Łukasz "Jayson" Jasiński - League of Legends

Uhm

Stream ON.

Profesjonalny oznacza, że utrzymujesz się z takiej działalności.

Stream ON: http://www.twitch.tv/laymayfooo

Stream ON:

http://www.twitch.tv/laymayfooo

Witam Cię nieznajomy. Bardzo mi przykro, że odniosłeś takie wrażenie zaglądając na mój kanał i dziękuję. Wszelka krytyka wpływa korzystnie na dalszy rozwój mój i stream'u. Pozwól mi jednak sprostować niektóre kwestie.
Zacząłem swoją przygodę z twitch'em niecałe 14 dni temu, więc próżnym bym był gdybym nazwał swój stream "profesjonalnym" i tego nie robię. Przepraszam, że dotknąłem Cię gdzieś głęboko tym "nick'iem" między imieniem a nazwiskiem, zamiar był inny. Czy uważasz, że powinienem wymuszać na widzach wyrażanie się do mnie tylko za pomocą imienia i nazwiska? Myślę, że dodatkowy wybór "Jayson'a" jako alternatywę, jest ok, ale przekonaj mnie.
Nie wiem, o której dokładnie godzinie zawitałeś na stream, ale z tego co widzę w Twoim opisie mojego streamu, było późno, oboje mogliśmy być zmęczeni, dlatego wybaczam Ci nie dopisania tego, iż po każdym moim przekleństwie (które cały czas staram się minimalizować), nadchodzi "przepraszam" za to, że nie udało mi się tego powstrzymać przez rozkojarzenie skupieniem na grze.
Czego nie wybaczę natomiast jest to, że napisałeś o nazywaniu kogoś jełopem, albo czymkolwiek. Jestem absolutnym przeciwnikiem flame'u co da się zauważyć. Jeżeli zdarza mi się kogoś wyzwać, to tylko i wyłącznie siebie za moje "feedy i noobowskie akcje", nie użyłem jednak takiego słowa. Shame on you. Co do ciszy, jeżeli od dłuższego czasu nie ma nikogo na kanale, to po kilku, kilkunastu godzinach rozmowy upajam się ciszą w pełni skupiając się na wygraniu partii, jeżeli jednak ktoś zawita w tym czasie, bardzo prosiłbym o przywitanie się na otwartym dla wszystkich czacie i odrobinkę cierpliwości (20s opóźnienia Twitch'a) a powiem co nie co o decyzjach jakie podejmuję w grze, w jaki sposób je wykonuję i w jaki sposób powinienem był je wykonać (w niektórych przypadkach). Czy mogę nazwać siebie profesjonalnym graczem, mimo braku osiągnięć? Wg Słownika polskiego i angielskiego mogę. Czy zarobię miliony hmm... Czy Ty byś nie chciał ich zarobić? Nikogo z moich widzów jednak nie proszę o pieniądze, dotacje są przeznaczane na ogólne polepszenie stream'u. Nie jest to środkiem mojego dochodu. Co do ENG, jeżeli zdarzy się, iż ludzie z innych krajów będą chcieli mnie oglądać, z przyjemnością podzielę wypowiedzi na dwa języki (jak w opisie), a nawet zaakcentuję Vi ;p Pozdrawiam i zapraszam!

Uhm