Prośba o klucze do gry

Witam

Chciałam poprosić o kluczyk do GW ponieważ sama nie zdążyłam i posiadam tylko GW Eye of The North czyli sam dodatek a wiadomo ,że samym dodatkiem nie zagram.

Z góry dziękuję. :)

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się dołącze. Ma ktoś może kluczyk do factions lub nightfall?

Dobra, nigdy nie bawilem sie w zyda, ale cholera...zawsze musi byc ten pierwszy raz : P

Potrzebuje Eye of The North. Wszystkie kampanie kupilem wieki temu, ale dodatku nigdy nie mialem i mi go brakuje ;l

też się przyłączam zdobyłem niestety sam dodatek.. ma ktoś może jakiś kluczyk na zbyciu ? + mogli byśmy razem grać i zrobić jakąś dobrą Guild :)

albo mógł bym dać coś kasy w Tibi świat Aurora w zamian za kluczyk :) jak coś kontakt tu albo Email:daniofordon@gmail.com albo gg:25479648

Ja przytulę chętnie nightfalla bo tylko tego mi brakuję...

Gdyby ktoś miał to bym prosił o kluczyk do samej podstawki . Akurat gdy była dzisiaj druga promocja mnie nie było w domu i się nie załapałem ;c . Dodatków jakoś bardzo nie potrzebuję wystarczy mi sama podstawka ,ale jeżeli komuś się nie spodobała gra a ma niezużyte klucze do dodatków to też nie pogardzę :) Prosiłbym aby wszystko odbywało się za pomocą prywatnych wiadomości bo niestety są tacy co wezmą kluczyk a nawet nie podziękują ;c Tak jak pisałem wyżej proszę o klucz do podstawki ew. razem z nią o DLC .

Z góry dziękuję za wszelkie chęci i starania

UP, up, up.... hubcert

Zobacz na statusy.

Tam ktoś ma do oddania klucz.

Dołączam się ,mam Eye of the north i Prophecies

Prosiłbym uprzejmie o kluczyk do Nightfalla :) Pisać PW lub GG :)

Dołączam się do prośby o Nightfalla i Eye of the north na PW, z góry dzięki ;)

Klucz już posiadam, powodzenia reszcie szukających ;p.

Dolaczam sie. Przygarne podstawke z dlc

Ja bym prosił o Factions

też bym przygarnal podstawke z samym dodatkiem eye of the north, bo reszte mam(kupilem dawno temu) a cebulakiem nie jestem zeby brac na zapas

Ktokolwiek dostał jakiś kod? Bo póki co skrzynkę mam pustą, a sporo ludzi miało multikonta więc wynika z tego ,że na allegro cebulaki się już czają.

Prosił bym o NightFalla tego mi brakuję do szczęscia :unsure:

Ktoś z Was w ogóle wchodził już na gw ? Jak rozdali 3k kluczy to chyba ktoś grać powinien na tych polskich serwerach ?

gram na dystryktach amerykanskich najwiecej ludzi , Gw ma zadużo miast żeby grać na polskim dystrykcie , Poprosiłbym o nightfalla ;D Chętnie z kimś zagram , ShaQ Looney

żałujcie bo nightfall ma chyba najlepsza fabule ^^

Mnie też brakuje tylko Nightfalla, dołączam się do prośby. Z góry serdeczne dzięki.