KOLEJNY ACE! FAMAS and USP

Witam, witam kolejny acik ;)

https://www.youtube.com/watch?v=C16ngS_3Oaw&list=UUFD6qRmEhMkmZkLTCtHPhvw

Zapraszam jak zwykle do likowania i subowania ;)

Im więcej lików tym japa się bardziej cieszy ;d heheh

POZDRO!

Wszystko fajnie,pięknie,tylko pisz to może lepiej w jednym temacie,bo spam robisz niepotrzebny.

http://mmorpg.org.pl/forum/forum/233-streamyvideo/ Ten dział lepiej się do tego nadaje.


Co do samego filmiku, osobiście nie lubię tego typu przechwałek bo robienie ace na przeciwnikach o których nic nie wiemy jest trochę najwyżej słabe.

Ok Temutsi w takim razie założę inny temat i tam będę wszystkie filmiki wrzucał ;)

Vivimorte a co byś chciał wiedzieć o tych przeciwnikach hahah ;d Wiesz dokładnie tyle co ja i dodam że nie jest to przechwałka hahah ;)

Pondroo!

<33

Mogłeś jakoś fajnie to obrobić ale od biedy ujdzie.

Mefisto jakieś pomysły ;)

Dawaj śmiało haha ;p Jaki program polecasz?

Tylko tyle?

Bieda. Wrogowie jak boty na easy się wbili. Poza tym mało wdawania się w jakieś epickie wymiany ognia. Jednym słowem nijaki ten ace.

Jest ok !

Od biedy ujdzie :P

Misiael

Mam wrażenie że w cs nie grywasz :)

Po co mam się do cholery wdawać w wymiany ognia jak to nazwałeś skoro mogę ich szybko i bez boleśnie ubić?

Pozdrawiam

Dzięki za zarówno miłe jak i te złe komentarze ;) Pondro

Oni Cię widzieli i nie strzelali, jakieś sreberka? ;) Ace bardziej 'aka full-auto.

Wszystko spoko ale co by bylo gdyby kazdy z nas nagrywal swojego ACE-a i wrzucal go tutaj na forum? Ace to nic nadzwyczajnego i nie widze sensu nagrywania tego i rozpowszechniania. Jedyne filmiki z csa ktore ktos chetnie oglada to sa wycinki, highlighty, ace-y z meczow druzyn profesionalnych.

MisiaelMam wrażenie że w cs nie grywasz Po co mam się do cholery wdawać w wymiany ognia jak to nazwałeś skoro mogę ich szybko i bez boleśnie ubić? PozdrawiamDzięki za zarówno miłe jak i te złe komentarze Pondro

Grywam. Dzień w dzień. Regularnie.

Z acem jest tak , albo wygląda super efektownie i wzbudza podziw, albo polega na staniu na jednym spocie i wybijaniu wrogów (jak w twoim wypadku). Różnica jest mniej więcej taka , że tych drugich widzi się na prawdę dużo a nawet samemu zdarza się je robić bardzo często. Nie są niczym nadzwyczajnym ergo nie muszą mi się podobać i wzbudzać podziwu. Z kolei pierwszy przypadek to zazwyczaj acy po wymianach ognia z przeciwnikami którzy znają twój spot w bardzo efektowny sposób (sporo headów , mała utrata hp, czas zabicia) albo zwyczajne zrashowanie spota (fakt trzeba mieć szczęście)

I zgadzam się z panem up.

Ustawienia Crosshair'a ? :)

Wyślę potem na PW przypomnij się.

Co do chłopaków na prawdę mam wrażenie że nie gracie w cs'a ;)

Czekam na wasze spektakularne ace'y ;)

PONDRO!

Nie kręci mnie podniecanie się aceami. Robię je i są zdecydowanie lepsze (chociażby sam na 4 po uprzednim zabiciu wroga). Ale skoro ty masz jakieś dziwne preferencje w kwestii stymulacji to nie ma o czym gadać.

widze pro elo esl plaja wrzucił swojego ace'a... -.- zamiast jarać sie ejsem podaj range :) bo to tłumaczy wszystko.

Z racji tego, że to moje Ace to podam MGE (2ak) możesz dodać na steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198043155567

Nie rozumiem autora tematu... Skąd wniosek że komentujący krytycznie to co robisz, nie grają w cs'a? Patrząc na twoje ACE, widzę przeciwko zgrai botów które nawet porządnego hs nie potrafią trafić. Takie jest moje zdanie. Po drugie ACE, kiedy przeciwnik ma rundę eco ( nie zauważyłem żadnego AK lub porządnych granatów ) Jest nic wartym przechwalaniem się gdy miałeś przewagę ;) Tak samo jak z ACE z broni AWP, rush na bs'a beż żadnych granatów i zgrania. Prawie jak na botach.

Chętnie oglądnę wymianę ognia i to porządną, dajmy przykład hs z AK jedną pestką ;) Beż żadnego kampienia, wyczekiwania lub plantu ;) Ten co czeka na kogoś zawsze ma przewagę ;)

P.S. Do autora po chwal się swoją rangą najpierw ;)