zaczynają, i nie mają dużego doświadczenia w grze. Wiadomo starszy gracz będzie, się nudził na low mmr, a low mmr nie przetrwa samemu na pubach. Szukam, z kim bym mógł wybić jakiś wyższy lvl. Bo kto odpala dote 2 po raz pierwszy, ten wie jak jest. Pisać do Jokers Card ;)

Ja czasami mogę sieknąć. Mam prawie 700 h ale grałem masowo kilka miesięcy temu i teraz pykam sporadycznie 4fun. Xaorus steam.

Nie moge cie znalezc na steamie :P weź mnie dodaj steam: dszymka16

Xao, ale ty się wybiłeś i nie wiem czy nie będzie ci nudne, granie z randonami. A mam 2 tyg wolnego, od pt. Więc wybiję lvl ;)

Mi to nie przeszkadza więc spokojnie;)

Ja zaczynam i nie mam zbytnio z kim grać , lubię supportów ;D BrodaKillaz na steam

Cześć wam, grałem także jakiś czas temu mam nabite 600 h. Teraz już nie ten poziom ale z chęcią pogram nawet z początkującymi. Dobrze żeby był ts. Jak ktoś chętny pisać na pw lub dodać przez steam.

Do trzech razy sztuka, szukam ludzi z małym mmr, albo co dopiero zaczynają, i nie mają dużego doświadczenia w grze. Wiadomo starszy gracz będzie, się nudził na low mmr, a low mmr nie przetrwa samemu na pubach. Szukam, z kim bym mógł wybić jakiś wyższy lvl. Bo kto odpala dote 2 po raz pierwszy, ten wie jak jest. Pisać do Jokers Card ;)