RP, to zło, a ja lubię pokonywać złych :)

Podjąłem wyzwanie, z kumplem, że nie wydam ani złotówki rp na smerfie (smurfie). Zdobędę wszystko, co jest w potrzebne do gry, za walutę, w grze. Nie raz czytałem, rp pomaga wygrywać, lol pay to win. Bez wydawania kasy jesteś gorszy, nagrodą będzie skrzynka piwa, flaszka :D

Jednak zakładając temat chciałbym podyskutować o rp. Co, o tym wy sądzicie. Daje jakąś przewagę w grze, czy nie potrzebne są marnowane pieniążki na bohaterów ?, bo przecież można wyexpić za darmo. Czy gracze nie mający skinów, są gorsi od tych co regularnie płacą ? Gra jest darmowa, jednak pokusa zakupu skina jest duża :) Sam mam na głównym koncie parnaście, ale ostatnio dyskutowaliśmy z kumplem. On twierdzi, nie można obejść się bez wydawania kasy, w grze.

Wiem główna zasad skin, nie równa się skil, ale jednak jest coś, w tym nie ?

LOL PAY2WIN?! XDDDDDDDDDDDDDDD

Wybacz, ale to mnie zabiło!
Gdzie coś takiego słyszałeś?
Nawet za czasów gimnazjum nie usłyszałem takiego stwierdzenia :P

Rp w żaden sposób nie daje PRZEWAGI tylko PRZYSPIESZA proces, który możesz osiągnąc po prostu normalnie grając.

Nie jest to coś takiego jak w innych grach Online, w których przedmioty kupywane za prawdziwą kasę dają Ci jakąkolwiek

przewagę. W Lolu wydawanie kasy to głównie czysto kosmetyczny zabieg, pomijając strony run i możliwość zakupu bohaterów.

RP daje jedną przewagę. W Rune Page'ach.

Jeżeli nakupujesz full rune pagy i założysz mnóstwo odpowiednich buildów w te strony, to potem przy wybieraniu jak widzisz co będziesz kontrował, to możesz sobie bez problemu wybrać co chcesz.

Nie jest to P2W ale niesamowicie pomaga.

Samuraj, jeśli korzystasz z promocji na runepage (osobiście załapałem się już na dwie albo trzy), to będziesz mieć dość stron na początek. RP nie daje żadnej przewagi.

Rune Page można kupić za 6300ip.

RP NIE Daje żadnej przewagi!! Jeśli komuś się nie chcę grać a ma kase do wydania to sobie kupi ulubionego bohatera. A inni sobie przyjemnie pograją przy okazji zdobywając IP. Wniosek: Gracz który kupi RP może mieć wszystko w szybszym tempie niż gracz normalnie IP zdobywający. Tyle.

Zero Pay2Win

Rp jest dla ludzi którzy nie potrafią lub nie mają czasu przysiąść do gry... Nie daje przewagi, po prostu przyśpiesza cały proces :). Skin to skin. Każdy chce się pochwalić, że ma ale da się bez tego żyć. Good luck!

AHAHAHAHAHAHA XD Ten temat mnie zniszczył. Tak ciężko grać bez skinów xD Nie oszukujmy się, tylko na skiny opłaca się wydawać rp, reszta to marnowanie kasy. Matko boska, rozumiem zakład wbić dajmond/czelendżer mając 2 runy, wygrać grę bez itemów, wbić 30 bez kupowania champów, ale bez wydawania rp? Nawet o grosz bym się z kimś o coś takiego nie założył xD

Najgłupszy zakład świata. Rp nie dają żadnej przewagi...

Pierwsze słysze żeby RP dawaly przewage w LoLu, co najwyzej zaoszczedza ci czas zanim kupisz dana rzecz za IP.
PS. Niezrozumialem tego zakladu "Zdobędę wszystko, co jest w potrzebne do gry, za walutę, w grze" Znaczy się co chcesz osiagnac? Wszystkie champy,rune page ?
Jak tak to powodzenia bo troche czasu ci to zajmie.

Co do lola, mozna by tak to nazwać. Dla smurfa, jezeli ktos mainuje np Akali a nie ma jej w rotacji a masz 1 lv, kupujesz RP, kupujesz Akali , wygrywasz wszystko. Ale ogolnie gra nie jest P2W.

Ostatni czasy odczulam lekko przewage osob ktore kupuja RP. Kupuje ich dosc duzo, mam ponad 200 skórek, wszystkie skorki totemow itp, i co zauwazylam? Nigdy nie dostalam bana, nawet blokady na chat a jestem osoba ktora bardzo "flame" na innych : )

Sama zmarnowalam około 6000 RP na postacie (z wyprzedazy), nie mam czasu by gra 24/7 i kupic je wszystkie.

Jak kupisz skina z okularami, to dostajesz o 1 dmga mniej od Leony. I powiedzcie mi, że to nie jest P2W!

Mam tak samo jak LadyAzura. Wydałem bardzo dużo pieniędzy na moje konto i nie dostałem żadnego ostrzeżenia ni nic a bardzo często leci flame z mojej strony podczas gdy moi znajomi którzy nic nie wydali dostali blokady na chat .A twierdzenie ,że LoL jest Pay2Win bądź RP dają dużą przewagę jest błędem. Przewagę daje ale niezauważalną w postaci tego ,że możesz szybciej odblokować bohatera bądź kupić strony na runy.Runy i tak się kupuje za PZ.

Ja także kupuję dużo RP, ale blokady na czat jakoś mnie nie ominęły - tym razem dostałem na 130 gier :D

ja mam 30lvl iles tam bohaterow prawie 2k rp bez wydawania kasy i zero skinow jakos mnie nie przekonuja skiny za duzo tego po prostu i troche mi szkoda bo kupie a za moment wyjdzie nastepny jeszcze lepszy czy cos i to troche zaczyna nie miec sensu gra na szczescie znudzila mnie sie po kilku latach gry pewnie przez to ze dodaja co chwile cos nowego co ulatwia tylko gre :D

@up Jak masz prawie 2k RP bez wydawania kasy?

No ja trochę wydałem pieniążków na swoje konto na EUNE i przyśpiesza to jedynie zdobywanie bohaterów czy runepagów. Ja mając przez 1 rok konto grałem TYLKO na 2 rune pagach. Jak dla mnie ilosć runepage i możliwość skontrowania runami raczej nie pomaga komuś wygrania gry. IP lecą powoli, ale ja codziennie wbijam około 400-700ip zależy ile gram dziennie, więc w ok 10-13 dni Mogę mieć bohatera za 6300. A kupując za rp... hmm... Jedna chwilka rp i kupujemy :)

pewnie give-away albo rafy a co do rp to napewno skiny urozmaicaja rozrywke

Na main line wystarczy 1 page runek więcej nie potrzeba w aktualnej mecie. Skiny? Po co ci one jesteś dobry graj esla za esla masz rp za rp masz skiny. Boosty? Dla kogoś to chce mieć wszystkie champy i udawać obeznanego na każdej lini fakt mogą się przydać. Championy? Serio wydawać rp na coś co można odblokować po paru grach... A może summoner icons przecież cały świat musi wiedzieć, że kibiujesz lemon dogs to trza zakupić sobie ikonke za 250rp.

Wydawanie kasy w lolu to dla mnie śmiech na sali. P2W? Nie raczej P2H z wyborem na B2H

Ty, za opinię, Jednak, i tak robię sobie smurfa, bo utknąłem w b4, i ani rusz ;p Potrenuję trochę skila ;)

Chyba można zamknąć, bo co tu więcej dodawać ?