Sword Art Online 2 - odcinek 3

PL i w hd

Jak zwykle przed innymi

http://videoway.pl/f92134l/1/73

Jak oceniacie SAO ?

Moim zdaniem Alfheim był lepszy ;]

Porażka, animacja o niebo gorsza od pierwszej serii.

Mimo, że jestem wielkim fanem sao stwierdzam jedno: ten sezon jest na chwilę obecną nudny i rozkręca

się powoli jak flaki z olejem. Za mało Kirito i Asuny, za mało głownego antagonisty, za mało akcji w grze.

2/10 Lecz liczę na to, że się rozkręci i chociaż trochę klimatu SAO powróci :3

Super Chińska bajka 2/10, ssao, ssao i będzie ssać ale co robić sezon pusty jak każdy a trzeba coś oglądać tak więc ujdzie w tłoku.

Co do odcinka średniak tłumaczenia, tłumaczenia i jeszcze raz tłumaczenia które muszą być.

Co do tego gdzie oglądać to wole na animetake :) koło 19/20 full hd w englishu.

MistycznaPanda piszesz że za mało Asuny jest w odcinkach, a jest to spowodowane tym że głównymi bohaterami tego arcu jest Sinon i Kirito. Mało jest akcji, ponieważ wszystkie dotychczasowe odcinki dotyczą nowej głównej bohaterki (haremu :D)

Jak można oceniać anime po 3 odcinkach?... SAO ma to do siebie, że ma dobre początki i denne zakończenie. Cieszę się, że nie będzie Asuny. Może nie zrobią z tego nowelki jak z 1

Jak można oceniać anime po 3 odcinkach?... SAO ma to do siebie, że ma dobre początki i denne zakończenie. Cieszę się, że nie będzie Asuny. Może nie zrobią z tego nowelki jak z 1

Słowo nowelka jest tutaj dosyć sprzeczne ponieważ anime w istocie jest na podstawie novelki lel.

Normalnie mona oceniac po 3 odcinkach :) Sezon nr. 1 postawił poprzeczkę wysoko.

Może i Arc dotyczy głównie Pani snajperki i Kirito but still no Asuna no likes. 2/10

Mnie się natomiast bardzo podoba to co narazie w tych 3 odc widziałem. Nazwał bym to bardzo porządnych wprowadzeniem do akcji. Postać Sinon bardzoooo przypadła mi do gustu. Mam tylko nadzieję że nie zawiąże się żadne a to żaden romans pomiędzy Kirito a Sinon. Kirito należy do Asuny koniec i kropka :)

@up zgadzam się z killzonem - pierwsze odcinki były wprowadzeniem, przedstawieniem sytuacji i nowej bohaterki a koniec 3 odcinka daje jasno do zrozumienia że teraz już tylko z górki i akcja :D

-------------------------------------

Btw co wy wszyscy tej Asunie się zakochaliście czy co? :D Moim zdaniem Shino jest ładniejsza :P

Jak dla mnie sao wszystkie sezony są najlepszym anime jakim oglądałem.

Tak wgl znacie jakieś podobne anime do sao ??

Tylko nie btoom,accal world,Log Horizone

@up Może no game no life?

.hack, polecam

2 sezon jak najbardziej ok, ale pierwsze 12/14 odcinków w pierwszej serii boskie i oczywiście zakończenie też super ;)

A ja muszę stwierdzić że pierwsze dwa odcinki nic specjalnego trzeci już ciut lepszy mam nadzieję że z odcinka na odcinek będzie coraz ciekawiej.

Pierwsza seria od pierwszego odcinka boska nie mogłem oderwać się od monitora druga hmm już mniej jak dla mnie ciekawa.

Bardzo mi sie SAO spodobało, ale wole pierwszy sezon z 1 grą, później coraz bardziej jest to sztuczne i nakręcane... Zwłaszcza, że na poczatku 3 gry te postacie byly tak pokrecone, że myślałam, że ów snajperka to nasz Kirito...

Co do oceny 4/10 za postac snajperki i nazwe kolesia co zabija xD

Średnio podoba mi się SAO 2, ostatni odcinek był okropny. Najbardziej przegadany odcinek ever. Sam motyw ze grą typu strzelanka też mi nie pasuje. Jednak wizualnie jest całkiem całkiem i oglądam nowe odcinki dla zabicia czasu.

Oglądałem tylko pierwsze sao, ale jeśli słyszę że alfheim był lepszy niż 2 to raczej nie obejrzę, w dodatku samo to że to shooter mnie odpycha, najbardziej mi się podobały początkowe odcinki, jak spotkali tego niby gracza niby npcka taką wróżkę to było tylko coraz gorzej.

PL i w hd

Jak zwykle przed innymi

http://videoway.pl/f92134l/1/73

Jak oceniacie SAO ?

Moim zdaniem Alfheim był lepszy ;]