Nowi wkraczają do GRY!

Wszyscy nowi gracze !! Może by tak założyć gildię, gdyż stare nie mają już racji bytu !

Jeżeli ktoś się pisze Pisać do "King Karate Mistrz"

jestem za

jestem za , niestety samej gry nie posiadam bo jakies hieny braly po 20 kluczy :l , jak by ktos miał to przyjme :) chcialbym pograc. pw

W Poniedziałek będą kolejne klucze.

kolejne które cebulaczki rozbiorą jak złoto całymi garściami :) a chciałem przetestować i byłem skłonny nawet oddać w razie nie spodobania sie gry, ma ktos informacje czy w tym tytule możliwa jest jakaś darmowa wersja do wytestowania jak np. w diablo3?

tak jest trial 3 dniowy

Jestem za, chętnie pogram w grupie ;)

W Poniedziałek będą kolejne klucze.

Z kąd masz takie informacje?

Tez chetnie pogram.

Chętnie pogram z kimś. Posiadam wszystkie dodatki prócz Nightfall.

Za chwilę instaluję GW także może czasem pogram.

gw1 nie jest dla casuali :D trzeba minimum 2h grać dziennie zeby coś w nią pograć. Jeśli wam zależy na dobrym starcie prosze pisać do mnie" mój nick to Vladimir Draculus

Nie zgodze sie. Wlasnie ze wzgledu na ten brak wyscigu szczurow gre uznaje za dobra dla każuali. Przynajmniej w obecnej fazie. Wbijasz ze znajomymi, robocie 2-3 questy i starczy. Albo jedna misje i zejdzie poltorej h, akurat na posiedzenie. A grac mozna co pare dni, nie ma sensu sie spinac, szczegolnie teraz, kiedy wszystko co dobre przeminelo.

Zalezy od podejścia, ja też juz nie cisne w zadne mmo dlużej niz 1-2h bo szkoda mi wakacjii, ale we wstepnej fazie gry, fajnie sb troche przynolajfic fabułe, bo tak na prawde kwintesencja GW1 jest end game ;).

Pewnie i masz racje, nie znam dobrze tej gry, aczkolwiek i tak nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze gra nie jest dla kazuali. Jak sam zaznaczyles - zalezy od podejscia. Mi akurat, jako każualowemu grajkowi, bardzo odpowiada spokojne przechodzenie fabularnej strony gry : ).

Jakby co ja też jestem chętny jeśli odzyskam hasło bo nie moge na stronie ncsoftu może support pomoże ;(
A myślcie że support pomoże? W sensie chociaż odpisze ? :> Bo w sumie GW1 już trochę stare jest xd

Piszesz do supportu w GW 2 :D też odpowiedzą :)

Ja akurat mam problem z GW 2 gdzie nie przychodzi mi na e maila ten link potwierdzający :D I się "bujam" z supportem :) Ale mogę powiedzieć, że robią co mogą :D

Jakby ktoś chciał popykać to stworzyłem Derwisza. Nick: Zath Tariel, okazjonalnie gram 2 godzinki.

Ja mam zamiar pograć dla samej fabuły i mam nadzieje, że nie będzie mnie razić grafika oraz gameplay aczkolwiek muszę czekać na kody z cdp, bo jeszcze ani jednego nie dostałem ;/

ja jak narazie napisałem do supportu gw1 i czekam ^^