Tytul z najwiekszym potencjalem gry zespolowej PVE / PVP

Witam, od dluzszego czasu sie zastanawiam, nad przyszlymi premierami gier.

Zastanawia mnie jakie tytuly sa warte uwagi i beda prezentowaly sie graficznie fizycznie i pomyslowo na jako takim poziomie.

Zwracam szczegolna uwage na tryb gry multi ktory to nas zakotwiczy przy produkcie.

W moimi oczekiwaniami sa - mozliwosci w grze.

Oczywiscie podstawowe rankingi rywalizacji, achivmenty i inne.

GTA5-Article-Top.jpg

Narazie jedyny tytul jaki mi przychodzi do glowy i bedze warty kupienia to GTA V ( tej serii nigdy nie lubilem).

Macie jakies pomysly na inne tytuly? tytuly na ktore warto zwrocic uwage.

Mowimy tu o tytulach ktore dopiero wyjda[PC]

Na pewno Wiedźmin 3 Dziki Gon , Dragon Age Inkwizytor . - Wspaniałe historie ,dialogi , intrygi , muzyka , grafika powalająca ,fantasy !

Jak dla mnie to zamiast zwracać uwagę na jakiś tytuł z "potencjałem", zwróć lepiej uwagę na ortografię... Żeby nie było offtopu to Call of Duty: Advanced Warfare.

Właśnie a słyszeliście o Battlefield Hardline?To może być niezła gierka,w końcu coś innego niż tradycyjne militarne pole walki.Podobno ma być dużo,ciekawych trybów rozgrywki w multiplayer. http://youtu.be/Iu1I_Supvc8 Bandyci kontra policja.Zapowiada się też dobry singiel player w tej grze.

Gralem w hardline - bandyci i policja. Bardzo sie rozni od normalnego trybu rozgrywki. Akcja jest o wiele szybsza, nie jest tak konieczne rozplanowanie twojego polozenia - taktyka. Wszystko odbywalo sie na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy.

W tym roku (dokładnie, tej jesieni) jest tyle zacnych premier. :D

Od siebie polecam:

1.GTA V

2.ArcheAge (mmo f2p ale warto się zainteresować) :)

3.Fifa 15 (w koncu Ignite na PC)

4.Śródziemie : Shadow of Mordor - wygląda baaaaardzo zacnie, radzę się zainteresować. :D

5.Risen 3 Titan Lords ( gra twórców Gothica, wygląda zacnie - https://www.youtube.com/watch?v=mYvXyKUx8y4 , po obejrzeniu tego gameplay'a dosyć spora liczba osób zaczęła na Risena 3 patrzyć "bardziej" poważniej - w tym i ja :D)

6.DA:I (całkiem OK eRPeG z rozbudowanymi dialogami, i taktyczna walką)

7.Dead Rising 3 - dosyć spoko sieczka z zombiakami w roli głównej - premiera już była trochę czasu temu na XBO ;)

Poza listą

Borderlands The Pre-Sequel! - ta propozycja jedynie celuje w graczy, którzy są ciekawi co się działo pomiędzy wydarzeniami z jedynki, a dwójki.

Wiedźmin 3 - wiadomo ^^

Dying Light - sytuacja jak u wieśka ;p

Podałem tylko te gry "wyróżniające się" z tłumu, i które mają solidne korzenie, oraz na które sam czekam. Mam nadzieję, że coś sobie wybierzesz. :D

Pillars of Eterity

pillarsofeternity-preview-scriptedintera

Właśnie a słyszeliście o Battlefield Hardline?To może być niezła gierka,w końcu coś innego niż tradycyjne militarne pole walki.Podobno ma być dużo,ciekawych trybów rozgrywki w multiplayer. http://youtu.be/Iu1I_Supvc8 Bandyci kontra policja.Zapowiada się też dobry singiel player w tej grze.

Ciekawe czy grałeś w betę.

Te ciekawe tryby jak Rush czy Capture & Hold :I (Sarkazm)

Niezła może będzie ale nie dość dobra :I

@Valgour I dlatego wpierw trzeba zagrać by się przekonać,że gra pasuję/nie pasuję.

Nie zarzucam ci,że źle robisz nie mając na czole BETA TESTER,gdyż mało on znaczy.

Ważne bardziej jest to,że beta pokazuję w jakimś stopniu gotowy projekt i to pomaga ocenić już w jakimś stopniu ów gotowy produkt.

@Fleshpound ...a czy ja mam napisane na czole BETA TESTER i muszę grać we wszystkie gry znajdujące się w tej fazie :D;) ? Jestem fanem serii BF ogólnie i jakoś wyłowiłem informację na temat BF Hardline.Obejrzałem parę filmików i wydało mi się dość ciekawe między innymi ze względu na,nietypowe tryby rozgrywki w multi,znaczy charakterystyczne dla klimatu Cops vs thugs.

Nowy dodatek do WoWa i HotS ;p obie gry od Blizza, będzie dobrze.

Witam, od dluzszego czasu sie zastanawiam, nad przyszlymi premierami gier.

Zastanawia mnie jakie tytuly sa warte uwagi i beda prezentowaly sie graficznie fizycznie i pomyslowo na jako takim poziomie.

Zwracam szczegolna uwage na tryb gry multi ktory to nas zakotwiczy przy produkcie.

W moimi oczekiwaniami sa - mozliwosci w grze.

Oczywiscie podstawowe rankingi rywalizacji, achivmenty i inne.

GTA5-Article-Top.jpg

Narazie jedyny tytul jaki mi przychodzi do glowy i bedze warty kupienia to GTA V ( tej serii nigdy nie lubilem).

Macie jakies pomysly na inne tytuly? tytuly na ktore warto zwrocic uwage.

Mowimy tu o tytulach ktore dopiero wyjda[PC]