Problem z ustawieniami

Witam.

Od dłuższego czasu Dragon Nest nie zapisuje ustawień, przez co zmuszony jestem za każdym razem zmieniać rozdzielczość będąc już w grze , co jak sami z pewnością wiecie jest dosyć problematyczne. Próbowałem zmieniać ustawienia w launcherze i plikach konfiguracyjnych, ale to nic nie zmienia. Macie może jakiś pomysł co można z tym zrobić?

Reinstalowałeś grę?

a nie masz zainstalownego jakiegoś innego serwera i tam innych ustawień? Zauważyłem, ze dn działa tak, że jeśli w jednym kliencie coś zmienisz to w pozostałych potem zostają te ustawienia. Chociaż jak od nowa zmieniasz to powinno być ok, tak poza tym to nie wiem co może być problemem.

Próbowalem reinstalować grę, a innego serwera nie mam. Jeżeli to pomoże to problem się pojawił po wymianie dysku. To, że mam ustawioną japońską lokalizację nie powinno chyba stanowić problemu?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdzić czy folder gry nie jest zaznaczony jako " tylko do odczytu" albo plik konfiguracyjny

Jest zaznaczony jako "tylko do odczytu". Powinno być jakoś inaczej?

Tak, to nie powinno być zaznaczone, jeśli plik jest "Tylko do odczytu" znaczy, że programy, aplikacje nie mogą go edytować, dlatego za każdym razem musisz zmieniać ustawienia bo one się po prostu nie zapisują w pliku

Ma sie te przeczucie :D

Witam.

Od dłuższego czasu Dragon Nest nie zapisuje ustawień, przez co zmuszony jestem za każdym razem zmieniać rozdzielczość będąc już w grze , co jak sami z pewnością wiecie jest dosyć problematyczne. Próbowałem zmieniać ustawienia w launcherze i plikach konfiguracyjnych, ale to nic nie zmienia. Macie może jakiś pomysł co można z tym zrobić?