Wakfu

Mam pytanie: Jak expić w Wakfu? Pytanie niby banalne, ale questy robi się strasznie ciężko, bo nie ma compassu i nie wiadomo, gdzie dana rzecz jest. Mapa, której nie da się przybliżyć nie pomaga. Zresztą i tak nic na niej nie ma wyróżnionego. Z kolei grind. Gdzie? Tutaj znowu mapa zawodzi, są tylko jakieś specjalne miejsca, ale tam potrzeba kluczy więc wątpię, by to była opcja dla 15-lvlowej postaci. Czytałem poradniki, ale one zakładają chyba, że mapa jest całkiem inna. Być może coś się zmieniło, ale teraz nie daje żadnych informacji. Jestem w tej chwili w Bonta, mam quest by odwiedzić jakiś garnizon. AHA. Nic więcej.

I tutaj moje pytanie. Co robić? Może są jakieś interaktywne mapy, które jakkolwiek mogą pomóc

Grind, grind, grind, grind. Dungeon, quest, grind, grind, grind. (;

A zapytam się. Co lepsze? Dofus czy Wakfu? Gdzie populacja większa?

Co do populacji nie mam pewności, ale granie w Dofusa bez premium mija się z celem.

Początek może być trudny, ale nic nie sprawia większej przyjemności, niż wspólny wypad z gildią na dungeony. Z tego co pamiętam są questy co ileś godzin, abyś przyniósł kilka itemów dropiących z danego gatunku mobów. Solo jest ciężej, musisz mieć jakąś postać z dużym survi i dps zarazem.

Ojejciu, zabrali auto-track i już się gubi człowiek w questach? :( No przecież w OPISIE questa jest napisane WSZYSTKO... To tylko dowodzi jak nowe gry rozpieszczają współczesnych graczy, tragedia... Grind, tylko i wyłącznie, zbierasz ekipę i chodzi na dungeony odpowiadające Twojemu lvl'owi.

Robić dungeony na swój lvl lub wyższy.Polecam puddly dungeon,masked dungeon a na 80+ mussly.60lvl można zrobić w jeden dzień jak jest z kim.

#up up

Jest napisane gdzie iść, ale gdzie to jest nie ma ani słowa. Nie wiem, mapa nic nie mówi, a znać mapy nie znam, bo jestem nowy. Dopiero google znajduje odpowiedzi.

Ale wracając. Zastanawiam się pomiędzy wspomnianym Wakfu i Dofusem. Różnią się, z tego co widziałem, tylko mechaniką klas. Ale ciężko mi stwierdzić, jak z populacją w Dofus. Ktoś gra/orientuje się?

Grając w wakfu czułem się jakoś bardziej nieograniczony i dofus wydawał się bardziej nużący, myślę że najlepsze czasy dofusa, już przeminęły.

Ja jednak postawiłbym na dofusa, jest bardziej rozwijany i dopieszczany, populacją też jest bogatszy. (;

Bogatszy w populacje to on może i jest, ale również jest bogatszy w pay to play elementy gdyż bez abonamentu mamy ograniczony dostęp do świata, i o ile dobrze pamiętam to dość mocno, więc jeżeli możesz płacić wybierz Dofusa, jeżeli chcesz pograć za free, wybierz Wakfu.

Wystarczy jednorazowy wydatek w postaci 20 zł, później już sam się utrzymasz i kupisz abonament za pieniądze z gry, chyba ze chcesz sie meczyc przez dluzszy czas, w tym wypadku, pozbierasz surowce, sprzedasz i kupisz premke.
Ma tez wiecej updatow i szystkiego.

Co Ty gadasz, przecież w wakfu masz normalnie kompas do questów >_<

Był w 3 pierwszych questach.

PS: sprawdziłem Dofus i co? Kolejki :D Więc tam jest chyba o wiele większa populacja.

osobiscie grałem w dofusa i spędziłem tam lata, ale od kiedy jest dofus 2.0+ przestałem grać jak i spora gromada ludzi, moim zdaniem wejscie 2.0 zniszczyło ten klimat dofusa, a co do wakfu to sam teraz gram (wersja asia) i osobiście polecam aczkolwiek bez party jest bardzo ciężko grać a co dopiero zaczynać, polecam zrobić sobie alta jak nie mozesz znalezc ludzi, i osoby które piszą że ktoś może cie zabrać na duna i wbić szybko level nie są poinformowane że wprowadzili minimalny lvl cap na kazdego duna co aktualnie utrdunia expienie low lvli, jedyne wyjście to zabrać taką osobe na mobki na high lvl mapie i tyle.

Był w 3 pierwszych questach.PS: sprawdziłem Dofus i co? Kolejki Więc tam jest chyba o wiele większa populacja.

Tak jak mówiłem, populacja większa. Content większy, częste updaty, kilka miłych udogodnień.

Jedyny mankament to premium, które kosztuje 20zł miesięcznie,(nie jest to duzo, a po miesiacu spokojnej gry, bedziesz w stanie sam na nie uzbierac, albo nie kupować premium i cierpliwie craftować i sprzedawać), jednak dzięki temu gra jakoś zarabia i siedzi na rynku przez dłuugii okres. (;

Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy z Wakfu albo Dofusem, daj znać, zagrywałem się długo w owe tytuły.

Ja gram na 3 konta + 1 sidekick i bez problemu z expem...

Wystarczy robić dungeony i leci dość szybko

Czy jest tu jakiś auction house?

Ta jest i nie sprzedajesz itemów u npc ;]

Gra może ktoś na Remingtonie? Właśnie zaczynam i szukam gildii ;]

Gdzie? Tutaj mowa jest nadal o Dofus